2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bez değiştirirken ben eline cep telefonu ya da kumanda veriyorum. Çok zorlarsa babası hoplatırken değiştirmeye çalışıyorum. Tabi hem dik pozisyonda hem de hoplarken bez değiştirmek de ayrı bir uzmanlık gerektiriyorkaydirigubbakcemile3
Bizim kapının önüne gelen bir kedi var, onu hep gösteriyordum, çok hoşuna gidiyordu. Geçen gün dokunsun bakalım ne olacak dedim. Zavallı kedinin kulağı kopuyordu nerdeyse. Ben de bir yandan kameraya çekmeye, bir yandan da hem Sude'yi hem de kediyi korumaya çalışırken helak oldum. Baya oynadı, çok güldü. Allahtan garibim kedi sesini çıkarmadı:)))

kızlar doktordan geldim 6 haftalıkmış.ama son adet tarihini bilmediğimden uyumlumu değilmi bilmiyorum.kese vardı ama daha bebek yok.c.ertesi gidicem tekrar.ben 2.yi hemenmi 1 yıl sonramı yapsam diye düşünürken gelmişte haberim yok.
bu arada tebrik eden arkadaşlarıma teşekkür ederim.darısı isteyen herkesin başına.

geçmiş olsun tatlım diştendir ateş merak etme

teşekkür ederim kızlar eşim gelsin revire götüreceğiz duruma göre yarın hastane götürürüm şuan 37 lerde ateşi

kızlar geçmişi biraz okudum bugün misafirlerim vardı sonra hep beraber kadıköy salı pazarına gttik yorulmuşum wallakafamçokkarıştı
ahmircim ne güzel sağlıkla kucağına al inşallah bende istiyorum şu kilolardan kurtulayım hemen hamie kalmak istiyorum

filizcim kolay gelsin allah zihin açıklığı versin
batuhanda bi haftadır emeklemeye başladı bütün bebişler koşturuyo benimki anca emekliyo neyse cnm bunada şükürkaydirigubbakcemile3

hım bende başlayam ozman beyazına
kızlar bıdıgımın bugün dogum günü 1yaşını girdi yavrum allahın izniyle ne güzel bişey daha niceseneler birlikte kutlarız inşlah

uzuuuuuuuun güzel ömrü olsun inşallah nıce yaşlara olsun...

kızlar kızım dısı patlmış çok huysuzzzz
napıcammm uyumuo aglıo sürekliiimafoldumben
sabaha kadar uyumadı
şimdı bKTIM DIS CIKMIŞ
yapıcak bişeyyok canım.derin de geçen hafta öylrydı mahvolduk 3 gün

diştendir canım.derin de gecen hafta 3 diş birden patlattı ateş 38 di 2 gun boyunca.

canımmhayırlı uğurlu olsun.erken tabı bıraz ama dunyaya geleceği var demek ki:)ablamın da 2 oğlu var 21 ya araları.şimdi biri 6 diğeri 5 yaşında.buyuyene kadar zor oldu tabı ama şimdi çok rahat.hem arkadaş oldular bırbırlerıne.işin kolay değil ama bi şekılde buyuyp gıdıyolar işte.eeee sen ne annesi olucaksın peki şimdiopuyorumnanaktan

filizcim kolay gelsin allah zihin açıklığı versin
batuhanda bi haftadır emeklemeye başladı bütün bebişler koşturuyo benimki anca emekliyo neyse cnm bunada şükürkaydirigubbakcemile3

sağol canım amin
yavaş yavaş annesi herşeyin zamanı var onları yapar bebeklerimiz acele etme:dance:

ayşecim geçmiş olsun cnm nasıl ceylin şimdi??*
ahmir hayırlısı olsun,sağlıkla gelsin bebiş...
kızlar yağmurda tam gaz kanepelerle haşır neşir,diğerinden bi dğerine derken evi geziniyo.
izmrrdeym annemlerde, yeğenim var burda 2 yaşında beraber çok güzel oynuyolar..
bugün 2 sinide anneme bırakıp dışarı çıktıkk,iyi oldu alışweriş yaptık,yağmura oyuncaklar falan aldım..
sesli oyuncakları çok sewiyor.ben çıkamadım oyuncakçıdan çocuklar napsın?***alsanaalsanasmile

iyi akşamlar kızlar nasılsınız bayağı kaynatmışsınız

hadi gözünaydın canım.

bişey olmaz artık bal verilebiliyo nasılsa bizimki limon hastası kabuğuyla yer.

valla uzun zamandır böyle enaz 3 ay oldu fazla yemek istemiyor 3-4 saatten önce ara öğün yoğurt bile versem kabul etmiyor kusuyor.sanırım yemek istmeiyor
canım biliyosun işte bizimki de öyle bi haftadır ilaç kullanıyoruz biraz iştahı açıldı maşallah dr. da ilaç rahatlatmıştır dedi gerçi iltihap yokken yemiyodu ama şimdi ilaç içeli yiyor sizinki de ondan olmasın.yani iltihap az demiş ama ne bileyim belki etkiler.

hoşgeldin sen nerlerdesin ya daha sık uğra lütfen.
aynı bizim kızı anlatmışsın ben de ıslak mendille kandırıyodum artık kanmıyo şimdi önce çizgi film açıyorum sonra yatırıp almaya çalışıyorum bakalım bu taktik ne kadar gidecek

AYŞECİM geçmiş olsun gittiniz mi doktora

ayy ne güzel ya maşallah ben daha yapsak mı yapmasak mıdayım bir yanım çok istiyor bir yanım halt etme 2 çocuğa aynı olanağı veremezsin diyor resmen bunalımdayım imdatttttttttttdelikafadulden

ıyı geceler kızlar
aysecım cok gecmıs olsun canım belkıde dısınden ates yapmıstır ınsallah düzelir kuzum
elıf sımayda alt degıstırırken kıyametlerı koparıyor kaka yaptıysa bıryere bulastıracak dıye aklım gıdıyor.
hayvan konusuna gelınce sokaktakı bütün kedılere del deel deyıp duruyor.balkondan bakmaya bayılıyor.evın yakınında okul var cocukların sesını duyunca ne yapacagını sasırıyor.ah yavrum tek basına canı sıkılıyor tabı

kızlar bugün pınarın oğluşunun yani batuhanın doğum günüydü akşam kutlıcaklardı bakalım fotoları bekliyoruz artıkkk

batuhan ın doğum günü kutlu olsun.Allah uzun ömürler göstersin inşallah

hayırlı olsun canım gözün aydın benimkide 22 haftalık inşallah ikinci bebeişlerimizi de sağ sağlım kucağımıza alırız

kızlar bugün pınarın oğluşunun yani batuhanın doğum günüydü akşam kutlıcaklardı bakalım fotoları bekliyoruz artıkkk
batuhan doğum günün kutlu olsun
nice mutlu yıllara
hayırlı olsun canım gözün aydın benimkide 22 haftalık inşallah ikinci bebeişlerimizi de sağ sağlım kucağımıza alırız

hayırlı olsun canım
ilk bebek ne kadarlık canım senin

canımmhayırlı uğurlu olsun.erken tabı bıraz ama dunyaya geleceği var demek ki:)ablamın da 2 oğlu var 21 ya araları.şimdi biri 6 diğeri 5 yaşında.buyuyene kadar zor oldu tabı ama şimdi çok rahat.hem arkadaş oldular bırbırlerıne.işin kolay değil ama bi şekılde buyuyp gıdıyolar işte.eeee sen ne annesi olucaksın peki şimdiopuyorumnanaktan[/QUOTE]

sağol canım.artık hem haziran hem ocak annesiyim inş.:sm_cool:

aa tebrikler canım.. hayırlı oslun bebeğin.. sağlıkla al kucağına..
herkese selamalr.. baya kaynatmışsınzı.. dün giremedim sayfalar ilerlemiş):)ayşecim ceylin atşlenmiş galiba.. çok geçmiş oslun diştendir.. bizmkide iki gecedir durmdan uyanıyor.. diştenmi analamdım..iştah zati yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…