2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım bu aralar poyrazda aynı çok inatçı illa onun dediği olacak saç baş yoluyo valla bu haziran bebeleri fenaaaaaaa
:)

doğum gününüz kutlu olsun tatlım nice mutlu yıllara....

maşh canım baya konuşuyormuş....bizimki anne diyor.. ablsıanda avaaa diyor.. dede annane diyor.. mamam diyor.. birde ALLAH DİYOR ..özelliklede ezan okunurken diyor.. ben öğrettim):)

saol tatlım seninkide en güzelini söylüyo baksana ben hiç üstüne gitmedim bi baktım bişiler söylüyo kaynanam çok uğraşıyo babaanne diyecek diye ama poyraz demiyoooo

poyrazda aynı canım normalde hiç oynamaz başka çocuk gelince kıymetlenir oyuncakları kimseye vermiyo aslında hoşuma gidiyo sahiplenmesi:kedi:

slm kızlar
ay beinimkide aynı öyle çok cadı çok inat istemedigi şeye öyle bi kafa sallıyokielinden bişey alamazsın atıyo kendiniyere bişeylerei ısırıyo çokcadı 4yaşında yegenim var onu biitti yere kapaklandı çocuk bide çocukların elinde nevarsa alıyo kapıyo valla bu herkezi dövecek çok sinirli
armagancım dogum günü kutlu olsun bebşin daha güzel yaşlara

ya kızlar şimdi biyaşını girdilerya çocuklar mama olarak junyır mı kullanacaksınız sadece süt mü bi yardım edin bana

yumurta beyazı hiç vermedim cicim ama inek sütü verdim.mama olarakda junior a geçmesi lazım diye biliyorum

sagol canım neslihanım ya ben zaten bi ögün bilemedin 2 ögün mama veriyodum kahvaltıya katıyom daha dogrusu sütlemi yapsamki

canım bende aynen senin gibi biraz vitamin alsın diye devammamsı veriyorum.. ben 1 ay önce süte geçmiştim..şimdi hem süt hem mamma devam ediyoprum....çok iştahsız çöünki bu aralar..sadece bebelac içiyor benimkide.... sağol canım teşk ederim.. evet gördüm topikte.. teşk ederiz....siiznde kutlu olsun.. nice nice

ya kızlar şimdi biyaşını girdilerya çocuklar mama olarak junyır mı kullanacaksınız sadece süt mü bi yardım edin bana

sagol armagancım sütte veriyormuşsun ben emdiriyorumsen emdiriyomusun aman çok karıştıyaaa kafam

tabiki süt ben geçeli uzun zaman oldu ,

sütüde çok seviyor,

zaten süte alerjisi olan çocukların mamayada alerjisi oluyor çünkü amanın içindede ineksütünün alt türevleri var ,onlar özel mamalr yiyorlar
drumuz bize bunu söylemişti sağolsun

ve eğer çocuğa inek sütü yerine junıorla devam ederseniz muhtamelen ilerde inek sütünü reddedecek

heleki geçen günki böcek olayından sonra asla vermem hazır bişey,
ne şartlarda üretiliyor allah bilir

zaten bitek kaşık maması kullanıyordum gece bide gögly almışım ama işte sonuç hüsran oldu

ve yumurtanın beyazını bende henüz vermedim

eylülde,

allah ,mamam, dede, baba, anne, hayır, eylül ve bişey beğenmeyince eğk eğk diyor :)

bide anlamını bilmediğim birsürü şey :))

inatçılık bizdede hat safhada istediği olmayınca bağarak kendini yere atıyor bidaha oturuyor bidaha yere atıyor biyeri acıyor daha çok ağlıyor vs vs...

yandık ki ne yandık bende zaten 10gün geçti adet olmuyorm ,bakalım hayırlısı bi tane dahamı geliyor ne

cevaplar için sağol kızlar, zaten bu ayda normalmiş galiba inat olayı,
biz daha 12 ay olmadık 3 numara devam sütü, yanında inek sütü karıştırıyorum,

sedacım aman dur daha bunlar büyümedi yaa, bi test yapsana o kadar geçmiş bak

doğumgünü kutlu olsun kuzuma nice nice mutlu senelere

haziran anneleri olarak resmen mıçtık yani :)
çok cadı bunlar

darısı başımıza artıkın hayırlısıyla

bi 15günü bulur canım batlaması

sedacım çok iğrenç yaa bende ülker iyi diye kaşık maması yediriyodum bidaha almam hele böcek bana çıkarsa bütün bina ayağa kalkar çok korkuyorum böceklerdenn:kedi:
benim tepkimde çok farklı olmadı zaten,
en korktuğum şeylerden biri bide

ben sadece dışarı çıktığımda alıyorum ,
ama evde muz elma armut kivi veriyordum şimdi kayısı kirazda var şeftali karpuz kavunda çıkmış sanırım

bende yatarken veriyordum kaşık maması bazende değişiklik olsun die bu goglyden yapıyordum
artık hayatta vermek alırım irmik pirinç unu sütle şekerle pişiririm,

zaten içinde gerçekten meyve bal felan olduğunada ben çok inanmıyorum hep suni aromalar

vereliniortak
4gün geçtiğinde yaptım negatifti ama hala olmadım ya yarın tekrar yapıcam,
of of bitane daha olursa doğru erenköy zaten :)

bu arada benim kız yumurta hiç yemiyo sayılır, ancak rafadan birazcık, verirken de beyazından verdim bi kaç kere ,bişey olmadı

selam kızlar..
ewt sedacım aynen öle mıçtıkkk şekerimsositososito
olsun sağlıklı olsunlarda..
yaşından sonra inek sütünme geçicem bende.
şimdilik dewam sütünü(3) sadece kahvaltıda veriyorum 4,5 kaşık...
yaşından sonra süte geçicem.inşallah beğenir..
yumurtaya bayılıyor.ben nefret ederim annesine çekmedi iiki..
beyazını hiç wermedimm..

bu arada benim kız yumurta hiç yemiyo sayılır, ancak rafadan birazcık, verirken de beyazından verdim bi kaç kere ,bişey olmadı

rafadan vermek çok zararlıymış canım, sarısındaki organizmalar bağırsakta parazite neden oluyormuş

maşallah kuzuma ,eylül yumurtadan nefret ediyor bende ağzıma sürmem zaten,
ama bulamaç halince verince anlamıyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…