2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tesekkurler kizlar.agrim yok ama dedigim gibi resmen regl oluyorum ben.bir kaç kisi normal oldugunu bazi kadinlarda olabilecegini soyledi..ama ben yinde rahat degilim.bana normal gelmiyor açikcasi.dr gitmeye gelince arkadaslar burasi turkiye gibi degil kendi dr umdan once randevu almam gerekiyor.normalde benim randevum bugundu ama ben dun gittim korktugum için.adam beni muayene etti ama kizdi biraz.çok mu kanaman var dedi; hayir dedim.yarina kadar bekleyebilirdin dedi.bende korktugumu soyledim.eger çok kanaman olursa o zaman acile git dedi.iste boyle yani dr da gidemiyorum.en buyuk problemim dil ,acile kim gelecek benimle.offff her seferinde birilerine benimle gelin demeye de utaniyorum artik.

Canım hamileyken insan zaten zorlanıyor bir de başka ülkede olup, o dr un kaprisiyle uğraşıyorsun.Ne kadar duygusuzlar ya hayret bişey ne demek yarına kadar bekleyebilirdin.Sinir oldum valla ama allahtan burası var sana destek olan birsürü kişi var burada umarım bu zor günleri çabucak atlatıp bebeğini kucağına alırsın :eek:

existhunder canim gerçekten oyle.iyiki burasi var.birbirimizin halinden en iyi biz anlariz.sonuçta hepimiz hamisiz ve ayni anda buyuyor bebislerimiz karnimizda.kizlar sizdede oluyor mu ,doktorunuz ne dedi gibi aklima takilan bir sey oldumu soruyorum ve gerçekten içim rahatliyor sizlerle konusunca.iyiki varsiniz mart anneleria.s.

kizlar hamile kaldigimdan beri sabahlari erken kalkiyorum.halbuki sabah uykusunu çok severim.sizde de oluyor mu?

Evet canım sanırım bebişlerimiz acıkıyor.kaydirigubbakcemile2 Bende çok erken uyanıyorum.7-8 gibi açıyorum gözümü. Tuvalete zor yetişiyorum. Karnım şişmişoluyooo:asigim: sonrada mutfağacokacimcoook

arkadaşlar hepinize günaydın sabah işlerini halledip anca yazabiliyorum.Hepinize güzel bir gün diliyorum.Ben de hamilelik takvimi yapıcam ama korkuyorum nedense yaparsam bişey olur diye iyice saçmaladım artık :KK43:

Yap güzelim bişey olmaz Allahın izniyle. Takip etmek güzel oluyo.

Evet canım sanırım bebişlerimiz acıkıyor.kaydirigubbakcemile2 Bende çok erken uyanıyorum.7-8 gibi açıyorum gözümü. Tuvalete zor yetişiyorum. Karnım şişmişoluyooo:asigim: sonrada mutfağacokacimcoook

sırnaşık şeycanim bende ayni valla sabah uyanir uyanmaz hemen tualete kosuyorum,sanki karnim patlicak.bu aralar en ugrak mekanlarimdan biri oldu wckaydirigubbakcemile3

buket senin takvimi nasıl yaptın canım ya bir türlü bunu beceremedim. bende değiştirmek istiyorum da

kizlar hamile kaldigimdan beri sabahlari erken kalkiyorum.halbuki sabah uykusunu çok severim.sizde de oluyor mu?

beatrise benimde uyku düzenim değişti hamile kaldığımdan beri..geceleri geç yatıyorum hemen uyku tutmuyor..sabahlarıda uyanamıyorum ..oysaki sabahın köründe kalkardım önceleri..kaydirigubbakcemile2

aynen canım eskiden 11 lerde zor kalkardım. tatil olsada yatsam sabahları derdim. ama dediğin gibi şimdi sabah erkenden gözlerim açılıyor. kurulmuş saat gibi. sonrada zorluyorum zorluyorum uyuyayım diye ama bir türlü uyuyamıyorum. bu da beni sinir ediyor. sabahları uyumak istiyorum benn....

Merhaba canım. Şimdiden uyumamaya alışıyoruz mecburiyetten. Bebiş uyutmuyo. Doğuncada öyle yapacak keratakaydirigubbakcemile

tuvalet derdi akşamları çok kötü...uykunun en tatlı yerinde tuvalete koş....sabah 6-7 arası acayip karnım acıkıyor önce biraz atıştırıyorum sonnra bir daha uyuyorumcokacimcoook

Hoşbulduk hoşgördük birtanem.Naber nasılsınız arkadaşlar?Dün öğleden sonra sitede bir sorun mu oldu acaba, ben hiç giremedim de.Şimdi de işlerin yoğunluğundan ancak fırsat buluyorum.Yalnız bu arada da acıkmaya başladım,öğlen yemeğine çıkmama 45 dk var fisfisfis

X