2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyyyyyyyyyyy iğrenç hemen resmini çek ülkere ve ilimum şikayet sıtelerıne şikayet et bence.kafamçokkarıştıb

bak söylemen iyi oldu bikaç siteye şikayet ettim ama resim çekmek aklıma gelmemişti ,ülkere ulaşamadım ama pazartesi görür onlar ay çok kötü oldum görünce vallahi anlatamam iğrençya ,çocuğuma yedirmedim bu kutudan allahtan yoksa asla uyuyamazdım ama ne farkeder bu kutudan yemese bile hepsi aynı sonuçta

canım ciddimisin evde az kalmıştı gittimr biraz önce 2 paket alıp gelmiştim
hemen şikayet et canım
ayyyy çok kötü ya
güvenilir hiç bişey yok en iyisi kendin yapacan da işte:sinifsinif:

bende hep okurdum ama insan gözleriyle görünce resmen dumur oluyor,kendimi çok suçlu hissediyorum
bundan sonra kolay kolay hazır bişey almıcam ama ülker asla almıcam herobab kullanıyordum kaşık maması felan asla alamam artık

slm
nabr kızlarrr annmelerle vakit grciriyozz giremiyom bakayım dedimmm
hülya sevindim güzel geçtiğine doğum gününün
cnm ay gerçekten cıktıyssa bişeyy şikayet ettttttt

tabiki çıktı canım ,

Son düzenleme:
sedacım çok iğrenç yaa bende ülker iyi diye kaşık maması yediriyodum bidaha almam hele böcek bana çıkarsa bütün bina ayağa kalkar çok korkuyorum böceklerdenn:kedi:

kızlar ülker gogly muhsllebi varya
şimdi yapacaktım

içinden küçük bi karafatma çıktı şoklardayım ya,
çok moralim bozuldu

ay inanmıyorum ya allah onları bildiği gibi yapsın bune ya biz kime güvenicez bunlar gördüklerimiz ya görmediklerimiz off çok moralim bozuldu mafoldumben ya hiç ülker yedirmedim ama genelde hipp yada milupa kavonoz mamalrından veriyorum napıyım öğün arasında onu severek yiyor hangi meyvenin puresini vereyim hergün elma muz olmuyorki en azından çeşit var diye veriyoruz işte...

kayramın dogum gününe gittim çok yakışıklı olmuştu kuzum ya maşallah ona

benimki yatarken bebelac ın sütlü pirinçlisini yiyor bazen sulandırıp biberonda veriyorum çok uykusu varsa,hero baby nin de ballı irmiklisini kahvaltıda cici bebe ile bazen yapıyorum bütün kaşık mamalarını denedim sadece bu ikisini sevdi. çıkanlara bakılırsa bu gidişle bunlarıda yediremicez artık

Bir kaçgündür soru mahiyetinde bişeyler soruyorum bir allahın kulu cevap vermiyor, dünde mertin doğum günü ile ilgili fikriniz almak istedim yine kimse bişey yazmamış bir umut gelip bakmıştım oysaki. Elizab@ in dediği giibi haziran annelerinin sayısının az olma sebebi buymuş galiba. Sizlere iyi paylaşımlar diliyorum...

ayşecim bezen gözden kaçan sorular oluyo mesela bende sormuştum bebişlerimiz kaç kelime konuşuyo diye sadece emine cvp yazdı ama ben ısrarla soracam başka şeylerikaydirigubbakcemile3bence mertim doğum gününü evde yap madem kaynanan o kadar cimri ne sen eğlenirsin nede mert hatta dahada gıcık olursun kaynananın tavırlarına ama yinede son karar seninolumunekankayizsmile

günaydın kızlar
ben de milıpanın devam sütünü bıraktım hero baby e başlamıştım şimdi kafam karıştı ne yapsam diye
ayşecim genelde sorularına cevap vermeye çalışıyorum ama çoğu zaman kızım izin vermiyor şu an olduğu gibi zor yazıyorum herkes bu durumdadır eminim alınganlık yapmaya gerek yok güzel paylaşımlar oluyor sonuçta
filizcim hadi sevindim senin için
biz de dün dr.a götürdük kontrole gayet güzel gelişimi dedi kulak iltihabı ve idrar yolu iltihabı için ilaca devam edicez gerçi kültür alamadık ama bir iki hafta sonra kültür vericez

ay bi giremedim neler oluyoya alınganlık yapmayın bakam insan bazen okuyamıyo bile
kız ayşe sen kendin diyodun nasıl giriyonuz diye şimdi sen giriyon bak biz cevap veremiyozzzzz oluyo böyle şeylerr

aman kızlar artık 1yaşına giriyolar süt verin artık madem ben öyle yapacam azbi mama kaldı bitsin süt verecem

iyi yapmışsın canım sevindim göndermediğine:)
evet canım ya ayrılamadım ALLAH kimseyi evledından ayırmasın
canım soruna bende cevap verdim okurken gözündenkaçtı sanırım
geççmiş olsun canım
evet bende çok mutluyum oğlumdan ayrılamadım ne yapayım annem kızdı ama

ay bi giremedim neler oluyoya alınganlık yapmayın bakam insan bazen okuyamıyo bile
kız ayşe sen kendin diyodun nasıl giriyonuz diye şimdi sen giriyon bak biz cevap veremiyozzzzz oluyo böyle şeylerr
:uhm:
aman kızlar artık 1yaşına giriyolar süt verin artık madem ben öyle yapacam azbi mama kaldı bitsin süt verecem

canım ben daha milupaya devam ediyom ama saırım semradan duyduğum şeyden dolayo gogly den tereddütlüyüm ve vermeyecem irmirle yapacam muhallebisini

ayşecim valla canım kusura kalma gözümüzden kaçmıştır mümkün olduğu kadar herkez cevap vermeye çalışıyo
alınganlık yapma güzelim
valla bende kaç günden beri inanın derdine düştüm annem götürecek diye valla canım gözümüzden kaçıyo

ayşecim bu arada madem kayınvaliden huysuz evinde bişey yaptırmazsa oraya gidip bunu teklif etmen bile yanlış he oturduğum yerde konu komşum az diyosan(aynen benim gibi benim de hiç yok komşum aynı katta 3 aile yaşıyoruz merhabemız bile yok doğru düzgün) annemlere falan git ord yapın akrabalarla ben öyle yapacam izmire gidecem babamlara kayınvalidemde zaten yapmam

merhaba kızlar,
bizde telaşımızı atlattık çok şükür
doğumgünümüzü kutlayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim
doğumgünümüz çok güzel geçti kayra biraz huysuzluk yaptı ama herşey çok güzeldi
bende biraz süsleneyim dedim oğlumun doğumgününde saçıma fön çektirdim makyaj yaptım
hiç takmam takı falan kırk yılda bir takılarımı takayım dedim zeynep ve kayra gelip sırayla kopardılar kolyemi :) çok komikti
zeynebim çok tatlıydı kırkbinkere maşallah, havvacım zaten çok güzel canım arkadaşım
menümüz pasta , poğaça, börek, mercimek köftesiydi
meşrubatla verdik, sonra çayda demledim oturanlara
çok dağıldı heryer ancak toparlayabildim evi
konfeti bombası bile patlattık yani düşünün :)
oğlumada siyah kot, beyaz gömlek birde siyah papyon giydirdim
benim elbisemde siyahtı
dayımız fisherpricetan aktivite masası almış
dünden beri sürekli onla oynuyor kayra, çok sevdi
tavsiye ederim durmuyorsa bebişleriniz alın
aklıma gelen herşeyi yazdım çok oldu kusura bakmayın
öptüm hepinizi

kızlarr neler oluyo bakalım ayşecim gel buraya ya ben hiç giremiyorum artık zaten melisimin doğum gününden bile haberim yoktu hülişimde alındı galiba biraz seviyorum siziopuyorumnanaktan
doğum günü bizim içinde muallak yazlıkta yapçaz heralde çınarcıkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…