2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

şu ayşe meselesine hiç inanmıyorum çünkü benim eltim var ayşe çokdedikoducu çekemez kimseyi kıskanç tşketmesini bilmez ben katılmıyom bu duruma:)))))))))

filizcim yazmışın bişeyler ama ben okuyamadım yegen vardı silmiş geçmiş olsun kankam

slm nrb kızlarrr nasıl gidiyoo giriyom okuyamadan cıkıyom eşim evdeydi işim coktu bakamadımmm hiççç annemler geliyoo yarınnn çok sevinçliyim cokkkü
filizim gecmiş olsun melisin ve kayranın doğum günü kutlu olsunnnnnn nice yılllara şimdidenn
doğum günü resimlerini bekliyoruz kızlar hülya ,emelll

oh oh eminecim ne güzel şimdiden heyecan basmıştır hadi bakam şimdiden allah kavuştursun

slm kzlar benim merak ettiğim bişey var:kedi:
bebişleriniz kaç kelime konuşuyo
poyraz şunları diyo acaba azmıı
anne,baba,mama,anane,dede,edi dideee(hadi gidelim),del del(gel gel),adan(hasan)buda kaynımın adı :))
sizinkiler neler diyo

valla bizimkiii baba diyo dede bide arada mama suya puuuu anne demiyoo ağlarkan anni diyoo nezaman dicek bakalımmm:)

günaydın kızlar gülincim geçmiş olsun
kızlar tayinmiz belli oldu ığdır tuzlucaya gidiyoruz
sağol tatlım.sizin için de hayırlı olur inşallah.kıbrıstan sonra epey farklı gelir.benım de ılk tayın yerım ığdır dı ama ben gitmedimlülülülülülü

merhabaaaaa.

geçmiş olsun filizcim.

neden allah yardımcımız olsun hayatım anlamadım:1shok: olacak bunlar.asıl yapmazlarsa korkalım bence çocuklarımız da bı anormallik mi var acaba dıye.

göZün aydınnnnn...:lepi:
,

günaydın kızlar..nasılsınız?melis ve kayranın dgünler kutlu olsun...biz gece uyumadık doğru dürüst ...ege 15-20kere kalktı en az...diş olbilir mi acaba? hiç bu kadar uyanmazdı

gülincim burasıda köy gibiydi orada öyle olcak ilçe oldugu için ama en azından TR de olcağım.

evet canım bende aynen öyle duydum.. yapma etme demickemişisn.. dikkatini başka yöne çekip kandırmak gerek.. yoksa daha çok inatlaşıp daha çok yaparlamış.. daha çok dikkat çekermiş yapma demek..

günaydın kızlar..nasılsınız?melis ve kayranın dgünler kutlu olsun...biz gece uyumadık doğru dürüst ...ege 15-20kere kalktı en az...diş olbilir mi acaba? hiç bu kadar uyanmazdı
günadyın canım.. evt olabilri dişten.. biizmkide bu ara durmadan uyanıyor geceleri.. hatat bazı kalkıptağında.. oturuyor ya.. ayağa kalkıyor ..

herkese güzel bir hafta sonu diliyrum...
yusuf kayra ve melisin doğum gününüde kutluyorum.. nci nice yıllar inş .. hayılrı evlat olsunlar.. iyiki doğdular..

günaydın kızlar
yusuf kayranın ve melisin ilk doğum günleri ve ilk yaşlarlı kutlu olsun
filizcim yazmışın bişeyler ama ben okuyamadım yegen vardı silmiş geçmiş olsun kankam
olsun canım önemli değil kankam
gözün aydın eminecim
sağol canım bu arada
evet doğum günü resimlerini bekliyoruz.
valla bizimkiii baba diyo dede bide arada mama suya puuuu anne demiyoo ağlarkan anni diyoo nezaman dicek bakalımmm:)
maşallh eminecim
bizimkide baba anne ebbbeee dede bummmmmm
maşallah canım
sağol tatlım
günaydın canım
evet diştendir
gülincim burasıda köy gibiydi orada öyle olcak ilçe oldugu için ama en azından TR de olcağım.
hayırlı olsun güzelim
herkese güzel bir hafta sonu diliyrum...
yusuf kayra ve melisin doğum gününüde kutluyorum.. nci nice yıllar inş .. hayılrı evlat olsunlar.. iyiki doğdular..

inş tatlım

mutlu haftasonları kızlar
melisim yusuf kayram nice yıllara,

Acımayı,sevmeyi bilen ,sadakati dürüstlüğü bir erdem gören , hakkını koruyup kendini ezdirmeyen, Allah a hayırlı kul,anasına babasına hayırlı evlat olabilen bireyler olabilmeniz dileğiyle.Nice yıllara...

kızlar yarın inan annemlerle köye gidecek nasıl dayanacam bilmiyorum.
bende 4 haziranda gidecem ozamana kadar bana ne olur bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…