2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı olsun canım gözün aydın benimkide 22 haftalık inşallah ikinci bebeişlerimizi de sağ sağlım kucağımıza alırız
maşallah valla.isteyerek olmamıştır herhalde bu kadar çabuk di mi.ben de istıyorum aslında ama cesaret edemıyorum henüz.

ah ne güzel melis 1yaşında diyo allahıma şükürrrr
benım de dıkkatımı çemişti:)) darısı başımıza inşallah.

vallahi başka insan hamileliğini özlüyor.valla bende de şu fazla kilolar olmasa hemen hamile kalırdım.bu neslihanların ortak problemi galiba kilolar malesef
nasıl gıdıyo canım?nıyet etmiştin hanı dıyet yapmaya:))

of şimdi uyudu derin de anca bakabılıyorum bugun.ya dun ısırdı göğüsümü kanattı zilli.şimdi de bu çıktı.kötükedihüso

canım inşllah darısı başınıza ah o ısırma bizdede başladı ama heryeri ısırıyo sinirlenince

şimdi ben bu 1yazısını 2ye nasıl ayarlayacam bilen varsa yardım etsin bana

uzun zamandır ıs guc hastalık sebebıyle gıremıyorum....herkese merhabalar....arkadaslar oto koltugu konusunda tavsıyelerınıze ıhtıyacım var....almıs olan kısılerden tavsıye beklıyorum....magazalara gıdınce o kadar cok urun var kı kafam karısıyor....kafamda bırseylerle gıdersem daha ıyı olucak galıba....cok dıkkatlı bır şöför degılım....oyle buyuk bır kaza yapmadım sımdıye kdar ama genel olarak mılletten protesto yerim....o sebeple ıyı bır oto koltugu ıstıyorum

maşallah valla.isteyerek olmamıştır herhalde bu kadar çabuk di mi.ben de istıyorum aslında ama cesaret edemıyorum henüz.

benım de dıkkatımı çemişti:)) darısı başımıza inşallah.

of şimdi uyudu derin de anca bakabılıyorum bugun.ya dun ısırdı göğüsümü kanattı zilli.şimdi de bu çıktı.kötükedihüso

valla canım bilmeden oldu dersem yalan söylemiş olurum.ama bu kadar çabuk hamile kalacağımı tahmin etmiyordum.

kızlar bakıyorum da hamilelikler hatırlanmaya başlanmış.bakarız yakında peşimden gelen olur he:))))))
valla benim hamileliğim zor geçti.3 ay düşük tehlikem son ayda erken doğum tehlikem vardı.hamileliğim boyunca iş yapmam yasaktı.3,5 ay felaket bulantı kusmam oluyordu.inş. bunda olmam.gerçi bulantım fena başladı ama:KK43:(

ay canım allah yardımcın olsun inşallah buda öyle geçmez yoksa çok zor olur hem bebek hem hamilelik benim çok şükür bulantım olmadı ikisindede ama kimle konuştuysam ikinci hamilelikler daha zor geçiyo benimde bel ağrım çok dinlenmem gerek ama dinlenemiyorum.küçük bebek varken hamilelik çok zor

gülin ancak 5 kiloi verdim.daha 15 kilo vermem lazım.Ahmircim isteyerek istemeyerek artık olmuş Allah ın bir bildiği var hayırlı evlat olur inşallah.Bende istiyom bebiş ama 2 tane oldular mı bende çalışmıycam.Tüm mesaimi yavrularıma ayırmak istiyorum kızımın çantasını taşıyıp okuluna gidicem inşallah

gülin ancak 5 kiloi verdim.daha 15 kilo vermem lazım.Ahmircim isteyerek istemeyerek artık olmuş Allah ın bir bildiği var hayırlı evlat olur inşallah.Bende istiyom bebiş ama 2 tane oldular mı bende çalışmıycam.Tüm mesaimi yavrularıma ayırmak istiyorum kızımın çantasını taşıyıp okuluna gidicem inşallah

canım benım 5 kg da az değil.ben de 21 kg almıştım hamıleyken.2 kg kaldı allahın izniyle.istersen ve yaparım dersen sana dıyet listemı gönderirim istersen.tabı spor da yapıcaksın.ben pilatesi de yürüyüşü de evde yapıyorum.istersen onları da anlatırım sana.yolla şu kilolarıalsanaalsanasmile

merhaba kızlar nasılsınız okul işlerinden kafamı kaldıramıyorum kafayı yiycem kızımla da ilgilenemiyorum
batuş doğumgünün kutlu olsun.
kızlar diğer topikten doğumgününmüzü kutlamışsınız ama bizimki 29 mayısta şimdiden teşekkürler

ıyı geceler kızlar elıf cadısından gündüzlerı gıremıyorum.pc nın basında rahat vermıyor bana.gecede kımse olmuyor maalesef.
ahmırcım bu gece kendımı rüyamda hamıle gördüm.senden etkılendım sanırım.ayy dıyorum elıf sımay küçük nasıl bakıcm dıyorum.bıryandanda cok hosuma gıdıyor.hayır olsun ınsallah.
batusunda d. günü kutlu olsun hayırlı ömürler nasıp etsın yarabbım.
evet sanırım ayse darlıdı girmıyor.aslında kımse alınganlık yapmasın.benımde cok sorum es gecılıyor cevaplanmıyor.ama ben yınede paylasımlarıma devam edıyorum.edecegımde...ayse sende gel artık.
hülyacım aşı ateş yaptımı merak ettım.ınsallah yapmamıstr.

vallahi başka insan hamileliğini özlüyor.valla bende de şu fazla kilolar olmasa hemen hamile kalırdım.bu neslihanların ortak problemi galiba kilolar malesef
ah canım sorma aynen aynennnnn:gitme:
ocak annesi olucam canım.tahmini 18 ocak.ama sezeryan olacağı için ocağın ilk haftası alırız dedi doktorum.valla ben karar vermedim kendi karar verdi gelmeye.korunmuyordum ama çok düzensizdi benim.zaten oğlum yanımda yattığı için bebek yapmaya pek fırsat olmuyordu.:kedi:nasıl denk geldi anlamadım.ilkine 5.yılda hamile kalmıştım.2,5 yıl korunduk 2,5 yılda olmadı.nasılsa 2.de hemen olmaz diye dikkat etmedim.zaten son adetimi bile hatırlamıyorum.bulantım olmasına rağmende kendime konduramadım.kısmet böyleymiş.hala iyimi oldu kötümü karar veremedim.evde yapabilirmiyim.2 minik bebekle başa çıkabilirmiyim.maddi sıkıntı çekermiyim.kafamda bir dolu soru.sizin fikriniz nedir:uhm::uhm:
canım bebiin rızkıyla gelir maddi açıdan sıkıntı çekmezsin bence ona göre ayarlarsınız e tabiki çocuk büyütürken zorluklar çekiyoruz ama bi gülüşü yetiyo insana sağlıklı bi hamişlik geçirirsin inşallah canımopuyorumnanaktan
bende kzızımın aşısını yaptırdım geldim inşllah ateşlenmezzzzzz
inşallah ateşlenmemiştir canım hayırlı olsun aşınız bakalım
melis prenses abla oldu artık desene yerim onu ben

niyet eden benim canım neslihanlar karıştı sanırım:lepi:

ayşe gerçekten küstü sanırım.2 gündür hiç sesi çıkmıyo...
evet küsmüş sanırım ama alınmaya gerek yok hanımlar herkes her zaman görmüyoki görsekde bazen yazamıyoruz yani hepimize oluyo
ayşe gel kızzzzzzzzz

uzun zamandır ıs guc hastalık sebebıyle gıremıyorum....herkese merhabalar....arkadaslar oto koltugu konusunda tavsıyelerınıze ıhtıyacım var....almıs olan kısılerden tavsıye beklıyorum....magazalara gıdınce o kadar cok urun var kı kafam karısıyor....kafamda bırseylerle gıdersem daha ıyı olucak galıba....cok dıkkatlı bır şöför degılım....oyle buyuk bır kaza yapmadım sımdıye kdar ama genel olarak mılletten protesto yerim....o sebeple ıyı bır oto koltugu ıstıyorum
canım bendeki britax römer memnunum ben sağlamlığına hepsi sağlamdır bence

canım benım 5 kg da az değil.ben de 21 kg almıştım hamıleyken.2 kg kaldı allahın izniyle.istersen ve yaparım dersen sana dıyet listemı gönderirim istersen.tabı spor da yapıcaksın.ben pilatesi de yürüyüşü de evde yapıyorum.istersen onları da anlatırım sana.yolla şu kilolarıalsanaalsanasmile
pilatesi nasıl yapıyon canım ebru şallıylamı görümcemde koşu bandı var onu getircem bende pek yakında sende koşu bandında yürüyosun heralde sırlarını anlat bakalım canımolumunekankayizsmile

ay canım allah yardımcın olsun inşallah buda öyle geçmez yoksa çok zor olur hem bebek hem hamilelik benim çok şükür bulantım olmadı ikisindede ama kimle konuştuysam ikinci hamilelikler daha zor geçiyo benimde bel ağrım çok dinlenmem gerek ama dinlenemiyorum.küçük bebek varken hamilelik çok zor

evet canım zor oluyo.birde ben sabah 8 akşam 7 çalışıyorum.eve gidiyorum oğlum üstüme atlıyo dışarı çıkar diye.ilk hamileliğim gibi olursa yandım ben.

ıyı geceler kızlar elıf cadısından gündüzlerı gıremıyorum.pc nın basında rahat vermıyor bana.gecede kımse olmuyor maalesef.
ahmırcım bu gece kendımı rüyamda hamıle gördüm.senden etkılendım sanırım.ayy dıyorum elıf sımay küçük nasıl bakıcm dıyorum.bıryandanda cok hosuma gıdıyor.hayır olsun ınsallah.
batusunda d. günü kutlu olsun hayırlı ömürler nasıp etsın yarabbım.
evet sanırım ayse darlıdı girmıyor.aslında kımse alınganlık yapmasın.benımde cok sorum es gecılıyor cevaplanmıyor.ama ben yınede paylasımlarıma devam edıyorum.edecegımde...ayse sende gel artık.
hülyacım aşı ateş yaptımı merak ettım.ınsallah yapmamıstr.

dikkat et o zaman benden söylemesi.çünkü bende rüyamda hamile olduğumu görmüştüm.:))))))))hatta çocuk doğacak gidip 2-5 kg bez alıp geleyim diyordum.tuhaf bir rüyaydı ama meğer hamileymişim.

ben şişe süt veriyorum canım günlük.şişe süt bulamayan arkadaşlar artık onun kutu halinde olanı çıkmış.marketlerin çoğunda var haberiniz olsun.

canım günlük süt bulamıyoz ki bende bu sabah pınarın 1 yaş üstü sütünü verdim maşallah içti
inş arkası gelir bakalım gayret edecem içirmeye devam sütünü vermek istemiyom artık

X