2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar cetvel konusunda yardim istemistim hiiiccc kimseden ama cevao gelmemis.
zaten cogu zaman kendi kendime yazip konusuyormusum gibi geliyor bu forumda bana.
neysee:1no2:

keops 35 herhangi bir belirti var mıydı? yoksa bir anda mı kaybettiğini öğrendin..inan canım çok üzüldüm. benim 2.hamileliğim..ilki düşükle sonlanmıştı.. şimdi ödüm kopuyor..doktor kontrolümüze de 2 hafta var...beklemek yoruyor..kötü haberler hepimizden uzak olsun..

kızlar cetvel konusunda yardim istemistim hiiiccc kimseden ama cevao gelmemis.
zaten cogu zaman kendi kendime yazip konusuyormusum gibi geliyor bu forumda bana.
neysee:1no2:

kıyamam ayol ben yapayım sana takvim bak benimki gibi bi takvim istermisin nasıl olsun takvimin tuzlu mu tatlı mı allı mı morlu mu???kaydirigubbakcemile3 yolla sen özelden satı ben yapayım sana takvim

Lazanyacim sagol yaa,
Selencimde yapiyim dedi ama,sitede yada bizim sirkette sorun var ozelmesaj yazamıyorum
foruma bile cok zor giriyorumsenağlama
buraya yazayim artik hanginiz musait olursaniz yapiverirseniz cok tesekkur ederim
SAT 20 haz
beklenen tarih 27 mart
lazanyacım seninkide guzel
babygaga da olur..cok sagolun kızlarrrrrkaydirigubbakcemile2

Elifcim ben hazırladım takvimini ama özelden kendini kapamışsın.burdan göndereyim kontrol panelinden detaylarla ilgili bi kısım var oraya gir sana göndereceğim linki alttaki kilo takip çizelgesine yapıştır umarım beğenirsin.

kızlar bugün ultrasonda keseyi veya keseleri görmeye gidiyorum ögleden sonra o yüzden cok gerginim... lütfen dua edin olur mu

galetea bize haber verir misin sonucunu? Ben de yarın sabah gideceğim inşallah.Hayırlı haberler almanı diliyorum...

galetea bize haber verir misin sonucunu? Ben de yarın sabah gideceğim inşallah.Hayırlı haberler almanı diliyorum...

canım haber veririm tabiii
sen yarın mı ilk kez göreceksin bebeğini ne kadarlık hamilesin herhangi bir hamilelik belirtin var mı benim sadece gögüslerim acıyor o kadar ne mide bulantısı ne de baska birşey

Benim mide bulantılarım bu p.tesi başladı.Geçen hafta sadece kasıklarımda ağrı vardı.Geçen cuma doktora gittim keseyi gördü.Ama çok küçük içinde bebeği de görmemiz gerek haftaya tekrar gel dedi.10:30 da randevum yarın.SAT 21 haziran.Doktora göre 6+5 im.Ama ben 27 haziranda evlendim.Yani bu haftadan bir ya da iki hafta daha küçük olmamı bebişim.

Teşekkür ederim.Hepimizinki.Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.Bu arada az önce ki mesajda yazmamışım.Göğüslerimde değişiklik vardı.Uçları büyümüştü.Ama daha önce hiç hamile kalmadığım için anlamamıştım nedenini.Sancı yok fakat büyükler.

evet öğretmenim ümraniyedeyim ben siz nerde çalısıyorsunuz bu arada amin inşallah bebeklerimizi allah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip eder ve olmayanlarada en kısa zamanda versin amin

Ben evlenmeden önce kozyatağında oturuyordum.Avcılardaydı okulum ama hergün gidip geliyordum.Şimdi Avcılarda oturuyorum.Eşim de burada bir okulda müdür yardımcısı.Lisedeyim matematik branşım.Biz hiç korunmadık.Yaşta malum etkili oldu bunda.Çok şükür şimdilik bir sorun yok.Bakalım yarını da hayırlısı ile bir atlatsak inşallah.Ne zaman gideceksin doktora bir de nereye gidiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…