2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm nasılsınız kızlarr
bakıyorum arada yeni bebişler geliyomuş hayırlı uğurlu olsunn
neslihancım hediyenizi gönderdimmm ulaşunca haber verirsin tatlımm

slm guzel anneler ve kuzuları.
ahmırcım tebrık ederım canım anlamadan ıkısı bur buyur saglıkla kucagına almak nasıp olsun canım.
ay ne guzel bebısler teker teker yürüyor bızımkı emeklemıyor bıle.yürütecınde hersey ıyı ama.acaba yürütece bındırmesemmıkı kızlar?

canım drumuz 9. aydan sonra bindirme yürümeyi onunla bağdaştırır ve yürüme onun için korkutucu bir hal alır,
sanki kendini korunmasız hisseder geç yürür demişti bence artık bindirme

valla uzun zamandır böyle enaz 3 ay oldu fazla yemek istemiyor 3-4 saatten önce ara öğün yoğurt bile versem kabul etmiyor kusuyor.sanırım yemek istmeiyor

demekki yemekle arası yok istersen azaz ve sık sık ver dicem ama eminim onuda denemişsindir zaten

olsun önemli olan az yiyip sağlıklı kalabilmesi

sagol sedacım bılmıyordum söyledıgın ıyı oldu öpüyorum senı :)

maşallah maşallah canım
yakında adımlar gelir

eylülde ilk önce öyle yaptı 1hafta içinde kendi kendine 5 adım atar hale geldi
sağol teyzesii
evet kocaman maşallah
bakalım inş yürür
valla uzun zamandır böyle enaz 3 ay oldu fazla yemek istemiyor 3-4 saatten önce ara öğün yoğurt bile versem kabul etmiyor kusuyor.sanırım yemek istmeiyor
ayy bu aralar inan da öyle sabahtan beri bişey yememiş gidince öğlende ben yedirdim biraz bişey
slm nasılsınız kızlarr
slm canım

canım ben inana 2 ay önce falan bıraktırdım yürüteci

slm nasılsınız kızlarr

teşekkürler canım haber veririm.

benimki minik bir kız çok zayıf değil ama tombişde değil 10200 gr şuan Allah a çok şükür

benimki yürüteç felan sevmiyor,oturmayıda sevmiyor yatıp debeleniyor sürekli bir oyana bir buyana

saolun kızlar verdım calpolŞeniz
bu arada hamıle olan ark hayırlı olsun darısı bıze hayırlı zamanda sositososito

kızlar dogum günümüzü kutlayanlar sagolsun
ahmir çoksevindim saglıcakla al kucagına üzülme ne güzelişte olsa olur boşverrrrr
m.y.o dişiniz hayırlı olsun canım
bizim kide valla durdurda yapıyo 2dakkada durmuyo çok hjareketlendi canım çıkıyo koltuklarda heppp azdaha korkmasa yürüyecekk

yerim benn onuu akıllı kuzummm

slm kzlar bugün temizlik yaptım çok yoruldum ama daha ütü var off...
hasta bebişlere çok geçmiş olsun
melisimizin doğum günü kutlu olsun...
ahmir hayırlı olsun canım ne güzel birlikte büyürler iştee...
alhancım poyraz yürütece kendisi binmek istemedi 2aydır binmiyo
yürüteci bıraktıktan 1ay sonra ayakta durmayı adım atmayı öğrendi 20gündür de yürüyo
kahvaltıyı benimki hiç bulamaç yemedi hep tek tek veriyorum
fatoşcum poyrazında öksürüğü vardı dr götürdüm az kalsın bronşit oluyomuş aman dikkat et antibiyotik verdi dr ama ben pekmezi sulandırdım yatmadan öncede verdim baya etkisi oldu
ne çok yazdım hadi ben kaçar ütümüde bitireyimsempatiksalakcinni

slm kızlar ceylinim ilk defa ateşlendi duş yaptırdım calpol verdim. neşesi yerinde konuşup duruyo ama tedirgin oldum öksürük aksırık hiç bişeyi yok niye ateşlendi bilmiyorum 8. dişi patlamak üzere ondan olabilir mi

uzun bir aradan sonra merhaba:))
bayadır siteyi takip edemiyorum ve de yazamıyordum..
şimdi okuyunca geçmiş günler aklıma geldi, her sabah ilk işim siteyi açmak ve eve gelince eşime sizlerden bahsetmekti..

Bebişleri hasta olan annelere geçmiş olsun, Allah şifa versin..Doğum günü gelen bebeklerimizin annelerini tebrik ederim,iyiki doğurmuşuz bebişlerimiz onlarsız ne yapardık...Bir senedir hayatımızdalar ama onlarsız hiç yaşamamışız gibi(en azından ben de öle:)

Bu arada size bişey sorucam kuzucuklarınızı altlarını değiştirmeye nasıl ikna ediyosunuz??Biz iki üç haftadır savaş veriyoruz Ahmet bezini açtırmıyo açınca kaçıyo bağlatmıyo,oyun oynamayı şaka yollu iknayı herşeyi denedim olmuyo(Sonunda bağrış çağrış bağlıyoruz ama ömrüm gidiyo resmen...Sizde de bu sorun var mı, inada binmeden nasıl çözüyosunuz??

geçmiş olsun tatlım diştendir ateş merak etme

bizede aynısı olmuştu 1ay önce kadar canım
neşesi yerindeydi 3gün 38in üstünde ateşi vardı
hafta sonuna denk geldiği için bide hasta olmadığı için götürmedim dra
üst dişimiz beyazlamıştı bende ondan sandım
sürekli düşürdüm çıktı düşürdüm çıktı
3.gün döküntü olunca dra götürdüm

meğerse nezle olmuş burnu akamadığı için
ateş ve döküntü yapmış
bi dra götür tatlım istersen

teşekkürler canım haber veririm.

benimki minik bir kız çok zayıf değil ama tombişde değil 10200 gr şuan Allah a çok şükür
maşallah canım kilosu normal tam 1yaş kilosu ,
maşallah kuzuma bide yese neler olurmuş annesi

aynı eylülü anlatmışsın bu kadar olur
benimkide ıslak mendil hastası olduğu için eline ıslak mendil verip
alel acele bağlıyorum altını

bazen ona bile ikna olmuyor ben bağrıyorum o bağrıyor,
ana kız kavga dövüş bişeyler yapıyoruz :))))

Herkese merhaba! Yoğun bir kaç hafta geçirdik. Doğumgünü geçen bebişlerin doğumgünü kutlu olsun.
Ahmir09, seni de tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Sude yi açık havada sıcak havuza soktuk çoook eğlendi. Geçen hafta da tatildeydik. Kızım için de bizim için de değişiklik oldu. Otelde Sude ne yiyecek diye düşünmedim. Ona uygun ne varsa yedirdim. 2 gün önce son biberon mamasını verdim artık pınarın sütünü ve keçi sütü içiyor. Kahvaltıyı da bulamaç vermiyorum artık. Yağda yumurta(beyazını da veriyorum artık), krep, sütlü ekmek, sütlü yumurta falan yediriyorum. Kaşık mamalarını da bıraktık. Süt, pirinç unu, irmik ve meyveyle her gün bi şey uyduruyorum. Sütlacı sevmedi, sevse sık sık yapardım.
1 aydır falan adım atıyor ama tam yürümedi ne yazıkki.
Çok fazla anlamlı kelime söylemiyor, ama çok konuşuyor:) Kızınca işaret parmağını havaya kaldırmayı öğrendi:))) Bir de mutfakta plastik tabak, bardak, kaşık çıkarmıştım oynasın diye, dünden beri onlarla yemek yiyormuş gibi yapıyor, kaşığı tutmaya çalışıyor.

ayyyyy aynennn kızlar

altına yapınca gidip bez alıyo bana getiriyo değiştir diye ama altını açtım mı bağlatmıyooo
bende seda gibi ıslak mendil hastası olduğu için ıslak mendili eline veriyorummmm
kavga döğüş o geliyo bu böyle yapıyooo diye diye hadi dışarı cik cike gidicezzz falan derken bezleyip kaldırıyorum ama belim kopuyo resmennn...

sizin bebişlerde var mı aynı şeyler kızlarr hayvanlardan hiç korkmuyor aksine onları yakalayıp elleyemeyince kıyamet kopuyorrr...
bahçede 1 tane civcivimiz var zavallı hayvancağızz kaçacak delik arıyooo durudannn yakaladımı işi bitiyooo kafasından tutupp kanatlarını ayırıyo civcivin :))) mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…