2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkese meraba kızlar. canım benimde aynen dediğin gibi oluyo ara sıra böyle kalnımda pıt pıt bişeyler oluyo arada. bende bebek mi diyorum ama daha küçük

bilmiyorumki canım daha önce yoktu birkaç gündür var...biz bebek diyelim bebek olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayır iki üyeliğim yok diğeri iptal olunca bende bunu yeni aldım önceki sheyla idi şimdiki iki a lı sheylaa :) arkadaşlar bence oruç tutmayın yazık bebişlere ayrıca şuan biz uzun bir hamilelik yolculuğuna çıktık.seferi saylırız bence :roflol:

Arkadaşlar yapmayın günler zaten uzun.Aramızda benim gibi çalışanlar da var oruç tutmak da neyin nesi yazık değil mi bebişlerinize

arkadasim zaten tutmak gibi bir mecburiyeti yok kimsenin.eger beni rahatsiz ederse yada takatten dusersem zaten oruç tutmakla sevap degil gunah kazanmis olurum.ben tum ramazan olmasada aralarda tutmak istiyorum kendimi iyi hissedersem.oruç tutan bir çok gebe gordum ve hepside saglikli bebekler getirdi dunyaya.biraz bunye meselesi,birde bu sene çok geç iftar olacagi için tamamini tutmak konusunda bende guvenemem kendime.ama uslubun biraz farkli geldi bana neyin nesi derken art bir niyetle soylemedigini dusunuyorum.

doğru valla seferiyiz dimi ya :roflol::roflol::roflol::roflol:

valla çok doğru bir tespit çook güldüm çookk :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
çocukken bi başında bi ortasında bi sonunda tuttururdu annem. belki öyle yaparım. belki de hafta sonları tutarım. kış olsaydı bu kadar sorun da olmazdı.ama günler epey uzun.bide bakarsın hiç dayanamam yada doktor yasaklar ama şimdidenhiç tutmayacağım demek biraz içimi rahatsız ediyor. farz değil evet ama ne bileyim yinede böyle düşünüyorum. bekleyip görmek en iyisi.

Doktorlar gebelikte oruç tutmanın sağlıksız olduğunu söylüyor ve bebeğe zarar verebileceğini ekliyor.Tanrı zaten bize bebeklerimizi koruyalım sağ salim dünyaya getirelim diye bir görev vermiş hele o bir gerçekleşsin gerisi kolay!kafanızı takmayın misyonumuz ANNELİK,önceliğimiz ANNELİK

herkesin kendi bilecegi is tabi,ama butun tip camisasi kucuk ve sık ogun tavsiye ettigi icin sahsen ben tutmayacagim.dayanabilecegimi sanmiyorum zaten,su anda bile surekli acikiyorum :dance:

kızlar biri bana ozelden su cetvel isinde yardimci olabilirmi?
Babygaganinkinden istiyorum ama cok simarigim dimiikaydirigubbakcemile2

ordaki neyin nesi kendinizi zorunlu hissetmeyin tarzı tatlı ciddi bir serzenişti yanlış anlaşılmasın amannnnnnnn

ben ramazan ayında doğmuşum inşallah kadir gecesine de denk gelmiştir.Annem 3 -4 gün tutmuş 9 aylık hamileyken.ama banada yazık dimi bende aç kalmışım onunla birlikte sonra dayanamamış bırakmış tabi.dayabnamadığına göre zorlamıştır diye düşünüyorum.Dinimizcede zaten zor durumda bırakmamamız gerekiyor kendimizi ibadetlerimizi yaparken dimi.sanırım arkadaşımızda bunu söylemek istedi yani hamileyken nerden çıktı,hastalanırız diye beatrisecim herhalde...off of şu hamişlik bitsede hayırlısıyla normal hayata dönsek,herşeyimizi yapabilsek. ben midem bulanmadan doya doya yemek yemek istiyoruuuummm :icecream:

Arkadaşlar sanırım ben oruç tutamam doktorum azar azar ve sık sık beslenmem gerektiğini söyledi uzun süreli aç kalmamam gerekiyomuş bu durumda bende oruç tutamıyacam ayrıca günlerde uzun.

Arkadaşlar sanırım ben oruç tutamam doktorum azar azar ve sık sık beslenmem gerektiğini söyledi uzun süreli aç kalmamam gerekiyomuş bu durumda bende oruç tutamıyacam ayrıca günlerde uzun.

bende tutmayi cok istiyorum ama dayanamam heralde 1 saat birsey yemeyim elim ayagim titriyor basim donuyor , migdem bulanmaya basliyor surekli agzim dolu olmali yoksa fenalasiyorum, gunlerde uzun , bebek dogduktan sonra kaza ederim bende artik Allah nasip ederse

Bu sıralar siteye girmek zor oluyo,sayfalar geç açılıyo...vs... Sizdede oluyomu arkadaşlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…