2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

özlem sen yemiyor dedikçe yeminle ben üzülüyorum, kan şekeri falan düşük olabilirmi şeker falan yiyiormu, sütüne bal falan koysan muzu püre yapıp süte karıştırsan, nasıl aç yaşıyor şaşıyorum, benimkide bazen yemiyor ama günde abartmıyorum 20 kere emer. inadna sütüm var, kendiliğinden bıraksın istiyorum ama bırakacak gibi değil, hasta oluncada kıyamıyorum.

çeşitli bisküviler alsam, şu yağlı gevrekler var onları belki sever mert yiyior.
biberona çorba yapsan içermiki. balık yağını sorla içir faydasını eminim göreceksin, ama şimdi hasta zorlama iyileşince a karna ver, ben faydasını görüyorum ama 2 haftadır içirmiyorum çocuk sabah akşam 4 kez ilaç içiyor birde onun için ağlatmıyorum.

allah bağışlasın canım, şükürki kızın yanında, ikiz bebekler çok zor, hamileliği öyle bir çoğu prematüre ve küvezde kalıyorlar düşük kilolu doğuyorlar... ama allahın takdri işde.

ayşecim dediklerini de yemiyor inanki simit verdim biraz kemirdi braktı evde de sürekli kek elmalı pay poğaça falan yapyorum zararlı ama bisküvi çikolata yok yemiyo diyorum ya devam mamasını bile uyurken anca içirdim inan kimse inanmaz yemediğine ben de hayret ediyorum nasıl yaşıyo.
balık yağının faydası oluyo da onu da içmiyo ağzında tutup çıkartıyo

canım allah yardımcın olsun umarım duzelır bıraz ıstahı falan balık yagını bende ıcmeem ya cok cırkın tadı ıyyyy... haklı cocuk ama sende haklısın meyve ver elıne ne bıleyım benım kızımda ara ara yemez hıcbısey cubuk kraker le butun gun ayakta durur...
ne olacak bunların bu hallerı ya anne olmak cok zorrrr

e kilosu iyi olunca insan şaşırır tabi. allah kolaylık versin emeyen çocuk zor. kek dyince aklıma geldi mert uyanınca portakallı kek yapayım, dışını yiyior.

kullandığı antibiyotiklerden porkalallıı tatlı şuruplardan daha iyi balık yağı içirmek merte, balık yağında içmemek için zorluyor ama şuruplar kadar zor olmuyor.

ay ne sıkıc evde otur otur çatlıycam hava soğuk dışarı çıkamıyorum hazır evdeyken arkadaşlara falan giderdim ama ece hasta tıkıldım kaldım evde bi de böyle olunca canım çook sıkıldı

arkadaslra cıkmak zorundayım malum acıl toplantı cıktı sımdı uff...
ne guzel sohbet edıyorduk herkese ıyı aksamlar bebeıslerınızı cok cok operımmmm

ay sağol noracım
ayşecim bizimki tadı güzel olsa da yok ağlamaktan ağzından akıp gidiyo.şu an kullandığımız antb. tadı çok güzel tadı güzel di mi diyorum kafayı sallıyo gülüyo ama yok içmiyo
merte maşallah de nazar değecek

aynen yaa
arkadaş çaığırdı hazırlıkda yapmış ama gidemedim, oğlum hasta tam iyileşmedi, onunda kızı gripmiş kusura bakma gelemem dedim, havalar ısınana kadar dışarıya kendim çıkmam, anca eşimle oda en fazla avmye gitmek olur orda aksıran tıksıran dou, hem her hafta oralarda gezmekten bıktım, müthiş bir uğultu yorgunluk çok sıkıcı...

maşallah.
bizim şuruplarında tadı güzel ama sulu olunca ağzında ttuyor gargara yapıp çıkarıyor boynu kulağı yapış yapış oluyor. ilaçları kendi getiriyor, hatta çalkalıyr benden görüp ama yatırınca açmıyor ağzını

özlemcim size de geçmiş olsun
bi slm verip çıkıyorum
okuyamıyordum hiç

hasta olan tüm bebişlere geçmiş olsun

selam arkadaşlar, okuyup biraz alıntı yapayım dedim ama yoruldum be yavv,

gülincim boşver kocanı gayet normal derinin kilosu, azra hala 10 kilo, yemiyo desem, öyle çok aşırı iştahsız da sayılmaz ama bi türlü kilo alamıyo malesef, kolunu çıplakken tutunca içim bi tuhaf oluyo, bi tek tombiş yanaklarımız var, kandırıyo herkesi

topiğimiz yavaşladı ama daha bitmedi canım yaa,
mayıs anneleri tamamen off, face e taşımışlar muhabbeti

bulamaç yiyen bebekler de eninde sonunda başlıyolar normal yemeye, dert etme cnm, blender bebeği annesi iki arkadaşım vardı, belli bi zamandan sonra ikisi de alıştı, yalnızca biraz zaman

çok geçmiş olsun yine cnm, defneye ben de çok üzüldüm, aklımdan çıkmıyo bi türlü

Allah kolaylık versin cnm, gerçekten çok zor bırakı bi yere gitmek (

bu ara azra da her sabah ağlıyo arkamızdan, sabah anne işe gitmee diyo, bu gün eve geldik sürekli anne gtme, baba gitme diyo, içi parçalanıyo insanın (

Son düzenleme:
ben geldim ama kimse yok
kızım uyudu bakalım kaçta dikecek beni ayağa
maşallllaaahhh diyeyim 3 günden sonra akşam mercimek çorbası içti oh nasıl sevindik başka da bişey yemeden yattı aman çorba içti ya inş. gerisi gelir

müminecım bızım tek sıkıntımız kahvaltı dıgerlerını katı yıyor ama kahvaltıda yemıyor nedense...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…