2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben 7 sene önce 65 kiloydum. Sonra iki senede 15 kilo verdim. Ve bidaha hiç almadım. İşte şimdi bahaneyle alıcaz. Yani kilolu halimi biliyorum. Tek fark göbişim şişecek :)

ben zaten oldukça besiliyimkaydirigubbakcemile3 şimdi daha da besiye çekecem kendimi 75 kg ile hamile kaldım boyum da kısa 1,65 hem kel hem fodulhihoyyyt bakalım kaçı gösterir ibre serüvenimiz dewam ederse:1rolleyes:

bu arada ben 1 eylülde işten ayrılıyorum.tamamen ayrılacaktım ama patronum ücretsiz izne çık dedi.
sigortamı ödicekler.doğumdan sonra gelicem..
sizde var mı bu şekilde yada işten ayrılacak olan

yok ne yazıkki ama ben zaten işi tamamen bırakıcam ..32. haftaya kadar dayanırsam iyi o zaman çıkıp doğum izninden sonrada maaşımı alıp ssk dan temelli ilişkimi kesmek istiyorum burayla...artık sıkılmaya başladım insanlardan,ortamdan isteyerek gelmiyorum 4,5 sene oldu ...bebeğimi biraz büyütüp başka yere girmeyi düşünüyorum....tabii bi aksilik olmazsa...

kızlar buarada birşey sorcam kabızlık problemi olup da çözüm bulabilen var mı?yoğun barsak sancım oluyor

buketçim benimde kan şekerim düşüyo bende yarım kilo almışım ama iki gündür sürekli tıkınıyorum.

canım resmen beni anlatmissin.
aynen bende buradan ayrilmayi dusunuyordum,bebek gelince dedim dayaniyim 32 . haftaya kadar.4 ayda maasimi alir oyle tamamen ayrilirim.
1,5-2 yasina gelince de yine is bakarim.(insallah hersey yolunda giderse)

buketçim benimde kan şekerim düşüyo bende yarım kilo almışım ama iki gündür sürekli tıkınıyorum.

Aynen canım şu an elimden meyve tabağı gidiyo,yemek tabağı geliyocokacimcoook
Abartmasam iyi olurklava:
Ama sanırım şimdiki kan şekeri değil uykum geldi resmenmirmirmirmir

buketcim sen calismiyormusun?
ay o kadar ozeniyorumki calismayan hamilelere.sabah kalkmak oyle zor geliyor anlatamam
dun aksam yemegini yer yemez yattim ve sabah gene cok zor kalktim yaaa :1no2:

ayyy sormayın o uykusuzluk bende de var,valla sabahları yataktan kalkmak nasıl zor nasıl zor mirmirmirmirAkşamları da yemekten sonra da hemen uyku bastırıyor.Valla allah kocalara sabır versin kaydirigubbakcemile3

buketcim sen calismiyormusun?
ay o kadar ozeniyorumki calismayan hamilelere.sabah kalkmak oyle zor geliyor anlatamam
dun aksam yemegini yer yemez yattim ve sabah gene cok zor kalktim yaaa :1no2:

Yok canım ev hanımı oldum ben. Sorma bende 10 sene çalıştım ve her sabah kalkmak çok zordu benim içinde. Heleki kış sabahları sıcacık yataktan kalk işe git.kafamçokkarıştı Şimdide bebişim erkenden kaldırıyo kerata neymiş acıkmışcokacimcoook

ne güzel walla benim işim çok stresli ve hareketli patronum bırakmıyor ben de seviyorum işimi zaten eşim çalışmıyor şimdilik ben 8 ay çalışırım nasip olursa:teytey:

keops çok çok geçmiş olsun.Allah inşallah en kısa zamanda sağlıklı ikizler verir sana.

kızlarr özel şirkette sigortalı çalışınca da doğum izni oluyor değil mi?kaç gün acaba doğum izni bi de o izin boyunca maaş alıyormuyum acaba?bileniniz var mı??

Arkadaşlar hamile kaldıktan sonra huzursuz bacak sendromuna yakalanan var mı? Gece sadece 2 saat uyuyabiliyorum. Güneş çıkınca çekilmeler gerilmeler gidiyor. Tahammül edemiyorum artık. Benim gibi aynı şikayetleri yaşayan var mı? Neler yapıyorsunuz?

sekiz hafta evvel sekiz hafta da sonrasında maaşlı iznimiz var, sonrasında belki önce rapor ama illa ücretsiz izin. 1 seneye yakın veriyolar talep halinde bizim kurumumuzda. bebişim 1 yaşına basmadan dönmek istemiyorum işe banane banane

KIZLAAAAAR !!! Şimdi geldim doktordan, bütün tahlillerim (idrar,kan,kültür) temiz çıkmış.Düşük tehlikesini de atlatmışım.Nasıl mutluyum size anlatamam.O yüzden de hemen paylaşmak istedim sizinle :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…