2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs............13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
fundadeniz......................24 Mayıs............28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs........... 5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ikiz................................30 Mayıs............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi............................31 Mayıs............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs...........7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
enel17.............................2 Haziran..........13 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
umudum01......................6 Haziran...........13 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
Sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
kapkara..........................10 Haziran.........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran.........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran.........18 Mart
uglywife..........................12 haziran..........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran.........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran.........19 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran..........24 Mart
e-u.................................18 Haziran..........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran..........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran..........26 Mart
asude84..........................19 Haziran.........26 Mart
elif_bs.............................20 Haziran.........27 Mart
HAYATist........................21 Haziran.........28 Mart
çiçesu.............................21 Haziran.........28 Mart
afb..................................22 Haziran.........29 Mart
MTS...............................23 Haziran..........30 Mart
iklimsu............................23 Haziran.........30 Mart
Lazanya..........................23 Haziran.........30 Mart
barzey............................23 Haziran..........30 Mart
ege-deniz........................24 Haziran..........31 Mart
öykübebek......................25 Haziran..........20 Mart
albanian..........................25 Haziran..........1 Nisan
RUMELİLİ........................26 Haziran..........2 Nisan
galatea79........................26 Haziran..........2 Nisan
betül19...........................29 Haziran..........5 Nisan

....gizemre....çiğtanesi....esmana....berna1986....aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bi hamilelik geçirirsiniz.
Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride listemize ekleyebilirim.

Selam arkadaşlar dr.dan geldim yeni. Kuzucuğumu gördüm. Maaşallah ne kadar büyümüş. Gelişimi çok güzelmiş. Dr. amcası baya bi izletti bize. Sormayın öldüm gülmekten taklalar atıyo bizimki. fotoğrafını zor yakaladı dr. Elleri kolları belirginleşmiş.

arkadaslar doktordam geldim simdi.sinirden aglamamak için zor tutuyorum kendimi.Allahim keske istanbulda olsaydim simdi.dogru durust ilgilenmedi bile doktor.spekulum takmak istedi ben izin vermedim korktugum için.sanirim doktor kizdi buna sorularimizi bile dogru durust cevaplamadi.4 gun once ultrasonla bakildigi için simdi bakmaya gerek yok dedi.8 gun bekleyecekmisim ondan sonra tekrar ultraonla bakacaklarmis.eger bebek gelisiyorsa ve bir sorun yoksa o zaman tedavi edecekmis.kanaman çok olunca o zaman tekrar acile gel dedi.anlayacaginiz dusuk yap ondan sonra gel diyorlar resmen.ilaç istedim vermedi.regl donemim acaba regl mi oldum dedim guldu hayir hamileyken regl olmaz dedi.ne yapacagimi bilmiyorum çok çaresizim.hiç umurlarinda bile degil burdaki doktorlarin.özele gitmeme ragmen.dulariniza ihtiyacim var arkadaslar.çok kötüyüm.

beatriseciğim,
sanırım duaya :Saruboceq: , neşeye laelaelaelaelae ve kendini güçlü hissetmeye :lepi: ihtiyacın var.bunlar senin için...

Selam arkadaşlar dr.dan geldim yeni. Kuzucuğumu gördüm. Maaşallah ne kadar büyümüş. Gelişimi çok güzelmiş. Dr. amcası baya bi izletti bize. Sormayın öldüm gülmekten taklalar atıyo bizimki. fotoğrafını zor yakaladı dr. Elleri kolları belirginleşmiş.

gözün aydın canım darısı bizim başımıza inşallah. hep kötü haberler alıyoruz arada böyle güzel şeyler duymak iyi geliyor insana. sonuna kadar böyle güzel gider inşallah..

arkadaslar doktordam geldim simdi.sinirden aglamamak için zor tutuyorum kendimi.Allahim keske istanbulda olsaydim simdi.dogru durust ilgilenmedi bile doktor.spekulum takmak istedi ben izin vermedim korktugum için.sanirim doktor kizdi buna sorularimizi bile dogru durust cevaplamadi.4 gun once ultrasonla bakildigi için simdi bakmaya gerek yok dedi.8 gun bekleyecekmisim ondan sonra tekrar ultraonla bakacaklarmis.eger bebek gelisiyorsa ve bir sorun yoksa o zaman tedavi edecekmis.kanaman çok olunca o zaman tekrar acile gel dedi.anlayacaginiz dusuk yap ondan sonra gel diyorlar resmen.ilaç istedim vermedi.regl donemim acaba regl mi oldum dedim guldu hayir hamileyken regl olmaz dedi.ne yapacagimi bilmiyorum çok çaresizim.hiç umurlarinda bile degil burdaki doktorlarin.özele gitmeme ragmen.dulariniza ihtiyacim var arkadaslar.çok kötüyüm.

ne biçim insan bunlar ya insan bu kadar duyarsız olur mu? birde burdan kalkar dışarılara giderler tedavi olmak için. türk doktorlarımızın ellerini değil ayaklarını öpsün bu yabancı doktorlar ellerine su dökemezler valla. böyle şeyleri okuyunca insanın inanası gelmiyor valla. neyse canım çok sıkma canını. sakin olmaya çalışki bebişinde sakin olsun. allahın izniyle o doktorlara inat senin bebişin kolay kolay pes etmeyecek. güçlü ol dualarımız seninle canım..

tesekkurler keops gerçekten ihtiyacim vardi sagol.hayirlisi diyorum umarim doktorlara ragmen bebisim annesini birakmaz ve umarim hiç bir fire vermeyiz bundan sonra.2009 mart ayinda, her hafta dogum hikayelerimizi anlatiriz birbirimize ayin son gunune kadar.dusunmesi bile o kadar guzelki.allahim o gunleride nasip et bizlere.

özel doktor olduğu halde nasıl ilgilenmezler ya öyle şeymi olur..biz sanırım burda cennette yaşıyoruz çok şanslıyız..oradaki doktorların hepsimi aynı başka bir doktor araştırsan ne bileyim hiçmi türk doktor yok orada??CADIARZU..dualarımız seninle beatrise..:Saruboceq:

Allahım ne güzel ya bizimkilerde takla atıyomuki acep:emir_bebek:..inşallah hep böyle iyi haberlerini duyarız buketçim..hihoyyyt

beatrise canım cok üzüldüm yaa bu ne sorumsuzluk böylee yazık diyorum ve senın için dua edıcem allaha emanet minik kuşun :emir_bebek:

gerçekten çok sanslisiniz 16 eylul.burada çok fazla yabanci var.ozellikle afrikalilar.sagolsunlar her sene bir bebek getiriyorlar dunyaya.doktorlarda bikmis sanirim.ben yabancilarin çogunlukta oldugu bir yerde oturuyorum.belki bu etkili.yada bizzat benim fransiz olmamamdan kaynakli.birde ilk çocuk oldugu için onemsemiyorlar.eger buna birsey olursa ikincide onlem alacaklar.allahim deliricem ya.ben nerden dustum buraya offfff.

maşaallah canım cok inşaallah sonuna kadar hersey bu kadar iyi gider oh bırde hareketlenmişmi demek cok iyi :nazar: maşaallah :emir_bebek:kaydirigubbakcemile5

buket senin adina çok sevindim.ne guzel bende gorecekmiyim acaba kuzucugumu hareket ederken.her zaman guzel haberlerinizi almak istiyorum arkadaslar.inanin o kadar seviniyorum ki.

gerçekten çok sanslisiniz 16 eylul.burada çok fazla yabanci var.ozellikle afrikalilar.sagolsunlar her sene bir bebek getiriyorlar dunyaya.doktorlarda bikmis sanirim.ben yabancilarin çogunlukta oldugu bir yerde oturuyorum.belki bu etkili.yada bizzat benim fransiz olmamamdan kaynakli.birde ilk çocuk oldugu için onemsemiyorlar.eger buna birsey olursa ikincide onlem alacaklar.allahim deliricem ya.ben nerden dustum buraya offfff.

evet belki fransız olmamandan kaynaklanıyodur birde derdini anlatmak zaten ayrı mesele..Atatürk boşuna dememiş beni Türk hekimlerine emanet edin diye...kolay değil tam 9 ay bu..mutlaka bişeyler düşünmelisin bu böyle olmazki ben gerçekten kendimi senin yerine koydum ve çok üzüldüm..

Beatrise senin adına üzüldüm canım ya,zordur gurbet,sakın kalkma hiçbirşey yapma,sana koruma ilaçları vermedilerse yanlış yönlendirmek istemem ama acilen Türkiyeden getirttir derim,dualarım seninle,bir tanıdığım var sürekli kanamaları olmuş hamileliğinde şimdi çocuğu 9 yaşında üzme kendini,herşey Allah tan,çok çok geçmiş olsun canıma.s.

Son düzenleme:
peki sana gebelik öncesi rubella bakılmadı mı?mutlaka bakılması gerekiyordu önceden geçirdiysen bir sorun yok ama eğer kızamıkçık virüsünü hamilelikte aldıysan açıkça tehlikeli iyi bir prof a git bence ..
antibiyotik sistit için mutlaka kullanmalısın ilerleyen idrar yolu enfeksiyonu çok sorun yaratır mutlaka kullan gebelikte kullanılan antibiyotikler var
şekerin içinde oral glikoz tolerans testi yapılması lazım 50gr veya 100 gr ondan kesin bir sonuç çıkar tres yapma oda sekerini yükseltir diyetle başa çıkılabilir
şöyle bir bakayım dedim seni gördüm geçmiş olsun canım

hamilelikten önce herşeye bakılmıştı,bi bu teste bakılmadı...tekrar başka doktora gitmeyi düşünüyorum bende..antibiyotik de ağlaya ağlaya kullancam galiba,inş bebişe bi zararı yoktur,gerçi doktorlarda düşünüyordur ilaç verirken...hamile kalmadan önce ağlayıp zırlardım çocuğum niye olmuyor diye,şimdi de her an bi terslik çıkcak diye ağlıyorum...Rabbim sen hepimizin bebişlerini koru...

kızlar ben şimdi çıkıyorum,bizde internet yok annemlerden giriyorum,şimdi eşim almaya gelecek beni...hep dua edelim birbirimize...öptüm...a.s.a.s.

yaşadıkların için çok üzüldüm,inşallah bebeğine kötü hiç birşey olmaz..

gözün aydın canım darısı bizim başımıza inşallah. hep kötü haberler alıyoruz arada böyle güzel şeyler duymak iyi geliyor insana. sonuna kadar böyle güzel gider inşallah..

Sağol canım. İnşallah Allah sizlerede nasip etsin. Evet burda üzücü haberlerde alıyoruz ve etkileniyoruz tabiki. Dr.a giderken hep bi endişeyle gidiyorum. Bugün çok mutlu oldum. Allah herkesi sağlıkla bebişlerine kavuştursun.

X