2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

amanın kımsecıkler kalmamısss bı corba yapmaya gıtmıstım yaaa

buarada senınle tanısmamaıstık ben nora
bı kızım var topıge yenı uye oldun bende keske daha once gelseydım buralara neyse kısmet tabı

inanın ateşi çıkmış annem aradı eve gittim geldim ilaç verdim şimdi biraz iyi inş ilerlemeden atlatırız

ben de geldim filizcim geçmiş olsun inş. ilerlemez ben kaç gündür incecik giydiriyorum ateşi çıkar diye bu sefer de üşütüp hasta olucak nasıl davranacağımı şaşırdım
independent sabrına hayran kaldım maşallah diyelim ben çok sabırsız o yüzden çok kızıyorum sonra da üzülüyorum ama napıyım dayanamaıyorum
bugün hava güzeldi biraz dışarı çıkartıyım dedim 1 saatte anca giydirdim giyinmek bile istemiyo insan tek başına zor zaptediyo neyse çıktık gezdik geldik bu sefer de içeri girmek istemiyo apartmanı inletti
şimdi uyudu ben de pırasa yaptım dün akşam içtiği çorbayla duruyor sabahtan beri ağzına lokma girmedi bakalım uyansın da pırasa yitcek mi bakalım.
gülin menün güzel bence .
nora sen de git gör ingiltereyi bi daha gidemezsin belki
aklıma gelenleri yazdım unuttuysam kusura bakmayın

orasıda oyle canım ama kuzucugumuda bırakmak ıstemıyoruz baksana bugun varız yarın yokuz...
neyse benım cadıda oyledır gıtmek ıstemez ama donmekte ıstemez bende sabırlıyımdır ama bı yere kadar vallah ınanaırmısın dun markete gıttık geldık asansorden ınmıyo aglıyo sınır oldum komsuda bakıyo nıye aglatıyosun dıye gel annecım ıcerı gırelım yok aglıyo kendını yerlere attı bende tamam beyza sen bılırsın dedım bıraktım onu yerde numaradan aglıyo bana bakıyo kapıyı actım kosa kosa geldı vallah cadı kız ne olacak annemde dıyokı kaprısı nazı sırf sana nora dıyo

gecmıs olsun arkadasım cok umarım daha ılerlemez...

sağolun kızlar inş ilerlemez bakalım

aynen kaprisleri bize .işten gelince kapıdayken biz ağlamaya başlıyo bakıcı da ne oluyo bı kıza diyo
bende hiç böyle yapmıyo çok uslu diyo.bazen bakıcı annen beni kötü bilcek yapma böyle diyo.
şimdi de evdeyim ya gündüz de yapıyo ama asıl akşam baba eve gelince acayip eziyet ediyo ona
bi şekilde cezalandırıyolar işte bırakıyoruz diye

aynene cnm ya hıc sorma esım yıne ıyıdır ılgılenır arada tabı belgesel falan yoksa uzerıne cıkar kucagına yatar del del der butun odaları gezdırır nay nay ac der koca adamı kaldırır oynatır cok komıkler yanı bende bakalım haftaya TATILIM IKI GUN ONU BEKLIROUMMM

off ısler cok yarın da bıtırsem hepsını ama buraya takılınca cıkamıyorum ...
sımdı annemle konustum cadı kızım ıyıymıs anne del del dıyo ya canım ozledım cok..

doğru nora,ben de ingilizce öğretmeniyim.baby tv de salak oliver kurabiye yapıyodu derın istedi
gittik biz de yaptık.migrostan kalıp aldım gecenlerde.çok güzel zürafa var,ayı fil fok vs.
filizcim geçmiş olsun inan'a.hepimizinki sıradan hastalandı maşallah çocukların.
biz bu hafta karı koca evdeyi ya Derin pek mutlu,bi benı öpüyo bi babasını.özlüyo tabi çocuklar.çalışınca zor tabi onlara da. kıyamaaaaaammmmm.

bizimki de hamur istiyo undan yapıyorum ama ellemeye korkuyo niyeyse gidiyo merdaneyi de alıp geliyo ben açıcakmışım hanfendiye.ben şekiller yapıyorum o izliyo

bir de bizimki odada ne varsa bardak tabak hemen mutfağa götürüp tezgaha bırakıyo çok düzenli olacak annesi gibi dağınık değil.inş. ilerde de böyle yardım ederler

kızlar konunun yeri burası değil ama bir sattir araştırıyorum.saçımı koyu kahveye boyamak gibi delilik yaptım çok kötü koyu oldu şimdi biraz açıldı gerçi normale döndü ama ben kumral ya da karamel gibi yapmak istiyorum kuaföre sordum oryalle açmadan olmaz dedi ben de öyle açtırmak istemiyorum kuaför çok yıpratıyor direk açık renge boyasam olmaz mı bilgisi olan var mı?

cnm ne uzel masallah ya derıne benım kızm tv ızlemıyo arkadaslar daha oncede belırtmıstım pek sevmıyo sanırım ya neyse
bendede cesıtlı kalıplar hayvanlar, rakamlar , harfler dıs araba ev ne ıstersen ev dolu vallah
benım kızma aldım ben hamur oynuyo kendınce ıste ama resım yapmayı cok sevıyo kızlar bı kalem tutusu var masallah yanı buyuk ınsan gıbı
butun ayyakkabılarını boyamıs gecen gun hemde tukenmez kalemle kım yaptı bunu dıyorum anne çizdii dıyo ben verıyorum elıne hamur falan el becerısı kuvvetlı olsun

olymposss

bir de bizimki odada ne varsa bardak tabak hemen mutfağa götürüp tezgaha bırakıyo çok düzenli olacak annesi gibi dağınık değil.inş. ilerde de böyle yardım ederler

canım beyzada basladı babası gelınce terlıklerını verıyo ayagına cay bardaklarını tabakları tasıyo masaya aman aman becerıklı olsunlar valalh ben cok ısterım

cnm ben hıc anlamam daha hıc sacımı boyatmadım hayatımda
dogal halını cok begenıyorum henuz beyazımda yok dusunmuyorum
o yuzden ben pek anlamam yanı

ohhh maşallah kızlarr.çenenize kuvvet walla.pek konuşmussunuz.canlanmış biraz bizim ölü topic.
sabahtan beri iş yapıyorum yoruldum.yağmurda güzel uyudu allahtan bitirdim işlerimi.
11 e geliyordu uyudu 2 de uyandıı.1 kase kıymalı tarhana çorbası 1 kasede yoğurt yedirdim.şimdide çubuk kraker koydum tabağa çizgi film izliyor.arada tepeme geliyor.yazmıyor şuan
çok konuşuyor yağmur kızlar...herşeyi anlıyor, anlatıyor.büyüdüler walla yaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…