2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar,
yasemincim çok geçmiş olsun
son 10 güne girdik, bugün ütülerim var onları bitireyim
camlar silincek perdeler yıkacak
mutfak dolapları silincek
halılar mama lekesi içinde yıkamaya vericem
pantalon çocuğa, bana ciciler alncak
balonlar süsler alıncak, bardakları sadece kağıt alıcam, tabaklarım yeter
son iki günede ikramlıkları hazırlamak kalıyor
heyecan başladı bizim
bir atlatsak hayırlısıyla

Ayşecim sormuşsun ben etibankta otruyorum
mudanya çok güzelde pek denize gircek yer yok, birde marmara denizi kirli
ben ege istiyorum çeşme alaçatı olabilir
konyaya küçükken gitmiştim bir kere, babam konyalı benim çumrada akrabalarımız var
kayra uyandı
öptüm sizi görüşürüz

emelcim ilk doğumgünü senden deemk. ya bende gününde yaptırmak isitiyordum ama yeğenimde 23 mayıs doğumlu..oda 3 yaşına gircek..ertesi güdne biizm oluyor.. bir hafta ara koycaz kısmetse.. yani biz ay sonund a yapcaz inş....bende ufaktan ufaktan hazrılıklara başlıcam.. önce süsleri alcıyım temzilik faland erken.. inş hayırlıısyla atlatırız da birde çok güzel olur inşş:)

su çiçeği aşısı ne kadar peki kızlar, bazı aileler yaptırmak istemiyorlarmış, hatta su çiçeği hastası olan biri varsa çocuklarına bulaşsın diye yanına götürürlermiş eskiden.. Bende geçirmişim küçükken.
Siz yaptıracakmısınız.
canım bende yaptıracam 70 tl civarı bişey
GÜnaydın kızlar aman kafam karıŞtı b enezman yaplacak ŞuaŞıııı
kız dedim ya o kadar 12 aylıkken diye
Günaydın kızlar,
yasemincim çok geçmiş olsun
son 10 güne girdik, bugün ütülerim var onları bitireyim
camlar silincek perdeler yıkacak
mutfak dolapları silincek
halılar mama lekesi içinde yıkamaya vericem
pantalon çocuğa, bana ciciler alncak
balonlar süsler alıncak, bardakları sadece kağıt alıcam, tabaklarım yeter
son iki günede ikramlıkları hazırlamak kalıyor
heyecan başladı bizim
bir atlatsak hayırlısıyla

telaş etme canım yavaş yavaş yapardın

aman çok yoruldum zaten adetolmuştum çok kötüyüm melile ugraş vi temizle melisi çkar yemk yap belim koptu yaw
ee kimse gelmmeiş buralra

kızlar nerdesiniz bakayım
yasemincim çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış walla

Ablamın çocuğunun cinsiyeti belli oldu, erkekmiş :)
Kız olsaydı her çarşıya çıktığımda şapkalar etekler tokalar alırdım :)
Neyse merte iyi oldu erkek olduğu birlikte oynarlar.

Hülya melis pc açıkken durduruyormu seni, mert uyanıkken giremiyorum, ancak o uyuyorken giriyorum, senin maşallahın var, ilgisi yok herhalde seninkinin

Hülya melis pc açıkken durduruyormu seni, mert uyanıkken giremiyorum, ancak o uyuyorken giriyorum, senin maşallahın var, ilgisi yok herhalde seninkinin

evet ilgisi yok ve ben arada bakıyom hep açık bide bilgisayar yanımda oynarken bakıyom bende melis birde kendi kalkmadıgından yetişemiyoooooo

he bide kızlar dahaz yaramaz erkeklere göre birde benim başka eglencem yok bilgisayar benim tek arkadaşımmmmmmmmmmm

he bide kızlar dahaz yaramaz erkeklere göre birde benim başka eglencem yok bilgisayar benim tek arkadaşımmmmmmmmmmm

Bende tam tersini düşünüyorum erkekler daha yaramaz kızlara göre. Benimki masa üstü pc deyken kucağına al diye ağlıyo, laptopu açtıysam bi şekilde geliyor emekleyerek. Hiçbirini açamıyorum açsam kılavyeye vuruyor.

nasılsınız kızlarr ben iyi deilim tayinler acıklanmış bizim cıkmamış ama cok samimi olduğumuz 2 kişinin cıkmış kimsem yok başka merhaba sadece iyice yanlız kaldımmm:KK43:(( allahtan elam varr oda olmasaa napardımmm

nasılsınız kızlarr ben iyi deilim tayinler acıklanmış bizim cıkmamış ama cok samimi olduğumuz 2 kişinin cıkmış kimsem yok başka merhaba sadece iyice yanlız kaldımmm:KK43:(( allahtan elam varr oda olmasaa napardımmm

bend eöyle yazdım zaten canım kızlar uysal erkekler yaramaz benimki emekleyemiyo ondanda gelemiyo yüürüteçe koyuyom geziyo bana kbakar gider ama kucagıma alırsam durmuyo yaklaştırmıyommmm

Her işde bir hayır vardır.
bend eöyle yazdım zaten canım kızlar uysal erkekler yaramaz benimki emekleyemiyo ondanda gelemiyo yüürüteçe koyuyom geziyo bana kbakar gider ama kucagıma alırsam durmuyo yaklaştırmıyommmm
Yanlış okumuşum :)
Pardon

X