2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydin arkadaslar ne güzel bir sürü yeni hams gelmis gelenler hosgelmis ama gidenlerde olmus malesef gidenlerede Allah dan sabir diliyorum umarim bidaha yasamassiniz böyle bir aciyi3 saat sonra kontrolüm var cok hecanliyim kocaman olmusdur bebegim ins bi sorun yokdur

arkadaşlar ya ben 7+5 im ama karnım çıkmadı 45 kilo ile hamile kaldım belim kalınlaştı ama göbeğim yok denecek kadar küçük senağlamasenağlama

keops35 arkadaşımıza çok geçmiş olsun diyorum...Allah sabır versin ve inşallah en kısa zamanda bu güzel duyguyu tekrar yaşatmayı nasip ettrsin...

merhabalar,iğrenç bulantılarım ,kusmalarım hafifledi enerjisiz bıkkın halimden kurtuldum 10.hafta da normale yavaş yavaş dönmeye başlanıyor galiba ..yani son iki gündür kendimi çok iyi hissediyorum umarım miğde bulantıları şiddetli olan arkadaşlar sizlerinde biran önce geçer neydi o geçen haftalar.

benim bir önceki bebeğimden kalan göbeğim vardı.şimdide maşallahım var..
göbek hemen çıkmazki canım.bebiş daha kasıklarda

saol çok teşekkürler arkadaşım bazı arkadaşlar göbeklerinin resmini koymuşta onlarda baya belirgindi

arkadaşlar ya ben 7+5 im ama karnım çıkmadı 45 kilo ile hamile kaldım belim kalınlaştı ama göbeğim yok denecek kadar küçük senağlamasenağlama

Canım bunun için neden üzülüyorsun ki bu haftada çıkmaz ki düşünsene 2-3cm lik bir insan o ne kadar şişirecek göbeğini bende 10.haftadayım hala 36 bedenim aynı pantolonlarımı giyiyorum bedenimde hiç bişey değişmedi ,daha çok erken..ayaklarımızı bile göremeyeceğimiz günler yakında gelecek:sm_cool:

Kızlar yemek yemekle aranız nasıl ben çok fenayım 5 kilo verdim 1 ayda 9-4 oldum ama kollarım bacakalrım falan çok ağrıyor halsizim acaba serum falan takılması gerekirmi ya çorbadan başka bişey gitmiyor mideme o da tutabilirsem :1no2:

kesinlikle serum al canım bence sen.hiç riske atma bebeişini

İçinizde devlet hastanesine giden bir tek ben mi varım?

canım ben de devlet hastanesine gidiyorum oturduğum şehirde!özelin doktorları pek parlak değil zaten sağlık sektöründe çalışıyorum ameliyat malzemesi satışı yapıyorum ameliyatlara giriyorum dolayısıyla işin tam içindeyim kimin eli pratik kim daha kaliteli malzeme kullanıyor hepsini biliyorum.tercihim devlet hastanesi oldu bu yüzden,özel hastaneler genelleme yapacak olursak daha çok kazanmak adına ümitedilenin aksine daha ucuz ve kolay malzeme kullanıyorlar.en basiti ameliyat ipliği,çin malı iplik kullanan özel hastaneler var:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…