2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar acayip moralim bozuk 4+5 gunluk hamileyim/ kan degeri 487 cikti. doktor dusuk dedi. siizn kacti. icimden oturup aglamak geliyor. cok uzgunum.
carsamba tekrar bakacaz. duruma gore...

Kibelecim ben dört hafta üç günlükken test yaptırmıştım dörtbinlerdeydi canım ya,hiç belli olmaz düşük değer olupta tutunan var,üzme kendini hakkında hayırlısı olsun,başka sormak istediğin bişey varmı

kizlar acayip moralim bozuk 4+5 gunluk hamileyim/ kan degeri 487 cikti. doktor dusuk dedi. siizn kacti. icimden oturup aglamak geliyor. cok uzgunum.
carsamba tekrar bakacaz. duruma gore...

canim ben hic kan testi yaptirmadim o yuzden bilmiyorum ama duydugum kadariyla 4 haftaliga gore senin degerlerin normal hatta burda okumustum dur bakayim linki bulup yollayim sana

kizlar ya acayip uzgunum. anlatamam size. carsambayi beklemekten baska yapacak sey yok. hayirlisi ile sapasaglam alsaydim kollarima.
bu hamilelik zor gecer...

karabiber samsuna mı geleceksin canım sen?biz temmuz da buluşma düşünüyorum gelirsen sende gelirsin..kk olarak..
kibele üzülme canım bak.geç döllenme olabilir.biraz bekle bakalım.kötü düşünmek yok.

merhaba arkadaşlar bende mart annesi olacağım:dance:

internet hesaplayıcılarına göre 2 mart. Bende sizi bekliyodum mart anneleri.bendede hapşırık oluyo gebelikle ilgili olduğunu düşünmemiştim.bende sağıma ve karın üstü yatamıyorum rahatsız oluyorum.
arkadaşlar benimde 2 mart gösteriyo bakalım hayırlısıyla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ALLAHIM kızlar bu arada bendede hapşırık var bide ben karın üstü yatarım hep bebeğime zararı varmı
Aaa canım ne tesadüf benimde 2 mart. ve arasıra benimde hapşırık oluyo.
bende bende
çok çabuk yoruluyorum sürekli halsizlik oluyo hiç halim yok bide çabuk açıkıyorum.sizlerin şikayetleri neler?
bende çok çabul yoruluyorum inanılmaz uykum var işde uyukluyorum bazen :eek:
kizlar ya acayip uzgunum. anlatamam size. carsambayi beklemekten baska yapacak sey yok. hayirlisi ile sapasaglam alsaydim kollarima.
bu hamilelik zor gecer...

canım bizim bir arkadaş senin gibi ilk değeri düşük çıktı onunkide 83,6 gibi birşeydi dün dr. gitmiş şimdi binlerde korkma seninkide geç dölleme olmuştur hatta ben adetime 2 gün kala yaptırdım kan testini 0,01 çıktı ümüdimi kesmiştim kanda çıkmadı diye 1 hafta sonra idrar testinde çıktı takma kafana senin değerin yükselecek ben inanıyorum:teselli:

arkadaşlar cuma günü gittim dr. keseyi gördük ama dış gebelik ihtimali 8 haftadan sonra bitiyo dedi 22sinde tekrar gideceğim sizin dr. böyle birşey dedilermi acaba

kese rahim içindeyse nasıl bi daha dış gebelik olabiliyorki???

banada çok saçma geldi şimdi bir yazı okudum kese göründüyseki benimki göründü dış gebelik ihtimali ortadan kalkmıştır diyo yani öyle bir ihtimal yok karındanda gördük keseyi vijinal ult.da gördük tabi vajinal daha netti

arkadaşlar cuma günü gittim dr. keseyi gördük ama dış gebelik ihtimali 8 haftadan sonra bitiyo dedi 22sinde tekrar gideceğim sizin dr. böyle birşey dedilermi acaba

öncelikle aramıza hoşgeldin mart annesi :)
benim dr.um seninkinin aksine keseyi gördüğümüz için dış gebelik ihtimali ortadan kalktı dedi. şimdi haftaya kalp atışları için gideceğim sen hangi doktora gidiyorsun Kayseri de?

öncelikle aramıza hoşgeldin mart annesi :)
benim dr.um seninkinin aksine keseyi gördüğümüz için dış gebelik ihtimali ortadan kalktı dedi. şimdi haftaya kalp atışları için gideceğim sen hangi doktora gidiyorsun Kayseri de?

hüma hastanesi akif yılmaz canım sen kime gidiyorsun

melikgazi hastanesi cahit gözüakça

nasıl memnunmusun ilk ömür mustafa ertürke gittim ve bin pişman oldum yumurtalıkların çalışmayo korunmasanızda bebeğiniz olmaz dedi 4 ayım ömürde geçti en son gittiğimde o yoktu can bey var ömürde ona çıktım ilaca ara verelim çok erken başlamışın ne gerek vardı dedi ilacı bıraktım ve hamile kaldım boşa paramı yedi anlayacağın şimdiki dr.da neden bu kadar ilaç kullandın dedi çünkü korunuyorduk hiç normal yolla denememize izin vermedin ilaça başlattı neyse hamileyim ya gerisi boş

canım ben cahit beyden çok memnunum ve ona o kadar çok güvendim ki anlatamam ne derse çıktı valla. ben 5-6 senedir istiyordum ama 2 düşük yaptım son 1 senedirde olmuyordu. cahit beye gittim tüm tahlillerim yapıldı hiç bir şey çıkmadı. en son rahim filmi çekelim dedi. ben pek yanaşmadım korktum açıksası ama beni ikna etti. belkide filmden sonra hamile kalırsın dedi. iyikide onu dinlemişim. filmin çekildiği ay hamile kaldım. istersen bir de cahit beye git derim. insana güven veriyor.

canım ben cahit beyden çok memnunum ve ona o kadar çok güvendim ki anlatamam ne derse çıktı valla. ben 5-6 senedir istiyordum ama 2 düşük yaptım son 1 senedirde olmuyordu. cahit beye gittim tüm tahlillerim yapıldı hiç bir şey çıkmadı. en son rahim filmi çekelim dedi. ben pek yanaşmadım korktum açıksası ama beni ikna etti. belkide filmden sonra hamile kalırsın dedi. iyikide onu dinlemişim. filmin çekildiği ay hamile kaldım. istersen bir de cahit beye git derim. insana güven veriyor.

ya bilmiyorum bakalım aslında hümada arzu hanmı çok övdüler belki ona dönebilirim bilmiyorumki kafam karışık

rahim içi kese görüldüyse daha neyi bekliyorki bence gerek yok arkadaşım kese görüldüyse tamamdır

mart anneleri bu dönemde bol bol kırmızı-yeşil mercimek,ceviz,badem tüketin!! katkı maddesi içeren gıdaları tüketmeyin!bu haftalarda bir çoğumuzun bebeğinin organ gelişimi başladı ağustosun ortaları gibi organ gelişiminin büyük bir kısmı bitmiş oluyor,folik asitide içmeyi unutmayın özellikle nöral tüp defekti oluşmaması için bu çok önemli......

X