2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar.

Ya bu doğumgünü için kaynanadan felan yardım bekliyorsunuz anlamadım.Param yoksa eğer oturur kendim bir pasta yaparım.Kimsenin ne kahrını çekerim nede pintiliğini ya.Ayrıca yazlıkta olan olursada gönlü benimle olan fizanda olsa yine gelir.Gelmeyenin de keyfi bilir.

Ayşecim buarada artık yaz geldi.Kimse bilgisayar başında olmak istemiyor.Zaten çalışan annelerde sıklıkla ziyaret edemiyor.Alınganlık yapma bence

günaydın kızlar...melis ve kayranın doğumgünleri tekrar kutlu olsun...fotolarını eklerseniz seve seve bakarız..fikir olur bize de....ayşecim benimde kimsem yok ankarada annem kardeşim kayınalidem kayınpederim bir iki de arkadaş..öyle komşum falan yok..yine de evimde yapıcam...hem kalabalık olmaması dah iyi oğlum açısından..kalabalığı sevmiyo benimki...sen de 3-5 kişi de olsa evinde yaparsın..hem senin oğlanda başkasında durmuyomuş zaten..
filiz kuzucuğunu föndermemene sevindim...alınırsın diye yazmamıştım ama sabiha paktunanın kitabında yazıyo..ilk 18 ay anneden ayrılmak anne ile ola bağı sarsıyomuş ve ilerde ciddi sorunlar yaşanabiliyormuş...eşim yurt dışına gidecek iş için...onunla gidecektim oğlumu ananeye bırakıp okuyunca vazgeçtim canım...
kızlar sonunda bizim de dişimiz çıkıyor galiba hem alt hem üstten 1er diş beyazlaşmış...hafif ateş var geceleride en az 20 kere kalkıyor...of ne zormuş...peki kaç günde çıkar bu beyazlaşan dişler...fikri olan var mı? ölüyorum uykusuzluktan

günaydın kızlar bende giremiyom hiçç annemler geldiii zaten sayılı günkalcaklar pc başınada oturmak olmuyooo fırsat bldukca bakarımm öpttt

günaydın kızlar...melis ve kayranın doğumgünleri tekrar kutlu olsun...fotolarını eklerseniz seve seve bakarız..fikir olur bize de....ayşecim benimde kimsem yok ankarada annem kardeşim kayınalidem kayınpederim bir iki de arkadaş..öyle komşum falan yok..yine de evimde yapıcam...hem kalabalık olmaması dah iyi oğlum açısından..kalabalığı sevmiyo benimki...sen de 3-5 kişi de olsa evinde yaparsın..hem senin oğlanda başkasında durmuyomuş zaten..
filiz kuzucuğunu föndermemene sevindim...alınırsın diye yazmamıştım ama sabiha paktunanın kitabında yazıyo..ilk 18 ay anneden ayrılmak anne ile ola bağı sarsıyomuş ve ilerde ciddi sorunlar yaşanabiliyormuş...eşim yurt dışına gidecek iş için...onunla gidecektim oğlumu ananeye bırakıp okuyunca vazgeçtim canım...
kızlar sonunda bizim de dişimiz çıkıyor galiba hem alt hem üstten 1er diş beyazlaşmış...hafif ateş var geceleride en az 20 kere kalkıyor...of ne zormuş...peki kaç günde çıkar bu beyazlaşan dişler...fikri olan var mı? ölüyorum uykusuzluktan
evet canım gönderemedim ayrılamadım
tatlım neden alınayım keşke baştan deseydin direk göndermem derdim anneme
öyle bişey olursa bir daha söyle canım ben alınganlık yapmam:teytey:
dişimiz hayırlı olsun bakalım
canım valla bizimde üst dişimiz 15 günden beri çıkacak 5. dişimiz
günaydın kızlar bende giremiyom hiçç annemler geldiii zaten sayılı günkalcaklar pc başınada oturmak olmuyooo fırsat bldukca bakarımm öpttt

günaydın canım
ok canım anlıyoruz biz seni merak etmea.s.

evet canım gönderemedim ayrılamadım
tatlım neden alınayım keşke baştan deseydin direk göndermem derdim anneme
öyle bişey olursa bir daha söyle canım ben alınganlık yapmam:teytey:
dişimiz hayırlı olsun bakalım
canım valla bizimde üst dişimiz 15 günden beri çıkacak 5. dişimiz

günaydın canım
ok canım anlıyoruz biz seni merak etmea.s.

tamam canım bi dahaki sefer bildiğim bişy olursa paylaşırım seninle...bazen korkuyorum yanlış anlaşılmaktan...ne de olsa sanal ortam ya...alınganlık olabiliyor....
diş için cvbına teşekkür ederim..bize uyku haram daha demek:KK43:

meraba herkese, ben de grip oldum gitmedim işe bugün bakayım dedim,
fatoşcum bu dişler görünüyo görünüyo da ha çıktı çıkacak derken bayaa bi vakit geçiyo işte, çok kolay glsin, bizde 4 tane var, diğer dördü bekliyoruz, çok şiştilr çıkarlar artık yakında, ellerimiz sürekli kulakta zaten
umarım diğer herkeste iyidir, biz armutluya gittik geçen hafta çok güzel geçti ama malesef hasta olduk kızımla, toparlamaya çalışıyoruz şimdi
başka hasta bebiş varsa çook geçmiş olsun,
çok özledik sizi ama vakit kalmıyo yazmaya, anca okuyabiliyorum,
geçen kaç kelime konuşuyo diye sorulmuştu galiba, bizde kelime epey var, anne, annanne, gel, attım, aldım, dede, vb bikaç bişey diyo ama inat etti asla babası varken baba demiyo

çok uzun oldu yav, arkadaşlar bi de sizin bebeklerde de inatçılık var mı, azra aşırı inatçı oldu, yapma kelimesinden nefret ediyo çocuk resmen yapma der demez çok hırçınlaşıyo, bi de saç ve yüz yolma olayı çok fena, bıraktıramıyorum bi türlü, cadı bişey oldu yav, var mı böyle bi sorun yaşayan

herkese selamal.r. güzel bir hafta olsun inşş.müminecim Allah sana kolaylık versin.. benim büyük kız aynı deidğin giibiydi.. bu öyle değil şükür.. am cısdan mısdan anlmıyor buda.. bazı inat oluyor.. ama her daim değil..
kızlar bugün biiizm doğumgünümüz.. bıdılım bugün doğdu..
ama partimiz kısmetse pazar olcek..

merhaba kızlar,
bizde telaşımızı atlattık çok şükür
doğumgünümüzü kutlayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim
doğumgünümüz çok güzel geçti kayra biraz huysuzluk yaptı ama herşey çok güzeldi
bende biraz süsleneyim dedim oğlumun doğumgününde saçıma fön çektirdim makyaj yaptım
hiç takmam takı falan kırk yılda bir takılarımı takayım dedim zeynep ve kayra gelip sırayla kopardılar kolyemi :) çok komikti
zeynebim çok tatlıydı kırkbinkere maşallah, havvacım zaten çok güzel canım arkadaşım
menümüz pasta , poğaça, börek, mercimek köftesiydi
meşrubatla verdik, sonra çayda demledim oturanlara
çok dağıldı heryer ancak toparlayabildim evi
konfeti bombası bile patlattık yani düşünün :)
oğlumada siyah kot, beyaz gömlek birde siyah papyon giydirdim
benim elbisemde siyahtı
dayımız fisherpricetan aktivite masası almış
dünden beri sürekli onla oynuyor kayra, çok sevdi
tavsiye ederim durmuyorsa bebişleriniz alın
aklıma gelen herşeyi yazdım çok oldu kusura bakmayın
öptüm hepinizi
emelcim hadi atlattın.. ncie ncie yıar dilerim nişş sağlıkla mutlulukla.....darısı başımıza::)QUOTE=drmumine;13362102]meraba herkese, ben de grip oldum gitmedim işe bugün bakayım dedim,
fatoşcum bu dişler görünüyo görünüyo da ha çıktı çıkacak derken bayaa bi vakit geçiyo işte, çok kolay glsin, bizde 4 tane var, diğer dördü bekliyoruz, çok şiştilr çıkarlar artık yakında, ellerimiz sürekli kulakta zaten
umarım diğer herkeste iyidir, biz armutluya gittik geçen hafta çok güzel geçti ama malesef hasta olduk kızımla, toparlamaya çalışıyoruz şimdi
başka hasta bebiş varsa çook geçmiş olsun,
çok özledik sizi ama vakit kalmıyo yazmaya, anca okuyabiliyorum,
geçen kaç kelime konuşuyo diye sorulmuştu galiba, bizde kelime epey var, anne, annanne, gel, attım, aldım, dede, vb bikaç bişey diyo ama inat etti asla babası varken baba demiyo[/QUOTE]
müminceim hoşgeldin canım.. geçmiş olsun sizede..maşh azra baya dişlnemiş.. bizde daha hala iki diş.. ama huysuzluk iştahsızlık had safhada.. yerleri şişmiş.. ama hala glemediler bir türlü biizmkilerde:KK43:(eller kulakta devamlı:KK43:

Kızlar ben doğum gününü nerde kutluycağımı bilemiyorum.
İlçeye babanemize gitsek orada pasta falan yapamam, kayınvaidem cimridir, elkt, tüp gdecek der, kim yiyecek o kadar şeyi der söylenir benimde moralim bozlur.
Evde yapsam kimse olmayacak, annem ablam eniştem eşim ben çok azız tadı çıkmayacak, evi süslememmin bile anlamı kalmayacak.
Çok kararsızım.
canım ne diceğimi bilemedim..ne kadan cimriki kayınvalden.. en güxeli insnanın kendi eviden yapması.. arkadaş çevren falan yokmu orada.. evinde az çok kim gelrise onla yap derim ..

slm kzlar benim merak ettiğim bişey var:kedi:
bebişleriniz kaç kelime konuşuyo
poyraz şunları diyo acaba azmıı
anne,baba,mama,anane,dede,edi dideee(hadi gidelim),del del(gel gel),adan(hasan)buda kaynımın adı :))
sizinkiler neler diyo

maşh canım baya konuşuyormuş....bizimki anne diyor.. ablsıanda avaaa diyor.. dede annane diyor.. mamam diyor.. birde ALLAH DİYOR ..özelliklede ezan okunurken diyor.. ben öğrettim):)

selam kızlar..nasılsınız.emelcim hadi gözünaydın atlattınn darısı başımıza..
müminecim yağmurda öyle yaaa.vurmalar tokatlar,çok cadı oldu ya.
hayırrr dediğim zaman hemen geri dönüyo olduğu yerden..
sözümü dinliyo ama çok fenaa cadııı..
izmirdeym annemlere geldim abimin kızı var 2 yaşında nerdeyse dövcek onu..alsanaalsanasmile
elinde ne varsa alıyo çok uyanık ya.napıcam bu cadıyla...:emir_bebek:

günaydın kızlar
ben de milıpanın devam sütünü bıraktım hero baby e başlamıştım şimdi kafam karıştı ne yapsam diye
ayşecim genelde sorularına cevap vermeye çalışıyorum ama çoğu zaman kızım izin vermiyor şu an olduğu gibi zor yazıyorum herkes bu durumdadır eminim alınganlık yapmaya gerek yok güzel paylaşımlar oluyor sonuçta
filizcim hadi sevindim senin için
biz de dün dr.a götürdük kontrole gayet güzel gelişimi dedi kulak iltihabı ve idrar yolu iltihabı için ilaca devam edicez gerçi kültür alamadık ama bir iki hafta sonra kültür vericez
maşh canım gözünaydın.. sevindim iyi olamsında..bende artık süte başlcıam..

kızlar valla devam sütleri konusunda tedirginim ama ne yapayim.Enazından biraz vitamin alır diye veriyorum.Aptamili içmiyor öğürüyor bebelacı denedim almıyor.Birtek hero baby seviyor.Ne yapayım mecburen veriyorum.ılkadım sütünüde çok fazla içmiyor içse onu vericem.Ama içmedi.Şimdilik herobaby e devam inşallah birşey çıkmaz içinden

müminecim sana çok geçmiş olsun hoşgeldin buarada.

olymposs cum sizede geçmiş olsun.Maşallah kuzuna inşallah iltihapları atar vücüdundan.

kızlar merhaba, nasılsınız?
teşekkür ederiz hepinize evet biz atlattık darısı başınıza
betül ipeğin doğum günü kutlu olsun diğer topiktede yazmıştım burdada yazayım
ayşecim bencede kimenin kaprisini cimriliğini çekme , kendi evinde yap gelen gelsin
kimse gelmesede oğluşunla sarmaş dolaş kutlayın sizin gününüz nasıl olsa
diğer türlü bişey dicekler canım sıkılcak günün mahvolcak
bende herzaman giremiyorum her soruya cevap veremiyorum lütfen kimse alınmasın

bizimde doğumgününde bir çocuk vardı kız 5 yaşında kayraın oyuncaklarını istedi çocuk sonuçta oda
verdim bende bizim sıpa gitti elinden aldı kızın , şaşırdım kaldım
normalde hiçbiriyle oynamıyor duruyor oyuncaklar, başka çocuk alınca kıymete bindi :)

herkese selamal.r. güzel bir hafta olsun inşş.müminecim Allah sana kolaylık versin.. benim büyük kız aynı deidğin giibiydi.. bu öyle değil şükür.. am cısdan mısdan anlmıyor buda.. bazı inat oluyor.. ama her daim değil..
kızlar bugün biiizm doğumgünümüz.. bıdılım bugün doğdu..
ama partimiz kısmetse pazar olcek..

sağol canım, doğum günü kutlu olsunbıdığın, iyi ki doğdu, bereket kattı dünyamıza her bebek gibi, bizim yerimize öp annesi kokulu yanaklarından

maşh canım baya konuşuyormuş....bizimki anne diyor.. ablsıanda avaaa diyor.. dede annane diyor.. mamam diyor.. birde ALLAH DİYOR ..özelliklede ezan okunurken diyor.. ben öğrettim):)

Allah bizim de en sevdiğimiz, hiç unutmadığımız kelime çok şükür, şaşırınca başlıyo hemen Allah Allah diye, ağlarken de Allah Allah diye ağlıyo kuzucum

kızlar valla devam sütleri konusunda tedirginim ama ne yapayim.Enazından biraz vitamin alır diye veriyorum.Aptamili içmiyor öğürüyor bebelacı denedim almıyor.Birtek hero baby seviyor.Ne yapayım mecburen veriyorum.İlkadım sütünüde çok fazla içmiyor içse onu vericem.Ama içmedi.Şimdilik herobaby e devam inşallah birşey çıkmaz içinden

müminecim sana çok geçmiş olsun hoşgeldin buarada.

olymposs cum sizede geçmiş olsun.Maşallah kuzuna inşallah iltihapları atar vücüdundan.
sağol canım,
devam sütü ben de veriyorum mecbur, bende de milupanın kaşık mamasından, kıl ve minik böcek çıkmıştır, ama napıcaz, yavaş yavaş süte geçmeye çalışıyorum, ama zaten iştahsız zorla da olsa en azından vitaminleriini alsın diye veriyorum mama, 11 ayı geçtik ama 9.5 kilo olamadık daha :KK43:(

bizimde doğumgününde bir çocuk vardı kız 5 yaşında kayraın oyuncaklarını istedi çocuk sonuçta oda
verdim bende bizim sıpa gitti elinden aldı kızın , şaşırdım kaldım
normalde hiçbiriyle oynamıyor duruyor oyuncaklar, başka çocuk alınca kıymete bindi :)

napsın annesi, onların tek mal varlığı oyuncakları, oynamasalar da kendilerinin olduğunu biliyolar sonuçta, anlatmasalar da o kadar çok şey biliyolar ki :hulya:

emelcimm güzel geçmiş doğmgününüz darısı başımıza
saol ffilizcimmmm
drmumine benim kızım cok hırcın deil ama dışardan içeri girmekte zorlanıyoz bide onun istediği yere gitmeyince dizlerinin üstüne oturuyooo ağlıuyoo cadııı kendi istediği yere gidiyooo

X