2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bugun tatıle cıkıcam dıye butun ıslerı toplamay calısıyorum offf bıtmedı hala neyse
kızlar sımdı beyza ıcın sabıha paktunaanın bı kıtabı var cocugunuzun yetenekelrını kesfedın dıye o geldı okula aldım eve gıdınce bı bakıcam bakalım test falan varmıs sanırım daha once deneyen varmı kızlar
bend eyemek yedım burada bı yazdım kımse gelmeemıs ya...

hasta olan bebıslere cok cok gecmıs olsun arkdaslar allahım artık hasta olmasınlar yaa...
ara ara yazarım kızlar...

merhaba kızlar,
nora bizede gelmişti o kitap ama çok oluyor, yaşını yeni geçmişti o aralar, paşam 2 ve 2,5 yaş grubunun testlerini yapıyordu
biraz hızlı gelişiyor benim oğlum maşallah
onunla birlikte gelen dergi çok güzel anaokulu dergisi , seneye üye olucam bende , daha pek anlamaz çünkü

merhaba kızlar kitaplar faydalıysa ben de alıyım siz bi bakın da
nora kimse uğramamış diyon fırsat olmuyo ki sabahtan beri ya kucağımda ya ayağımda bişey yemeyince yerlerde sürünüyo mız mız nihayet uyudu da devam sütü verdim içti dr. a götürüp serum takalım desem güler ama çocuk açlıktan ölüyo napıcağımı şaşırdım drilar da inanmıyo ki bu haline neyse yemek yapıcam temizlik falan tabi uyanmazsa yine gelirim

kızlar ben kefir veriyordum bir kaç gündür yani hiç daha önce vermedim ama netten araştırdım şimdi
içinde az miktarda alkol olduğu için dinen caiz değilmiş

cnm bende aksam denıcem bakalım cok merak edıyorum anaokulu dergısıne uyeyız zaten okul olarak hepımıze ayrı ayrı gelıyo bıde kagitvs. dergısı var el ısı falan ona da uyeyım yavas yavas etkınlıklere basladık beyza hanımla cıcım yapmayı hamur oynamayı sevıyo
zaten ıkızler burcunun ozellıgıymıs el becerılerı ıyı olurmus ama bakalım benımde el becerım ıyıdır cızım falan konususnda ama oyle dıkıs nakıs orgu falan hıııcc anlamam

olymposss aksam bakıcam kıtaba bakalım yazarım hakkında
canım ya kıyamama ne olacak bu kuzuların halı ya ne yerler ne uyurlar ya benımkıde gece uyumadı cadı vallah canım meyve falandamı yemıyo ver elıne muz elma falan portakal belkı yer emınım neler yapıyosundur yesın dıye ya tahmın edebılıyorum...
kolay gelsın buarada cnm....

kızlar ben kefir veriyordum bir kaç gündür yani hiç daha önce vermedim ama netten araştırdım şimdi
içinde az miktarda alkol olduğu için dinen caiz değilmiş

cıddımısın arkadasım anammmm bız 3 ogun ıcıyoruz aıleceeee bılmeden ıcınce bısey olmaz herhalde dımı

arkadaslar bırazdan tatılım baslıyoooooo cok sukur evımde kızımla ve kocacımla mutlu mesut 2 gun gecırmek dılegıyle bakalım...

ara ara gırmeye calısırım kendınıze ve kuzularınıza cokcok ıyı bakınnn herkese slmlar sevgılerrr....

slm cnm tekrardan malesef beyzalar öyle oluyormuş canım bzide sonrdan gördük:)))inş seninki öyle olmaz:))hoşgeldin canım.. ebn eskiyim ama bu aralar boşladım pek vakit bulamıyorum giremiyorum

annemle ablam bendeydi giremedim ama aklım burdaydı...
mert evde misafir olunca yada biz misafirliğe gidince yemek yemiyor.
sabah şehriye çorbası yaptım 3-4 kaşık anca yedi.
sonra akşama doğru yarım elme 1 dilimde portakal yedi. patatesi salata yaptım onu epey yedi, tüm gün yediği bu kadar misafir gelince yemek yemiyor deli olucam. yalnızken yedirebiliyorum eşim varkende yediremiyorum.
çocuk patates yemekten kabız oldu mecburen yediriyorum bende.

filiz geçmiş olsun, neden ateşlendi acaba.

bende eskiden ateşlenince bekliyordum ama şimdi ateşi ıkınca şurubu içirip hemen doktora, ateş enfeksiyon belirtisiymiş, enfeksiyonda antibiyotik almadan geçmezmiş, dolayısıylada ateş bir süre düşsede yine çıkıyor malesef.

noracım inşallah günah olmaz bende tereddütte kaldım, bozada ekşiyince alkol olurmuş içinde onuda çok severdim bundan sonra çok bekletmeden içerim
ayşecim kayrada öyle bu aralar mızmız bişey yediremiyorum
havuç tohumuna yeniden başladım bugün inşallah yarın yer

günaydınlarrrrrr

kızlar tayin dilekçesi veriyorum hakkımızda hayırlısı olur inş.Ayvalığı istiyorum

günaydın kızlar
bugün annemler gelicek ara ara girebilirim inş.
filizcim hakkınızda hayırlısı olsun
emelcim ilk defa duydum biz içmeyiz zaten ama bilmeden içince bişey olmaz
nora sana da iyi tatiller
biz iyi sayılırız bir sürü işim var hadi görüşürüz

sağol canım inş
gözün aydın canım anne-kız ne güzel karşılıklı laflarsınız

çok yorgunuuuuuuuuuuuuummmmmm.
bugün günüm vardı 12-13 kişi bi deçocuklar falan.canım çıktı.ama atlattım çok şükür bundan sonra gidip kurulucam tıkınıcam:))
malum hafta sonu tabi kimse uğramamış buralara.ay derın bugün hiç uyumadı tabi,tahminim 1 saat içinde uyur.o yatarsa anın da ben de deviricem totomu:))
size iyi tatiller...

günaydınnnnnnn
iyi pazarlar hava çok güzel bugün
pikniğe gidecez bu güzel havayı kaçırmayalım diyoruz.....

sağol canım sanırım dişten dolayı neyseki dünden beri olmadı maşallah ateş
çok geçmiş olsun canım.. bir an önce iişlri inan kzuu inş.
sağol armağancım

günaydın herkese
ece de öksürmeye başladı eziyete devam
ne güzel filiz gidin biz 5 dakika çıksak hasta oluyoruz

merhaba kızlar,
gülincim 12 kişi+ çocuklarmı düşünmesi bile korkunç :) hadi atlatmışsın gözün aydın
filizcim Allah gönlüne göre versin tayin işini
bende evdeyim kociş yok bugün,
bu arada siz çocuklar varken nasıl açıyorsunuz bilgisayarı benimki çok fena üstüne çıkıyor zıplıyor çevirip pilini çıkarıyor hiçbişey yapamassa tuşlarını koparıyor yerinden
o uyanıkken kesinlikle açamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…