2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canlarım hepinize teşekkür ederim. online gibi görünüyodum ama öğle arası olduğu için bişeyler yiyodum. bişeyler mi? tamam tamam çok şeyler :) yiyince sinir de geçti :) zaten bugün cuma, hayırlısıyla bi akşam olsaydı gidip eve ayaklarımı tepeme dikseydim :):) bebişim korkmuştur dimi birden anneme ne oluyo diye? ben onun annesiyim dimi yaaa..Alalhım ne olur alma elimizden bu mutluluğu, ne olur..

arkadaşlar herkese merabalar. hayırlı cumalar. ,

baby nurse canını sıkma canım. herkesin yapısı farklı burda herkes benden önce duydu diyerek üzme kendini.

sido canım çok üzüldüm. böyle şeyler çok sabır istiyo ama mgerçekten sabırlı olmalısın. allah hepimizin gönlüne göre verecekti.

Saruboceq canım bende az sonra doktora gidicem. inşallah hayırlı haberlerle geliriz.

yeni gelen arkadaşlar... hepiniz hoş geldiniz. umarım mart 2009a hiç kayıp vermeden çıkarız kendinize çok dikkat edin hepiniz için rahat hamilelik geçirmenizi diliyorum

tabiki abartmamak şartıyla:)) Ben dikkat edeceğim,fasülyeme yararlı olacak şeyler dışında hiçbirşey yemiyorum.

canım ben kilo almadım midem ayakta geziyorum inşallah bende alırım.

geldim kızlar...
bebeişimi gördüm.8+4 günlük görünüyor.
3 gün geç çatlama olmuş yumurtanda dedi.
kalp atışları gayet sağlıklı ve ritminde.
rahim kalınlaşmış.
Allahım nazzarlardan korusun inşallah hepimizi.Allahın izniyle bir kucağımıza alsak.:Saruboceq::Saruboceq:

erkek bebekte göbek erken çıkar derler ya bende merak ettim doğruluk payı varmı acaba:)))bu arada kilo kontrolu için neler yapıyosunuz.

geçmiş olsun enelcim.Hiç korkma, aklına da kötü hiçbirşey getirme tamam mı?

rahmimde miniğimin yanında çok büyük kanama keselerimizde var iğne ve ilaçla başından beri beraberiz bakalım hayırlısı diyorum.bu arada ben ne kilo aldım nede göbek var.sadece bebiş büyümüş ve kalp atışları var.bu bizi umutlandırıyor.çok teşekkür ederim canım.

canım ben özeline gidiyorum 15 de bir.bir veriyorum para bir vermiyorum.
özeline git bence.

çok sevindim canım bak hiçbirşeycik olmadı minişe hadi allah tamamına erdirsin canım.amin

Bidibidim, inşallah kalp atışlarını en kısa zamanda duyarsın..
Allah kimseye göstermesin, bu kadar heves ve heyecandan sonra elbette kabul etmesi zor çok zor..
Allah'a emanet olsun bütün Mart anne Adayları ve bebişleri

Saruboceq canım çok sevindim:dance:harika yaaa.Darısı başıma inşallah yarın.Hadi gözünaydın:teytey:

canım,İnşallah bebişinin kalbini en kısa sürede atarken görürsün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…