2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eeeeee Ayşeee sen der misin kadına yabancı dıye ahahahahahaaa bak çıkmış gelıyo:))))

ayy bunu hiç düşünmemiştim ondanmı geliyor acaba :KK51:

cnm ben asistanlık yapıyorum şu an , hazirandan sonra uzman oluyorum kusmetse ve ağustosta da mecburi hizmete gideceğiz

benim olayı bizde de var ayrıca ben kendim yapıcaamlar da başladı, dışarı çıkıcağımızda giydirmek bi saati buluyo, kaçıyo giyinmek istemiyo :KK43:(

çok sıkıntılı oluyorum bazen herşeye sinirleniyorum öyle olunca eşim başlayalım dedi ama ben de karasızım büyük ihtimal kullanmam sanırım

ben mecburi hizmete gidince olursa uygun bi kreşe vereceğim bakalım, evde olsan sorun değil de çalışan annelerin çocukları gidiyo mecbur gülincim, ama benim arkadaşlarım genelde memnunlar kreşten, baksana bakıcının da bin türlü sorunu oluyo,

ayşe cnm, azraya bugüne kadar hiç yansıtmadım, hatta annem, kayınvalide gelince bile karıştırtmadım çocuk ona ait dedim, ama fazla yumuşak olmamak lazım hayatta, ağustosa kadar da bi kaç ay için değiştiremem düzenimizi, büyük bişe olmadıkça sıkıcaz artık dişimizi,

çocuklar başka çocuklardan herşeyi çabuk kapıyo malesef, ama kıskançlık da normal bi süreç olabili
azra da hiç bi çocuktan alamz bişey, biraz agresif bi çocukla karşılaşırsa falan da çok üzülüyo

bu arada az öce korkunç bi kaza atlattım kızlar, ocakta kaynayan çaya takıldı kolum, çaydanlık olduğu gibi devrildi,Allahtan zamanında kaçtımi azıcık ayağım yandı o kadar, ama tüm mutfak çaya bulandı, tamizleyene kadar canımız çıktı, şükür Rabbime yanmadan kurtuldum

geçmiş olsun canım. bende kıskançlığın doğal birsüreç olduğunu düşünüyorum.
hatta doktorum programında üstün dökmen, çocukların tek sahip oldukları şey oyuncakları vermek isteemsi gayet normal sakın hadi verde kardeş oynasın demeyin canı isterse versin diyordu.

ayşe özelden foto atamadım profilime ekledim.

mertte herşeye benim benim diyo, ama benim çok hoşuma gidiyor bende hayır benim diyorum kavga ediyoruz, biliyorum yanlış ama çok tatlı ne yapayım.

selam kızlar
dün yine doktora gitmedik doktorumuz pazar günü yokmuş şurupla ateşi düşebiliyorsa pazartesi gelirsin dedi
nasip olursa bugün götürecem kuzumu hala hasta:KK43:
dün bizde abimin evini temizledik haziranda düğünümüz var:KK64::KK64::KK64: kuzum orda biraz açıldı ev başda olunca ordan oraya koşuşturdu ama akşam eve gelince aynı gene ateşler fırladı:KK43:

aşk kırıntısı canım kayınvaliden geliyormuş Allah kolaylık varsin canım :79:
bencede kadına yabancı dedin coştudun kayganayı:KK60::KK60:
mumine geçmiş olsun canım:79:
bebişlerin kıskançlıgından konuşmuşsunuz maalesef istemesekte oluyor bu kıskançlıç
bizim kuzuda oynamadıgı oyuncakları binmedigi atı misafir çocukları gelince kıymetleniyorr:KK60:
ama gözlemledigim kadarıyla kendi yaşıtlarınından çok kendinden büüyük çocuklarla oynamyı seviyorr
onlara kıskançlık yapmıyor:KK1:

Son düzenleme:
ayşe özelden foto atamadım profilime ekledim.

mertte herşeye benim benim diyo, ama benim çok hoşuma gidiyor bende hayır benim diyorum kavga ediyoruz, biliyorum yanlış ama çok tatlı ne yapayım.
aycsecim albüm var resim yok içinde:KK1:
bazen ben de yapıyorum benim diyorum çok sinirleniyo çok tatlı oluyo ama uzatmıyorum tmm senin diyorum

günaydın herkese
müminecim geçmiş olsun allah korumuş bir de azra yakınında olsaydı ay çok dikkat etmek lazım ben kızartma falan yaparken mutfaktan çıkartıyorum olur da yağ sıçrar diye

herkeslereeee gunaydın kızlar
cookkk konusmussunuz yawww
hepsını alıntı yapsam omrum yetmezz :KK9:

hasta olan bebısler varmıs herkese ayrı ayrıı cok cok gecmıs olsunn

mümine arkadasım sızede buyuk gecmıs olsun allah korumus vallah

kızlar hafta sonum cok yogun gectı cmt. gunu 12 kısılık mısafır vardı allahtan gencler vardı kuzenler falan menude su oldu zeytınyaglı barbunya, fırında makarna, patetes, kofte, tavuk, cıger, mercımek corbası, salata, kozlenmıs kırmızı bıber yogurt soslu ıste tatlı atıstırmalıklar falan cesıt bol yaptım cunku bırı tavuk yemıyo bırı cıger off bende hepsınden yaptımm allahtan beyza cmt. gunu oglen 3 saat uyudu yoksa yetısmezdı yanı

kızlar canım cıktı yanı haftasonu pazar gunude gezdık bıraz ama bana ıskence olsu gunes gozlugu ıstıyorum ama karar veremedım uff...

oyle yanı operım herkese buralardayımm :KK16:

günaydın kızlar.İLKEEEEE SES ver:))

derinin azılar da çıktı köpekler de,ama bence de köpekler daha zor çıkıyo:))

ya yazdığını yeni gördüm walla.girip çıktım hemen...şimdi ses verebiliyorum ancak:KK36:

Emelcim vallla maşallah paşana.Müminecim kadın işi çok zor yaa.b-derıne de ablam bakıyo.seneye eylül de kreşe başlatalım dıyo eşim.bana da çok küçük gelıyo daha ama sen ben ya da balna evde ne kadar ne verebılıyoruz kı çocuğa okul daha ıyı yaşıtlarıyla profösyonellerin elınde olur dıyo.kıyamıyorum ben de ama doğruluk payı da var dedıklerının.
siz ne palnlıyosunuz vermeyı düşünüyo musunuz bebişleri kreşe falan?

walla ben seneye vermeyi düşünüyorum 3 yaşında yani.

cnm ben asistanlık yapıyorum şu an , hazirandan sonra uzman oluyorum kusmetse ve ağustosta da mecburi hizmete gideceğiz

benim olayı bizde de var ayrıca ben kendim yapıcaamlar da başladı, dışarı çıkıcağımızda giydirmek bi saati buluyo, kaçıyo giyinmek istemiyo :KK43:(

çok sıkıntılı oluyorum bazen herşeye sinirleniyorum öyle olunca eşim başlayalım dedi ama ben de karasızım büyük ihtimal kullanmam sanırım

ben mecburi hizmete gidince olursa uygun bi kreşe vereceğim bakalım, evde olsan sorun değil de çalışan annelerin çocukları gidiyo mecbur gülincim, ama benim arkadaşlarım genelde memnunlar kreşten, baksana bakıcının da bin türlü sorunu oluyo,

ayşe cnm, azraya bugüne kadar hiç yansıtmadım, hatta annem, kayınvalide gelince bile karıştırtmadım çocuk ona ait dedim, ama fazla yumuşak olmamak lazım hayatta, ağustosa kadar da bi kaç ay için değiştiremem düzenimizi, büyük bişe olmadıkça sıkıcaz artık dişimizi,

çocuklar başka çocuklardan herşeyi çabuk kapıyo malesef, ama kıskançlık da normal bi süreç olabili
azra da hiç bi çocuktan alamz bişey, biraz agresif bi çocukla karşılaşırsa falan da çok üzülüyo

bu arada az öce korkunç bi kaza atlattım kızlar, ocakta kaynayan çaya takıldı kolum, çaydanlık olduğu gibi devrildi,Allahtan zamanında kaçtımi azıcık ayağım yandı o kadar, ama tüm mutfak çaya bulandı, tamizleyene kadar canımız çıktı, şükür Rabbime yanmadan kurtuldum

geçmiş olsun müminecim.

selam kızlar.iyi haftalar herkese...
kalktık kahvaltımızı yaptık.uyuttum yağmuru.yemek yapıcam.kuru fassülye sipariş aldım akşama:KK56: canı çekmiş kocamın...
sonrada kuaföre gideyim diyorum bakalım..
ya kızlar yağmur 2,3 gündr delirtiyor beni.yapma diyorum inadına yapıyor.önceden sözümü dinlerdi şimdi gözümün içine bakabaka yapıyor.kızıyorum gel eline vurcam diyorum gülerek ellerini uzatıyor.tam ciddi olamıyorum acaba ondanmıki:26:
sizlerde duruum nasıl?gıcık ediyor beni bu aralar.çok yaramazzz çokkkkkkk:KK62:

günaydın.ben de kalktım kahvaltımı yaptım pilatesemı yaptım duşu mu da aldım ohhh mis oldum:21:
bugün boş günüm ama bu hafta semıner çıktı bıze hergun.öğlen 1 de çıkıp oraya gıdıcem maalesef:KK43:(
derın de çok kuduruk İlkecım spider man gıbı tepelere tırmanıp duruyo ödüm kopuyo düşüp bı yerini kıracak dıye allah korusun.şimdi ablam parka götürdü ohh ne güzel evde çıt yok.çok özlemişim bu sessizliği:))

oooo maşallah sportif hatunlar,
yusuf kayranın peşinde koşmak spor sayılırsa bende hergün yapıyorum :))
nasılsınız kızlar?
benim oğlum çok iştahsız bugün yarım yumurta yedi sadece oda zorla, çok ağladı istemiyorum dedi, bende başka birşey vermedim uyudu inşallah uyanınca acıkırda yer
adet olucam bende çok fena tatlı istiyor canım
Allahtan pek malzeme yok evde, yoksa kesin yapardım ,markete çıkmak lazım üşeniyorum :KK43:

ıyı gunler arkadaslar.....işten geldim coooook yorgunum....oğğlanı bu hafta gunduz meme vermemeye baslıycam...o yuzden babasıyla dısarı yolladım cunku ıstıyor her zamankı gıbı.....yorucu bır hafta sonu gecırduım...oğlum yeni yiğenim oldu onu cooooooooook kıskanıyor...cok dıkkat edıyorum hıc kucagıma almıyorum b ır kez kucagımda yakaladı kendısını yerlere attı....

uzun zamandır gıremıyorum...MUMINECIM Alllah kkolaylık versın canıam...ufak tefek seylere takılma canım gelen gıdenı aratır....cocugunun duzenını bozma....bıryerde muhtacız....ben bakıcıma o kadar herseyı aalttan alıyorum kı...Ama o da cok ıyı ınsan Allah razı olsun...ama benım ıcın cok degerlı cunku ona canımı emanet edıyorum....

bızım oğlanın da 16 tane dişi var..uzun zamndır durum bu....geşlır mı bılmem yenılerı....oğlum artık cok ıyı konusuyor masallah...Ama KAyra kadar felsefık sorular sormuyor henuz.....sabah kalktı baktık kı bızım kalkmaya nıyetımız yok....kapıya gıtmıs dıyorkı '''ben dısarı cıkıyım da Abuzıddınle oynıyım''abuzuddın oyuncak kopegının adıı....

cocugu banyo yaptıramıyoruz bu ara....dun yıgenımı yıkadık dedık belkı kucucuk bebegı yıkanırken gorurse yıkanmak ıster.....oturma odasının halısı sızlere omur.....dısarıda durup kovadan suyu alıp kuvete dokcekmıs banyoya asla gırmıyor zaten.....

oooo maşallah sportif hatunlar,
yusuf kayranın peşinde koşmak spor sayılırsa bende hergün yapıyorum :))
nasılsınız kızlar?
benim oğlum çok iştahsız bugün yarım yumurta yedi sadece oda zorla, çok ağladı istemiyorum dedi, bende başka birşey vermedim uyudu inşallah uyanınca acıkırda yer
adet olucam bende çok fena tatlı istiyor canım
Allahtan pek malzeme yok evde, yoksa kesin yapardım ,markete çıkmak lazım üşeniyorum :KK43:

ıyıyız canım sen nasılsın
ay onların pesınde dolanmak en buyuk spor bencee :KK9:
canım karnı acıksın yer yusuf beyy annesını uzmezz :KK9:
canım bende ıste krız halındeyımm yaa
canım tatlı cıkolata herseyı ıstıyyoooo bugunn
ama ben ne yadım pekıı sadece kuru kayısı bırazda cevızz :KK9:

ıyı gunler arkadaslar.....işten geldim coooook yorgunum....oğğlanı bu hafta gunduz meme vermemeye baslıycam...o yuzden babasıyla dısarı yolladım cunku ıstıyor her zamankı gıbı.....yorucu bır hafta sonu gecırduım...oğlum yeni yiğenim oldu onu cooooooooook kıskanıyor...cok dıkkat edıyorum hıc kucagıma almıyorum b ır kez kucagımda yakaladı kendısını yerlere attı....

uzun zamandır gıremıyorum...MUMINECIM Alllah kkolaylık versın canıam...ufak tefek seylere takılma canım gelen gıdenı aratır....cocugunun duzenını bozma....bıryerde muhtacız....ben bakıcıma o kadar herseyı aalttan alıyorum kı...Ama o da cok ıyı ınsan Allah razı olsun...ama benım ıcın cok degerlı cunku ona canımı emanet edıyorum....

bızım oğlanın da 16 tane dişi var..uzun zamndır durum bu....geşlır mı bılmem yenılerı....oğlum artık cok ıyı konusuyor masallah...Ama KAyra kadar felsefık sorular sormuyor henuz.....sabah kalktı baktık kı bızım kalkmaya nıyetımız yok....kapıya gıtmıs dıyorkı '''ben dısarı cıkıyım da Abuzıddınle oynıyım''abuzuddın oyuncak kopegının adıı....

cocugu banyo yaptıramıyoruz bu ara....dun yıgenımı yıkadık dedık belkı kucucuk bebegı yıkanırken gorurse yıkanmak ıster.....oturma odasının halısı sızlere omur.....dısarıda durup kovadan suyu alıp kuvete dokcekmıs banyoya asla gırmıyor zaten.....

canım benımde kızızm aynı..
kıskanıyor cok yegenlerımı hele kucugunu asla kucagıma aldırmıyor kendını yerlere atıyor aglıyor
canım bızımkı bayılırdı yıkanmaya ama sımdı banyoya aglayarak gırıyor zor vallah ya
ısımız allah yardımcımız olsunn

selam arkadaşlar, geçmiş olsun diyen herkese çook teşekkürler,

kuzularımızın inat ve aileyle savaş dönemi başladı tam gaz, gazamız mübarek ola,
azra da inat ve gıcık bi yaratığa dönüştü resmen,
yanaklarını bile parselledi, biri benim öteki babasınınmış, bişeyine karışınca öyle yapma tamammı diyo,
vallaa işimiz çok zor artık ne diyim

iyi akşamlar hatunlar
bizde bugün doktorumuza gittik sabahtan akşama kadar doktordaydık
tahlillerimizz vardı hanımın çişşşş yapmasını bekledik ama yapmadı hanımefendi
kuzum kanında va idrarında enfeksiyon varmış
antibiyotik verdi dr. enfeksiyon kusma ve ateşde yaparmış kusması içinde fitil ve calpol ateşi düşürmesse diye başka bi ateş düşürücü verdi
geldik doktordan tahlil verecez diye bitap olmuşuzzz
bizim çocuk antika fitil veriyorum onu bişiy zannediyor hemen arkasından kakasını yapıyor
antibiyotik vercem iki gündür agzına lokma sokmuyor bugün gene sadce süt içti sabah onuda kustu
nasıl tedavi uygulayacagım şaşırdım akşamleyin doktoru aradım nr yapayım diye fitilden sonra heen kakasını yaptıysa bi daha ver dedi verdim hemen arkasında gene kaka yaptı bu kız beni sinirlendiriyor
antibiyotigide yrım bardak sütle verdim
doktor bişiy yemesse igne ile tedavi yaparız dedi
bugünümüzü böyle kokuşturma ve sinir olmayla geçirdik

çok geçmiş olsun kıyamam.enfeksiyon mahvedıyo .çocukları.inşallah bir an önce toparlanırsınız...:KK59:

kızlar günaydın nerdesiniz yahu alooooooo ohoooo biz kalktık işe geldik bunlar uyyuo daha.hadi kalkın garii:)
şaka bı yana hayırdır ya bu saat olmuş uğrayan yok.eskıden filiz açışılı yapardı sabahları o da pek uğramıyo artık.

günaydın kızlar
bayanmerak geçmiş olsun tekrar cnm inş. iğneye gerek kalmadan atlatır yavrucak
gülincim günaydın biz erken kalıyoruz ama alışveriş sitelerine acayip dadanmış durumdayım kalkar kalkmaz onalara bakıyorum hangi butik girmiş diye buraya sonra sıra geliyo:KK1:

selam arkadaşlar, geçmiş olsun diyen herkese çook teşekkürler,

kuzularımızın inat ve aileyle savaş dönemi başladı tam gaz, gazamız mübarek ola,
azra da inat ve gıcık bi yaratığa dönüştü resmen,
yanaklarını bile parselledi, biri benim öteki babasınınmış, bişeyine karışınca öyle yapma tamammı diyo,
vallaa işimiz çok zor artık ne diyim

canım sana katılıyorum en zor yas donemlerı suan
herseye hayır ve beyzanın yenı favorı cumlesı BANANEEEE!!
ben bayan gıcık dıyorum artık off allah yardımcımız olsun
benımkıde babasına cok duskun ınanılmaz...

iyi akşamlar hatunlar
bizde bugün doktorumuza gittik sabahtan akşama kadar doktordaydık
tahlillerimizz vardı hanımın çişşşş yapmasını bekledik ama yapmadı hanımefendi
kuzum kanında va idrarında enfeksiyon varmış
antibiyotik verdi dr. enfeksiyon kusma ve ateşde yaparmış kusması içinde fitil ve calpol ateşi düşürmesse diye başka bi ateş düşürücü verdi
geldik doktordan tahlil verecez diye bitap olmuşuzzz
bizim çocuk antika fitil veriyorum onu bişiy zannediyor hemen arkasından kakasını yapıyor
antibiyotik vercem iki gündür agzına lokma sokmuyor bugün gene sadce süt içti sabah onuda kustu
nasıl tedavi uygulayacagım şaşırdım akşamleyin doktoru aradım nr yapayım diye fitilden sonra heen kakasını yaptıysa bi daha ver dedi verdim hemen arkasında gene kaka yaptı bu kız beni sinirlendiriyor
antibiyotigide yrım bardak sütle verdim
doktor bişiy yemesse igne ile tedavi yaparız dedi
bugünümüzü böyle kokuşturma ve sinir olmayla geçirdik

canım cok gecmıs olsun
bızım ıgneler gecen salı bıttı daha
umarım senınkınde ıgneye gerek kalmaz
beyza sımdı evden her dısarı cıktıgımızda hastaneye gıdıp ıgne olacak dıye aglıyo
travma yasadı cocuk resmen
allahım butun hasta cocuklara sıfa verr

günaydın kızlar
bayanmerak geçmiş olsun tekrar cnm inş. iğneye gerek kalmadan atlatır yavrucak
gülincim günaydın biz erken kalıyoruz ama alışveriş sitelerine acayip dadanmış durumdayım kalkar kalkmaz onalara bakıyorum hangi butik girmiş diye buraya sonra sıra geliyo:KK1:

kızlar herkese gunaydddıııınnn :KK16:
canım sende bendenmıssın bende bakıyorum bazen uygun seyler oluyo falan alıyorum cok kaptırdım kendımı bı dur demem lazım ama nerdeeeee

X