2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar kızlar
bu akşam kimseler yok nerelere kayboldunuz
benim canım çok sıkkın kuzum daha iyi olmadı ateşi biinip bi çıkıyor şurup fitil felan veriyprum baygın baygın dolaşıyor iki gündürrr:KK43::KK43:

iyi akşamlar kızlar
bu akşam kimseler yok nerelere kayboldunuz
benim canım çok sıkkın kuzum daha iyi olmadı ateşi biinip bi çıkıyor şurup fitil felan veriyprum baygın baygın dolaşıyor iki gündürrr:KK43::KK43:

vakit kaybetmeden doktora götür bence, vücudunda enfeksiyon varsa ve antibiyotik vermiyorsan ateşi düşmez, şurupla 2-3 saat düşer ama sonra yine çıkar. yarın götür bence, kıyamam ona.

Nermin canım, kayınvaldemle suan icin bi sorun yok zaten onunla ilgili bi durum yok ben sadece esime kırıldım cok net konusurken bana. bi anda dönmesi sasırttı beni hatta ben ugrasıyorm diyede bana kızardı neyse ona ne kadar kızsamda gidicem sanırım her zaman oldugu gibi fedakarlık yapan hep kadınlar oluyo

bencede git ve tavırlı davranma görümcen bozulabilir.
eşinin sana sürekli uygulamanı söylediği bişeyler yokmu, annei yada kardeşini ayarla, eşinin yanında aynı şeyi söylet ve uygula nasılmış görsün eşin.

bende aylar sonra görümcemle telde görüştük, bir insan bu kadarmı hava atar ya.

7 aylık bebeği var, ek gıdalar hakkında konuşurken, kavonoz mamaları dışarıda çok işe yarıyor kullan istersen dedim, ondanda alıyorum milupa diyor, sanki milupayı çok elit kişiler alıyor. sonra çocuu için, onun özel bir kaşığı var, ısırdığı zaman falan yumuşak silikon diyor, onu çantasında taşıyoruz diyor. çay kaşığı taşıyacak değilsin herhalde, zenginden fakirine herkes sililkomn kaşık kullanıyor. uçağa bindik pervane kısmına oturmuşuz soğuktu da bilmem nede, bir sürü şey, sinir oldum.

vakit kaybetmeden doktora götür bence, vücudunda enfeksiyon varsa ve antibiyotik vermiyorsan ateşi düşmez, şurupla 2-3 saat düşer ama sonra yine çıkar. yarın götür bence, kıyamam ona.

bende öyle düşünüyorum canım bugün neden götürmedimki sanki
acaba dişmi dedim ama pek dişe benzemiyor
aynen bi düşüyor bi çııyorr

bende aylar sonra görümcemle telde görüştük, bir insan bu kadarmı hava atar ya.

7 aylık bebeği var, ek gıdalar hakkında konuşurken, kavonoz mamaları dışarıda çok işe yarıyor kullan istersen dedim, ondanda alıyorum milupa diyor, sanki milupayı çok elit kişiler alıyor. sonra çocuu için, onun özel bir kaşığı var, ısırdığı zaman falan yumuşak silikon diyor, onu çantasında taşıyoruz diyor. çay kaşığı taşıyacak değilsin herhalde, zenginden fakirine herkes sililkomn kaşık kullanıyor. uçağa bindik pervane kısmına oturmuşuz soğuktu da bilmem nede, bir sürü şey, sinir oldum.

böyle sinir insanlar çok canım maaalesef
benim çevremde okadar çok varki bu sinirlerden kendini bişiy zanneden
her yaptıgı abartarak 1i 10olarak anlatan
sadece gülüyorumm ok komikler ve komik olduklarının farkında degillerr

bende öyle düşünüyorum canım bugün neden götürmedimki sanki
acaba dişmi dedim ama pek dişe benzemiyor
aynen bi düşüyor bi çııyorr

gündüzleri geceye göre daha iyi oluyorlar ama hastalıklar gece başlıyor ve pişmanlıklar.
bende gece oldumu kendime kızarım niye götürmedimki diye vicdan yaparım. gece sıksık kontrol et uyandığında ılık duşa sok canım çok iyi geliyor.

böyle sinir insanlar çok canım maaalesef
benim çevremde okadar çok varki bu sinirlerden kendini bişiy zanneden
her yaptıgı abartarak 1i 10olarak anlatan
sadece gülüyorumm ok komikler ve komik olduklarının farkında degillerr

canım valla ben malesef gülemiyorum, çevremdeilere evet gülebilirim ama hayatımda hep olacak bir insan böyle olunca sinir bozucu oluyor. başkası olsa muhabbeti kesersin ama görümce olunca olmuyor malesef.

gündüzleri geceye göre daha iyi oluyorlar ama hastalıklar gece başlıyor ve pişmanlıklar.
bende gece oldumu kendime kızarım niye götürmedimki diye vicdan yaparım. gece sıksık kontrol et uyandığında ılık duşa sok canım çok iyi geliyor.

canım valla ben malesef gülemiyorum, çevremdeilere evet gülebilirim ama hayatımda hep olacak bir insan böyle olunca sinir bozucu oluyor. başkası olsa muhabbeti kesersin ama görümce olunca olmuyor malesef.

bende bugün öyle oldum canım şimdi kızıyorum kendime
demin aglayarak kalktı ve kustu hanım nane limon kaynattım içmedi bidaha yattı bakalım bugece nasıl sabah olacak

canım komikliklerine gülüyorum sadece emin ol bende görümcem olmasada okadar yakınlarla bu şekilde geçinmye çalışıyoruzki anlatamam

boşver yapsınlar bu dünyada kimsenin kimseden hiçbir eksigi yada fazlası yoktuk herkez herşey eşit ve aynıdır

bende bugün öyle oldum canım şimdi kızıyorum kendime
demin aglayarak kalktı ve kustu hanım nane limon kaynattım içmedi bidaha yattı bakalım bugece nasıl sabah olacak

canım komikliklerine gülüyorum sadece emin ol bende görümcem olmasada okadar yakınlarla bu şekilde geçinmye çalışıyoruzki anlatamam

boşver yapsınlar bu dünyada kimsenin kimseden hiçbir eksigi yada fazlası yoktuk herkez herşey eşit ve aynıdır

evet haklısın ama nefsimize yenik düşüyoruz işde.

üşüttümüki niye kusuyor acaba, mide bulantısı için emedur vermişti bize doktor. eşin yokmu canım o götürse kızını acile.

evet haklısın ama nefsimize yenik düşüyoruz işde.

üşüttümüki niye kusuyor acaba, mide bulantısı için emedur vermişti bize doktor. eşin yokmu canım o götürse kızını acile.

canım şu saatte dr gitsek öteki bebgimde var onu gece yarısı uykusunda kaldırıp hastanelerde elimizde sallamak istemiyorum
zaten dedimye verdigim ilaçlar bir süreliginede olsa ateşini düşürüyor
sabah götürmeyi düşünüyorumm

Aşk Kırıntısı BAYAN MERAK şekerkızcandy D-GABBANA+

gecenin bu saatinde bu kadar insan görmek ne güzel.

canım şu saatte dr gitsek öteki bebgimde var onu gece yarısı uykusunda kaldırıp hastanelerde elimizde sallamak istemiyorum
zaten dedimye verdigim ilaçlar bir süreliginede olsa ateşini düşürüyor
sabah götürmeyi düşünüyorumm

bende bebeği düşündüğüm için eşin götrüse demiştim ama sende haklısın ateşi düşüyorsa yarını bekle zaten, allah acil şifa versin de rahatlasın kuzucuk.

merhaba kızlar,
ayşecim ben bilmiyorum kaç tane olduğunu ama hergün çoğalıyor :) 2 yaşına kadar tamamlanıyormuş diye biliyorum
bu arada sen dolmayı sık sık yapıyorsun galiba
yusuf kayrada salatanın suyuna ekmek banmayı seviyor nedense
nermincim bencede cevaplaya iki kez tıklıyorsundur ,ee acemilik zor zenaat demişler :) alışırsın canım
bizde bugün doğumgününe gittik kayrada üfledi mumu prova yaptık mayıs için :)
geldik ordan eşim internete girmiş oturuyor bilgisayarda paşam diyorki 'baba modem zararlı niye açtın '
öldük gülmekten gece gece, vercek bir cevapta bulamadık tabi
büyüdükçe sorularına cevap vermek dahada zorlaşıyor
geçenlerde diyorki akşam olunca güneş nereye gider :KK53:
bizde evine gider dedik, nasıl anlatayım kuzey yarımküre güney yarımküre falan :))

bizim 16 dişimiz var kızlar, kaç tane kaldı ve kaçıncı ayda çıkıyor bilen var mı?

bizimde 12dişimiz varr çok yavaş çıkartıyor dişlerini kuzum
valla canım bildigim kadarıyla bu diş olayının belirli ayları yok her çocugun farklı zamanlarda çıkıp tamamlanmaya başlıyorr ve bitiyor
ama tam olarak kaçtane olması gerekiyor bilemiyorum ama 32tam olmuyor sanırım

merhaba kızlar,
ayşecim ben bilmiyorum kaç tane olduğunu ama hergün çoğalıyor :) 2 yaşına kadar tamamlanıyormuş diye biliyorum
nermincim bencede cevaplaya iki kez tıklıyorsundur ,ee acemilik zor zenaat demişler :) alışırsın canım
geldik ordan eşim internete girmiş oturuyor bilgisayarda paşam diyorki 'baba modem zararlı niye açtın '
bizde evine gider dedik, nasıl anlatayım kuzey yarımküre güney yarımküre falan :))

şimdiki çocuklar akıl küpü maşşallah:nazar:
afferin kayraya:KK9:
çocuk birçogumuzun gözardı zararlı şeyi hatırlatmış:KK9:

merhaba kızlar,

evet canım dolma en sevdiğim yemek, mertte sevince yapıyorum sık sık. salatanın kendisini çok seviyor mert ama ekmekle arası yok.
maşallah yusuf kayra konuşmada kendini aşmış.

eşim geçenlerde fanta ve schweppes almış. mertde fanta delisi, fantayı aldı mutfağa koydu diğerini dış kapıya koydu semiyom semiyom diyo eve sokmuyor.
çok tatlılar ya, tam sevilecek yaşdalar.

bizimde 12dişimiz varr çok yavaş çıkartıyor dişlerini kuzum
valla canım bildigim kadarıyla bu diş olayının belirli ayları yok her çocugun farklı zamanlarda çıkıp tamamlanmaya başlıyorr ve bitiyor
ama tam olarak kaçtane olması gerekiyor bilemiyorum ama 32tam olmuyor sanırım

32 olmuyor evet 20 liklerle falan luyor 32.
nette diş tablosu var hangi ayda hangileri çıkar diye bir şema var onda sormuştum.
sizin azılarmı çıktı köpekler mi.
azılar çok zor çıkıyor diye bilinsede bence köpekler çok uzun sürüyor ve zor çıkıyor, azılar hemen patlıyor.

X