2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız
yasemincim allah korumuş.
ilkecim geçmiş olsun.
biz de dün burdaki dr.a götürddük iştahsızlığı için tahlil istedik kanda bişey çıkmadı ama idrarda iltihap tekrarlamış bugün de kültür istedi ama bizim cadı çiş vermedi sabah kaç saat bekledik o ağladıkça biz kafayı yedik bakalım yarın verebilecek miyiz inşallah bişey çıkmaz çünkü ilaç içirmek ölüm bu çocuğa.
iştahsızlığı için de bazı çocuklar öyle ağzını kilitler yapcak bişey yok diyo dr. sinir oldum ya.

kızlar şimdi kuzenimle görüştüm 3 yaşında kızı var babasının antideprasan ilaçlarından içmiş 3 4 tane içtikten sonra uykusu gelmiş annesine gidip acı diye ilaçları göstermiş anlamışlar hemen hastahaneye götürmüşler midesi yıkanmış yogun bakımdaymış şimdi muşade altında iiymiş şimdilik LÜTFEN DıKKAT EDıN SAKIN ORTADA ıLAÇ FALAN BULUNDURMAYIN cok üzüldüm allah yardım etsin ii ki erken farketmişler ya uysaydı geç farkedilseydi düşünmek bile istemiyorum allah hepimizin yavrusunu korusun

ah kızlar neler olmuş eminecim sağlık olsun hayırlısı olsun ilkecim çok geçmiş olsun yaa allah yardımcınız olsun

meraba kızlar, yoğunluktan giremedim yine epeydir okuyup kaçıyorum umarım herkes iyidir

hayırlısı olsun canım, en azından güzel bi yerdesin dışarı çıkarsın bol bol

maaşallah güzel uyuyomuş mert, bizim yatış 10 kalkış 6 buçuk 7, sabah güneşi yatak odasına vuruyo hemen aydınlanıyo, onun etkisi olabilir mi acaba

çok geçmiş olsun canım sana da yağmura da

kızlar nerdesiniz bakayım
yasemincim çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış walla

tşk ederim neslihancımmmm vallahi verilmasiş sadakamız var mış....

bu gün kocişle eminönüne gittikk duru nun doğum günü içinnn süsler aldıkkk buzdolabı magneti için bişeyler aldıkkkk ohhhh hemen döndük iş başı yaptımmmm duru da benimle beraber işte bugünnn başımın belasıııııı

kalın perdelerden asabilirsin odaya güneş geçirmiyor, birde sallanraka mı uyuyor, kendiliğinden uyuyorsa zor yatar zaten, ben salıncakta sallıyorum.

Bende merti aşağıya kamelyaya indirdim, komşularla oturduk ama benimki 20 dak. bir emdiği için ememek istedi heryerde kamera var diye hemen eve geldik. Memeden ayır diiyorlar ama kıyamam hem daha küçük.

Bende merti aşağıya kamelyaya indirdim, komşularla oturduk ama benimki 20 dak. bir emdiği için ememek istedi heryerde kamera var diye hemen eve geldik. Memeden ayır diiyorlar ama kıyamam hem daha küçük.

vay uyanık mert vay demek yumurta kokusunu bıle farkedıyor corbada.işin zor canım bee.bende ayrı corba yapmıyorum bızımkılerden ıcıyor artık.
canım daha cok küçük memeden kesme baskalarının lafıyla.dr sor.ne guzel emıyor kılosu az degılse hıc takma öyle dıyenlerı.sonunda ergec bırakacak zaten ama anne sütünü bulamaz bırdaha.masallah mertoşa:)

cok gecmıs olsun canım allah korumus.ya söylemeseydı ılacları?annesıde uyuyor zannederdı.rabbım korumus tekrar gecmıs olsun canım cok dıkkatlı olmamız gerekıyor cooooook

cok gecmıs olsun canım allah korumus.ya söylemeseydı ılacları?annesıde uyuyor zannederdı.rabbım korumus tekrar gecmıs olsun canım cok dıkkatlı olmamız gerekıyor cooooook

teşekkür ederm canım
kızlar bebegine bıldırcın yumurtası veren varmı?
versek olurmu acaba bilgisi olan var mı?

Bizimki kokulardan anlıyor neyin ne olduğunu, yoğurdu bile kokladımı kafasını çevririr. :).
teşekkür ederm canım
kızlar bebegine bıldırcın yumurtası veren varmı?
versek olurmu acaba bilgisi olan var mı?

Bıldırcın yumurtası normal yumurtaya göre 7 kat fazla protein içeriyormuş ve çocuğa ağır gelir diye 1 yaşından sonra öneriyorlar. Eşim almış, haftada bir kez falan verirdim eskiden.
Seninki hiçbişey yemiyorsa arada ver bence, ama işdahı iyi karışık besleniyorsa normal yumurta ver.

kızlar bu yumurta işini dr umuza sordum ben en son kontrolde normal yumurta verin dedi ii pişirin dedi bıldırcın yumurtasının üstünde yazıyo dedim 7 kat fazla protein varmış dedim az yazzmışlar ben olsam 1 yazardım ticari kaygı sadece dedi safsata dedi şok oldum bide kesinlikle çok ateş olmada calpol verne dedi hani dişi ağrıyo husuz sakinlesin felan diye arada 1 çay kaşığı veriyom dedim sakın verme dedi tabi son karara kendinizin

evet yemiyor haftada bir versem ii olur aslında giricek ay yaşınada giriyor
internetten araştırdım hep dr ler ii bahsediyor yani protein degeri fazla diyorlar zararı olmadıgı sürece denemekte fayda var calpol için neden öyle dedi acabafisfisfis

kızlar sağolunn daha iyiyizz..
yağmur çok yaramaz oldu.
birde dişleri çok kötü oldu artık.
sanırım 5 er 5 er çıkıcak...
çok mızmız.
öksürükde var.ilaç weriyorum bakalım yarın daha ii olucak inşallah...
hepinizi öptük iigeceler...

kızlar meraba
size bakayım dedim ama kocam başımda söyleniyor
ilgilenmiyormuşum onunla
yeni dişler gelmiş hayırlı olsun
hastalara geçmiş olsun
yine yazarım ben kaçtım şimdilik

günaydın guzel anneler ve bebişleri.....hayırlı cumalar .....
kızım hala uyuyor esımı yolcu ettıkten sonra uyku tutmadı.
kahvaltı hazırlayayım bariiii.görüşürükkkk

günaydın kızlar hasta bebişlere gecmiş olsun
yasemin alah korumuş cnm
leo cnm diş yokmu hiç yoksa varda hepsimi kabardıı cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…