2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

uzmanlar tıpa çalışıyor başka bir hastaneye bağlımı ilmiyorum ama uzman dr ama dogum ünitesi yok fatih üniverstesinde muanede ücret veriliyormuymuş peki biliyormusun

canım muayene için ücret alıp almadıklarını bilmiyorum ama emekli sandığına bakıyorlarmış ama artık hepimiz bir yere bağlandık bakarlar sormak lazım a.s

bak arkadaşım kantrol panelinden giriyorsun orda kilo takip çizelgesi var kendibilgilerinin altında seçimini yaptıktan sonra çıkan adresi kopyalayım oraya yapıştırıyorsun

canım muayene için ücret alıp almadıklarını bilmiyorum ama emekli sandığına bakıyorlarmış ama artık hepimiz bir yere bağlandık bakarlar sormak lazım a.s

ben daha önce demet özele gidiyordum her muanede 30 ytl alıyor birde testlerde ücretli olarak yapılıyor orda acaba ordadamı öyle diye merak ettim

evet ilk bebeğim. biraz zorlu geçiyo ama umarım hepimizinki sağlıklı dünyaya gelir ve öyle de devam eder...

off yoruldum kizlar ya temizlik yapiyorum belim agridi, meyve arasi verdim:) anacimla konustum telde ah orda olsamda islerinde yardim etsem diyo ah ah ne varsa insanin annesinde var ondan baska nasilsin diye soran yok:çok üzgünüm:

off yoruldum kizlar ya temizlik yapiyorum belim agridi, meyve arasi verdim:) anacimla konustum telde ah orda olsamda islerinde yardim etsem diyo ah ah ne varsa insanin annesinde var ondan baska nasilsin diye soran yok:çok üzgünüm:

dertlenmişsin bacım gurbettesin herhalde bilirim gurbetin ne oldugunu annenle babandan başka arayıp soranın olmaz allah onları başımızdan eksik etmesin

inşallah canım hepimizin duası o 2, bebege hiç bekleme hemen bundan sonra 2, de yap istiyorsan ben çok pişmanım

elbette bir kardeşi olmasını çok isteriz. bi sorun mu yaşadın bu konuda?

benim kızamıkçık a karşı bağışıklığım yokmuş. ilk 3 ay bana geçseydi bebeğimin sakat olma ihtimali %100 idi. risk, bu 3 aylık dönemde %50 ye düşüyo. sonra azalıyo baya. herkesten uzak durmalıymışım. yani bebek doğduktan bi süre sonra ki inşallah sağlıklı olur, bu aşıyı olmam gerekiyo. tabi emzirme olayı falan bitince. bebebişime geçmemesi için. yani bebeğimi doğurayım belli bi süre sonra düşünürüz ancak:)

benim kızamıkçık a karşı bağışıklığım yokmuş. ilk 3 ay bana geçseydi bebeğimin sakat olma ihtimali %100 idi. risk, bu 3 aylık dönemde %50 ye düşüyo. sonra azalıyo baya. herkesten uzak durmalıymışım. yani bebek doğduktan bi süre sonra ki inşallah sağlıklı olur, bu aşıyı olmam gerekiyo. tabi emzirme olayı falan bitince. bebebişime geçmemesi için. yani bebeğimi doğurayım belli bi süre sonra düşünürüz ancak:)

kızım 8 yaşında tam 1 yıdır 2, bebegi istedik ve çok şükür oldu ama ilk gebeligimde hiç bilmemiştim ama bunda ise çok zorlanıyorum çok ağır geçiyoro yüzden arasını açmayın hemen 1 tane daha olsun diyorum

aman dikkat et nazancım.ben hiçbir şey yapmıyorum.çünkü sonra kalçam sanki kopuyor.bayrama doğru sanırım birilerini çağırıcam temizliğe.çok yorma sende kendini.yasakkelime

inşallah saglıklı bir şekilde kucagına alırsın

çok dikkatli olman lazım canım.ben ikinciyi düşünemiyorum henüz.doktorda bir yılda vücut kendini anca topluyor 1 yıldan sonra diyor.ama ben ikisine aynı anda bakamam ki.bunu bile henüz taşıyamıyorum:çok üzgünüm:

dertlenmişsin bacım gurbettesin herhalde bilirim gurbetin ne oldugunu annenle babandan başka arayıp soranın olmaz allah onları başımızdan eksik etmesin

ah ah canim annemler senin orda ankarada, bense hollandadayim , ailemden kimse yok burda kayinvaldemler var sadece onlarsa daha hamileymissin hayirli olsun, nasil gidiyo hamileligin bile demediler, birak yardimci olmayi ne yapalim tirnaklarin varsa basini kasirsin, bende oyle yapiyorum ama inslh dogumuma annemi getirticem buraya, oglumda cok zorluk cekmistim cunku tek basima:çok üzgünüm:

Mrb şeker anneler çatlaklar için bitkisel yağ ii geliyor demiştim eşim aktarciya gitti onlar yapmiyomuş heralde ama bitkisel krem verdi. Ismi otama turkuaz -phytolastil -schwanger-schafs-gel kutuda öle yaziyo ben hemen başladim bakalim ne olcak.

aman dikkat et nazancım.ben hiçbir şey yapmıyorum.çünkü sonra kalçam sanki kopuyor.bayrama doğru sanırım birilerini çağırıcam temizliğe.çok yorma sende kendini.yasakkelime

belimde belim agriyo ama ne yapayim bende baska yapacak kimse yok esiminde umrumda degil, icimde rahat etmiyor boyle oglum sagolsun evi birbirine katiyo, dinlene dinlene yapiyorum bende biraz daha devam edeyim bakarim yine size daha iftar yemegi yapcam of offf

X