2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

belimde belim agriyo ama ne yapayim bende baska yapacak kimse yok esiminde umrumda degil, icimde rahat etmiyor boyle oglum sagolsun evi birbirine katiyo, dinlene dinlene yapiyorum bende biraz daha devam edeyim bakarim yine size daha iftar yemegi yapcam of offf

bende aynı durumdayım canım.ama riskim var kendimi yormak istemiyorum.sende dikkatli ol hayatım.rabbim yardımcımız olsun.:teselli:

kızlar sanırım hepimiz bu yolculukta yoruluyoruz. sağlık olsun, akrabaların hayırsızlığına şahid olmak olsun. sabredelim ve kendimizi bu güçlüklere karşı kuvvetlendirelim. önemli olan bebeklerimiz ve eşimiz:) tabii annemiz de ayrı:)

belimde belim agriyo ama ne yapayim bende baska yapacak kimse yok esiminde umrumda degil, icimde rahat etmiyor boyle oglum sagolsun evi birbirine katiyo, dinlene dinlene yapiyorum bende biraz daha devam edeyim bakarim yine size daha iftar yemegi yapcam of offf

NAZANCIM HİÇ ÜZÜLME BİZ VARIZ BE BURDAN YETERİZ SANA... KENDİNE VE BEİŞE DİKKAT ET SEN.jnm benim bebişide yorma.allah kolaylığını verir jnm benim .sen yorulmamaya çalış kendini zorlama.:1hug:

kızlar ya ne çabuk öğreniyorsunuz özel dr gidiyorsunuz yoksa hastanedemi öğreniyorsunuz

benden çok kızım merak ediyor kardeşim ne olacak diye hergün sabah soruyor kızmı erkekmi diye birde bizler öğrensek sen kaç haftalık gebesin canım

kıl yumağı şeklinde dolaşıyorum :eek:klava: çok hassaslaştım epilasyonda canım çok acıyor bir de tüylerim nasıl coştu nasıl anlatamam ağzımın içine gircekler neredeyse Çok üzgünüm çoook kıroyum hem de kıllı kıro:tomato:

kıl yumağı şeklinde dolaşıyorum :eek:klava: çok hassaslaştım epilasyonda canım çok acıyor bir de tüylerim nasıl coştu nasıl anlatamam ağzımın içine gircekler neredeyse Çok üzgünüm çoook kıroyum hem de kıllı kıro:tomato:

canım cinsiyeti bellimi bebişin bir yerde okudum erkek çocukta kıllar çogalıyormuş birde artıyormuş diye

jnm bu aşamada bunlar normal mış bebişimiz neden oluyo ahhhh ahhh bendiyorum doğar doğmaz döveceğim diye ama. bi süre böle olacak jnm alışmamız lazım yapacak bişi yok doğumdan sonra bende lazer yaptırmayı düşünüyorum. inş uğraşılmaz bunlarla böleee jnmmm:eek:klava: ama bıraz sabretcez:CüvCüv:

canım cinsiyeti bellimi bebişin bir yerde okudum erkek çocukta kıllar çogalıyormuş birde artıyormuş diye

yok belli değil ama bana da erkekmiş gibi geliyo hemen şişti karnım memişlerim kız da geç olurmuş biraz şişme işleri:emir_bebek: hayırlısı olsun:CüvCüv:

yok belli değil ama bana da erkekmiş gibi geliyo hemen şişti karnım memişlerim kız da geç olurmuş biraz şişme işleri:emir_bebek: hayırlısı olsun:CüvCüv:

ilkmi canım benimde çok çabuk tüyleniyorum benimde gögüslerim şiş peki karnında ağrı varmı

NAZANCIM HİÇ ÜZÜLME BİZ VARIZ BE BURDAN YETERİZ SANA... KENDİNE VE BEİŞE DİKKAT ET SEN.jnm benim bebişide yorma.allah kolaylığını verir jnm benim .sen yorulmamaya çalış kendini zorlama.:1hug:

sizde olmasaniz hepten yanliz hissedicem kendimi, canlarim benim, cok seviyorum hepinizia.s.

Edali kraker midem daha fena yapıyor.Yapışıyor mşdeme daha fazla kıvranmaya başlıyorum.Arkadaşlar temzilik falan yapıp yormayın kendinizi.Dinlenmeye çalışın bol bol....

Edali kraker midem daha fena yapıyor.Yapışıyor mşdeme daha fazla kıvranmaya başlıyorum.Arkadaşlar temzilik falan yapıp yormayın kendinizi.Dinlenmeye çalışın bol bol....

allah yardımcın olsun canım inşallah tez zamanda geçer az kaldı biraz daha sabır edersek allahın izni ile inşallah hepimiz rahatlayacaz ilk 3 ay sonrası daha kolay geçiyor

enelcim ozel mesajin kapalimi , sana mesaj atmaya calisiyorum ama olmuyor, acsana ozelini canimcim

kızlarya ben bayılacakmışım gibi hissediyorum.ayağa kalktığım an düşcem senki hemen oturmasam kesibn bayılcam.bide parfum kullanan varmı bebişi etkiyo diyorlar ne kadar doğru acaba.bide ben kullanmak zorundayım bi koku itici gelirse hemen başka alıyorum ev yerım parfumlerle doldu. :KK43:

kızlarya ben bayılacakmışım gibi hissediyorum.ayağa kalktığım an düşcem senki hemen oturmasam kesibn bayılcam.bide parfum kullanan varmı bebişi etkiyo diyorlar ne kadar doğru acaba.bide ben kullanmak zorundayım bi koku itici gelirse hemen başka alıyorum ev yerım parfumlerle doldu. :KK43:

canim parfumu bilmiyorum ama oda spreyleri bebislere zararliymis, bende o yuzden fazla parfum sIkmamaya calisiyorum

Benparpüm kullanıyorum.Zararlı olsa doktor uyarmazmıydı bizi.Ben de aynen senin gibiyim Lavinia başım dönüyor çok fazla sanırım tansiyonum düşüyor.Zaten normalde de çok düşük.10-6 9-5 falan.Bu nedenle oruç da tutamıyorum.İnşallah Allah affeder.

X