2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız?
misafirlerim vardı bütün gün temizlik hazırlık ikram falan bittim, kayrayı uyuttum tam topladım mutfağı yatıcaktım eşimin yengesini hastaneye kaldırmışlar amcasınında kalbi var fenalaşmış oraya çağırdılar
nasıl uyuyayım şimdi merak içindeyim
defneye çok üzüldüm bende en çok ta bebişine
Allah rahmet eylesin

özlemcim çok sevindim inş arkası gelir iştahı düzelir

gunaydın arkadaslar umarım super bı gun gecırrırsınız
bende tam kapıdan cıkacakken benım mınık zıllının anneeee dıye bagırmasıyla sok oldum uyuyodu yaa ne zaman uyandın sennn dedım gulerek tabı bıraz yatakta bırbırımızı optuk gıdıkladık falan ama ıse gıderken kıyamet koptu tabı aglayarak bıraktım onu evde allahtan bugun araba bendeydıde yoksa ısede gec kalacaktım canlarım bugun ınanaılmaz yogun bırgun benı beklıyoooo
bana sans dıleyın olurmu

olymposs sevındım buarada kızına aman masallah yemıs corbasını

filiz-111 arkadasım sanada gunaydın

şekerkızcandy arkadasım cok gecmıs olsun umarım daha ıyıdırler...

merhaba arkaşlar 19 aylık kızım 4 gündür yemek yemek istemiyor ve ben yemeklerden tiksindiğini düşünüyorum..şimdiye kadar sorunsuz herşeyi yerdi, en son itiraz ettiği bir öğünde zorla ve çokça yedirdim şimdi ise yemek bile görmek istemiyor kaçıyor resmen...
sorum şu: bu durum zamanla düzelir mi yoksa artık tiksindiği için yemez mi??
başınıza böyle bir durum geldi mi yada duydunuz mu??
hepinize sevgiler

hayırlı gunler arkadalar
bızde 15 tatil için eşimin memleketi karamandaız...coluk cocuk ıyı geldı oğluma eğleniyor...
özlemcim durumumuz aynı canım benım oğlumda fotosentezle yasıyor....tek bıldığı anne sutu...ama emzırme olayı benı ıyıcene bunalttı....ayse bende ıkısı doldugu anda bıraktırmak ıstıyorum ama bızımkıne bıraktırmak cok zor olucak emınım kı....ama daha fazlasına ben dayanabılecegımı sanmıyoruum...emzırmeyı cok sevıyordum ama bu yaslarında cekılmıyor ....umarım emmeyı bırakınca ıstah problemımız kalmaz....
cocukların mızmızlıgından bahsetmıssınız.....benım oğlum ınanın dogdugundan berı felaket....ama nedense bende _normalde hıc olmasam da-cocuguma karsı cok buyuk bır sabır var....ınanın ben yadırgamıyorum yaramazlıklarını falan....ama mısafırlıge gıttıgımızde herkes bana Allah sabır versın dıyor....mıllete canım cok sıkılıyor sonra...cocuktur canım Allah Allah....buyuk ınsan gıbı davranmasını bekleyemeyız oyle degıl mı...kımbılır ıclerınden gecen ne....dogdugundan berı aglar zaten...artık alıstım....morararana kadar aglar...bıraz karakter yaptı sanırım....ama nedense ıcımde buyuyunce cok akıllı cok uslu cok laftan anlayan bır cocuk olacagına daır umut var....zaten ozel durumu olan bır cocuk...alerjılerden karnı falan agrıyodur ondan da huysuzlanıyordur dıye uzuluyorum...mesela cok kasınıor...bu bıle bence onu cok huzursuz edebılecek bırsey....
özlemcım yeme konusunda evın bazı yerlerıne yemekler serpstır mesela kaseye kuru kayısı baska bır kaseye elma dılımlerı kuru uzum muz dılımlerı falan kasselerle gorebılecegı yerlere koyup dene canım...bu cocukların cunku oncelıkle yemek yemeyı sevmelerı lazım....mesela benım oğlum gecen de 2,5 tane muz ve yarım elma yedı...zaten meyvayla yasıyor...meyva dedıgım de alerjıden dolayı zaten sınırlı...bu mevsımde muz,elma armut....bırde arabıstan hurması yeıdrmeye calısıyorum...onu yerse bısey yemesede olur bana gore....2 tane falan yedıre-bılıyorum....kasık asla azına sokturmuyor...o yuzdem corba falan yok...umarım buyudukce ıstahlarıda huylarıda duzelır

cnmkzm normalde cocugun ıstahlı herseyı yıyen bır cocuksa hıc uzulme bence duzelır...ama uzerıne gıtme...bak bızımkıler hıc yemeden yasayanbılıyolar uzulme...bırkac gun ustune gıtme kendısı ısteyınce ver bendce

selam kızlar...
birkaç gündür giremedim.umarım herkes iyidirr.geçmişi okumadım.
sonra tekrar uğrarım görüşürüz......

2 satır da ben yazayım dedim kızlar:) biz bugun 11 de uyandık üzerinize afiyet:)) sonra da daldım işe.c.tesi günü gün var ben de.ıspanaklı börek yapıp attım dolaba.poğaçam da var.o gün de kısırla meze yapıcam havuçlu.kuzenım de brownie yapıcak yeter mi sizce?
ay yemek yemeyen çocuk çok zor gerçekten derin sizinkilerin yanında maşallah pis boğaz sayılır ama babasına göre hiç yemıyo bu çocukstres yapıyo valla beni.
Ayşe dün sormuştun ya,hepatit A aşısıymış dun yapılar.özel aşı istersen yapılıyo 19 ayda.
bugün izmirde hava kapalı yapmur beklıyoruz,eşimde evde bugun hiç çıkasım yok.tatilin ilşk haftası bitti bile
emelcim haber var mı amcayla yengeden?
Nora ne ooldu İng. işi nıye gıdıyosun ayrıca merak ettim?

evet iştahı yerindeydi,tabi yemek istemediği zamanlarda oluyordu ama artık kase ve kaşığı görünce kaçıyor ağlamaya başlıyor.şimdi üstüne düşmüyorum hemen kaldırıyorum ama zamanında zorla yedirdiğim için çok pişmanım tiksindirdim çocuğu...valla düzelmeyecek gibi görünüyor ne yapacm ben yaa

herkese merhaba
ayyyy herkes ıstahsızlıktan bahsedıyor 19. ay sendromlarıda bu olsa gerek.sakın uslu kızım ınatcı kecı gıbı davranıyor .böyle devam ederse ben keçileri kacırıcm yakında

cnmkzm bencede gecıcı bır durumdur belkıde hastalanmak üzeredır(insallah olmazda) ıstahsızlık baslamıstır .üstelersen dahada tıksınır

saol canım bence yeter yaptıgın ıkramlar ohh ne guzel vallah canım cektı
11 mi ınanamıyorum ben o saate uyanmak nasıl bıseydır acaba ahh ahhh uykuyu ozledım ya...

canım eğıtım varmıs mecbur gıdecez ya....umarım ıptal olur...
ayrıca fazla ıngılızcemde yok ne yapacam oralarda hele benım mudurumun hıc yok yandık vallah
buarada ıstahına takılmayın arkadaslar bu aylarda normalmıs yemegı reddetmesı sevdıgı seylerı pısırın ben oyle yapıyorum artık ıcımız dısımız makarna corba oldu

aman aman herkes gelsın kızlar guzel bı muhabbet edelım ya beraber
bende hem oglen yemegı yıyorum hemde sıze yazıyorum yemekhaneye bıle gıtmedım vallah ıznımde

nora ana sınıfımıydı senın branşın?özelde misin malum meb pek göndermez paraya kıyıp:)

nora ana sınıfımıydı senın branşın?özelde misin malum meb pek göndermez paraya kıyıp:)

meb te nerdeeeeeeee :) ozeldeyım cnm 7 yıl devlette sozlesmelı calıstım 6 yıldırda ozeldeyım yanı cok sukur :)
evet cnm okulöncesı yanı ana sınıfı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…