2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar mertin 3 dişi birden patladı. Zaten hiç hep ikişer çıkarıyor dişlerini. 7 tane dişi oldu miniğimin.

maşşlah bizimkinin yanlar çıkıyo büyükler
seninki uyudu galba bak benimki halen ayakta yanndayım mızır mızır susmuyo hiç

8:30 de yattı :)
Geç yatırayım diye direniyorum ama o uykusuna direnemiyor, sabahda 9 da kalkıyor, geç yatsa geç kalsa ne güzel olur.
Benimde uykum geldi ytıcam birazdan, dizilerin topiğine bakıyorum yaprak dökümüne.

maşşlah canım beyada iyi uyuyo ben 1den aşaya uyutamıyom çok inatçı çk çok gelecekki uyuyacak bende onumu bekleyecem bakıyom işte şimdi babası var yine çok yoruluyom kollarım agrıyo artık 1 uyutum 6 kalkıyo onkelede üsütne örtmeye klakıyom çok uykum var

Bizimki geceleri 12 saat uyur, gündüzde 2 saat falan uyur.
Seninki çok geç yatıor. Uyku hormonu 11 ila 02 de salgılanıyormuş, akşama doğru uyutmamaya ya da az uyutmaya çalışsan işe yararmı acaba. Bizimki en geç 11 de falan yatar.

slm kızlar dogumgunu telasları baslamıs desenıze.ay ne guzel.
ask kırıntısı ne guzel 7 dişi olmus mertın bızım cadının hala ıkı tane altta var neden acaba?
ust ıkı dısıde patladı patlayacak bu aralar cok mızmız cıksalarda rahatlasak ıkımızde.
emelcım ıyı geceler lobıdesın yakaladım senı:)

Kızlar mertin 3 dişi birden patladı. Zaten hiç hep ikişer çıkarıyor dişlerini. 7 tane dişi oldu miniğimin.

oo maşallah incilerinize darısı başımıza biz 7. yi çıkaramadık daha

üzme canım kendini herşeyde vardır bir hayır

benim kızda gece 12 saat uyuyor ortalama 10:30 da uyutuyorum gece 2 kere emmek için azcık mızıldıyor sabbah 10 da uyanıyor

yasemincim geçmiş olsun allah korumuş ya markası ne şikayet falan etseydiniz niye olmuş tekrarlarmı falan diye servise götürseydiniz

günaydın kızlar
canım açıklandımı tayinler bizde bekliyoruz tain bende 2 yıldır yanlızım ne yapalım yavrularımıza sarılıp avunuyoruz hayırlısı olsun

günaydın kızlar

canım açıklandımı tayinler bizde bekliyoruz tain bende 2 yıldır yanlızım ne yapalım yavrularımıza sarılıp avunuyoruz hayırlısı olsun

cnmm bizim açıklanmış denizcilerin karacıların bilmiyommm istiyomuydunuz kıbrıs 2 sen herhalde çıkar belkii

cnmm bizim açıklanmış denizcilerin karacıların bilmiyommm istiyomuydunuz kıbrıs 2 sen herhalde çıkar belkii

hım evet denizcilerin erken açıklanıyor kıbrısı isteyerek geldik ama hiç sevmedim 2 yıl mecburi eşimin yerine biri geliyor ama bizi kıbrıs içi bir yere gönderme durumuda var üfff şu ayın 21 i gelsede kurtulsak muammadan

cnm bizde istiyozz da bakalımm nasip karacılar hiç beğenmiyo bizim burasıda pahalı marmariss ondan aynı diyolarrr kira desen ucuyoooo allah gönlünüze göre verir inş cnmm

Kızlar uyuyan bebişlere maşallah deyin.
Bizimki 11'de yatıyıor gece, yaklaşık 4,5 kere kalkıyor.Sonra da sabah en geç 7,5-8 'de ayakta.

Selam kızlar, nasılsınız.
Merte ezogelin çorbası yaptım ama yemeklerle arası yok, aburcubur ve meyve yiyor.
Yumurta yediremiyorum, çorbasında bile yemiyor kokusunu aldımı kafasını çeviriyor.

Birde artık merte özel çorba yapmıyorum çünki yemiyor, haliyle çorbalarına et koyamıyorum sevmiyorum ünki eti. Siz et ihtiyacını nasıl karşılıyorsunuz kızlar.

kızlar selam..
birkaçgündür giremedim..
hastanelerde geçiyor bu aralar zamanımız...
aşırı kusma şikayetiyle hastaneye gittm.tahlillerin ardından idrar yolu enfeksiyonu olduğum çıktı..
ilaçları kullanıyırum daha iyiyimm.
yağmurun ateşi çıkmıştı,ateşini düşüreym derken çocuğu üşüttük heralde..
öksürük,hapşırık..
ilaçlarımızı kullanıyoruz inşallah geçicek..
öksürüğe iyi gelen şeyler neler bileniniz varmı?**ne yapabilirim başka?***

cnm bizde istiyozz da bakalımm nasip karacılar hiç beğenmiyo bizim burasıda pahalı marmariss ondan aynı diyolarrr kira desen ucuyoooo allah gönlünüze göre verir inş cnmm

evet turistik biyer oldugu için pahalıdır burasıda cok pahalı ama tr ye çıkarsa dogu olucak bizi dedigin gibi hep hayırlısını diliyorum
tayinciler hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
:Saruboceq: teşekküe ederiz canım

geçmiş olsun ilkecim inşallah bir an önce iyileşir öksürüge en ii bildigim ıhlamur ama polet sallama alma bulabilirsen taze kurutulmuşundan içir balgam varsada sık sık ılık su içir ii geliyor zaten balgam varsa öksürükte ondandır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…