2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar dr. dan duydum şimdiye kadar hiç duymamıştım sizi de haberdar edeyim dedim
hamileler kesinlikle bal ve pekmez yememeliymiş. içerisindeki bir madde çocuğa zarar verebiliyormuş. hatta ben suyun içine karıştırsam 1 kaşık dedim bağırsaklar için de kesinlikle yapma kayısı ye dedi. haberiniz olaaaa......

bunu yeni duydum bende doktorlara bir sorayım bal toksin maddeler içeriyor ondan mı acaba?bebeklere 1 yaşına kadar verilmiyor onu biliyorum ama bir araştırayım benim dr.çok iyi doçent yurtdışında çalışmış mutlaka bilgisi vardır onada sorayım:uhm:

benim doktorumda dün kesinlikle cig et cig süt ve cig yumurta yeme dedi.. ve cig süt katkisi olan herhangi baska biseyide.. beyaz peynir gibi..
en fazla tüm hamilelikde 10-12 kg al . fazlasi zarar dedi..

Merhaba arkadaşlar maşşallah ne kadar çoğalmışız ne mutlu:dance:,ya kızlar bişey sorcam size özellikle şu iki gündür hiçbir belirtim yok:uhm:,ne mide bulantısı,ne baş dönmesi,ne aşırı uyku hali,çok afedersiniz ama ne akıntı,biraz göğüslerim ağrıyor o kadar.Kanama olmazsa bir sorun yoktur değilmi? Allah a şükür öyle bişeyde yok.Benim ilk düşük olduya ondan biraz endişeleniyorum,yoksa bu kadar abartmam yani:1no2:.Siz az çok belirtiler yazmışsınız ama benim gibi olan varmı acaba?yoksa ben halime şükredip,çenemi kapatıp oturayımmı oturduğum yerde:uhm:

evet samsuna gelcem ama zamanı tam belli dil eğer samsunda olursam isterim gelmeyi zamanını sölersin bana

canim ben hic kan testi yaptirmadim o yuzden bilmiyorum ama duydugum kadariyla 4 haftaliga gore senin degerlerin normal hatta burda okumustum dur bakayim linki bulup yollayim sana
canım nesi düşük anlamadım ya benim 30. gün kan testim 560 çıktı dr 3-4 haftalık dedi seninkide çok düşük dil ki alla allah...

kızlar ya anadolu yakasında oturan varmı aranızda tavsiye edebileceğiniz bir dr? hala dr arayışındayım.şöle doğumumuda yapabileceğim donanımlı biyer

anlasilan melegin seni biraz dinlendiriyor..
ama yakinda yine baslar merak etme sen ..
tadini cikar iki üc günün bence..
hem kanama olmadigi sürece bi sorun yok canim.. icini ferah tut:1hug:
meleklerimiz Allaha emanet

bende senin gibiyim hicbir belirti yok bendede ne tiksinme, ne aserme, ne migde bulantisi,ne uyku problemi hicbirsey sadece goguslerim cok aciyor benimde hatta bugun tekrar test yapmayi bile dusundum cuma ilk kez ultrasyona giricem doktor hamile degilsin diyecek diye cok korkuyorum demekki her hamilede belirti olcak diye birsey yok

anlasilan melegin seni biraz dinlendiriyor..
ama yakinda yine baslar merak etme sen ..
tadini cikar iki üc günün bence..
hem kanama olmadigi sürece bi sorun yok canim.. icini ferah tut:1hug:
meleklerimiz Allaha emanet

Soğolasın çerez rahatladı içim,ya Allah kimseye sıkıntılı bir hamilelik yaşatmasın ama hiçbir belirti olmadan daha yeni olmasına rağmen insan acaba mı? diyebiliyor.Teşekkürler arkadaşım ya.Bu arada senin evladında hayırlı,uğurlu,sağlıklı olsun inşallaha.s.

Almestincim hani benim bazi sorunlarim var ama ben artik doktor hatasi oldugunu dusunuyorum. yani daha 5 haftalik bile degilim. doktor satima gore dusuk demis olmali. icim daha rahat. hatta birazdan cikip alisveris yapacam daha mutlu olmak icin:)

canim ne guzel iste bebisin gercekten seni hic uzmeyecek. yani hamileligi rahat gecenlerin bebisleri de sesszi olurmus. soyle soyleyim. ben de diyordum ki tek midem bulansin da orada oldugunu hissedeyim bende de belirti yok. bu sabah dun aksamdan mutfak lavabosunun icinde yemekler kalmis. ve kokmus. Allah im ne igrenc ne tiksindirici bir koku. su ictim. ama kokuyu almistim bir kere. gittim cikardim.ama bu hamileleikten degil ne kokuya hassasiyetim ne de mide bulantim. baska zaman olsa da aynisi olurdu o kadar pisti yani.

sonra dedim Allah'tan cezani mi istiyorsun. bulanmak ama cikaramamak gibi kotu bir sey var mi? cikarmak desen oyle. cok zorgamyoncuiremsu

mrb.bende bugün dr.gittim keseyi gördü bebeğin kalp atışı için vajinal muaneyle görebildi.

Kibelecim doktor çok önemli tatlım ya,benim ilk sorunlu gebeliğimde tabiki düşeceği varmış düştü ama doktorunda hatası çok fazlaydı benim durumumu anlamadığı için gerekli tedbirleri bile almadı.Şimdi doktorumu değiştirdim ve çok memnunum,sanada nacizane tavsiyem bu çarşambadan sonra iyi bir doktor araştırman insanı çok etkiliyor.İnan senin için secdede bile dua ettim,namazdan sonra ismini vererek dua ettim canım ya İnşallah herşey gönlünce olur.Allah a emanet ol,hayırlı haberlerini de yazarsın buraya,merak ederiz.Hoşçakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…