2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben kaçıyorum
dünden temizligim bitmedi daha ögleden sonrada biryere gidecem bitirmem lazım
kendinize ve bebişleriniza iyi bakın koklayın onları benim için
hepinize geçmiş olsun

kızlar gunaydın...ilk anneler günümüz yaklaşıyor...heyecanlı mısınız

valla canı ilk anneler günü evet am bizimkiler küçük bişey nalmıyolar daha

kızlar merhaba,
bugün pek sessiz burası,
benimde yoğundu işlerim ancak bakabildim
Neslicim, Eminecim geçmiş olsun
anneler günümüz geliyor evet, bakalım haziran babaları nekadar düşünceli?

babalarını bosver cnm...bizim bebişler o gün geç uyansa...yemeklerini hapur hupur bitirse....bir de kocaman gülümsese...en büyük hediyemiz olur

bakma öyle söylediğime beni gördüğü andaki gülümseyişi dünyadaki herşeye bedel canım benim.

aman boşver hediye heidye adamlarda bıktı birsürü günvarbe :))))))))))))

aman boşver hediye heidye adamlarda bıktı birsürü günvarbe :))))))))))))

bayılıyorum sana hülyacım yaaaaa çok relax sın ne güzel valla bu pozitif enerjini melise de yansıt kesinlikleeeee cnm :)))) delikafadulden zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

sagol canım yasemin beni sımartıyosun valla öyle degilmi hep paraya belki adamın parasıyokkkaydirigubbakcemile5

Selam kızlar, burda hava çok sıcak oğlumu aldım çıktım dışarıya, bahçede kamelyada oturduk biraz çok seviyor dışarıyı, sokak kapısını görünce ellerini çırpıyor sevinçten.

haklısın hülyacımmmmm :))))))) şımar yavrummm şımarrrr ben hergün şımartırım seniii :)))

aşk kırıntısı en güzelini yapıyorsun havada güzelse dışarda bol bol hava alsın yavrucuk

kızlar selam.nasılsınız..hasta olan bebişler hemencecik iyileşşsin inşlallahh..
bizde ewdeyiz bugün kızımla.hava süper ama.
belki akşama doğru evimiizn önündeki okulun bahçesine ineriz..
yağmur hiç girmek istemiyor ewe.
ayakkabılarını giydirdiğim zaman kapının önüne gidip oturuyor..
anneler gününe gelince ilk anneler günümüz şu kocişler artık bişeyler alsın cnmmlmaz:
hepinzi öptükk görüşrüz...

Açıkçası bende bekliyorum aşimden bir hediye, 3 tane hediye alacak adam, acıyorum bazen ama gönülde istiyor.

Siz neler alacaksınız kızlar annenize kayınvalidenize, çiçek almıycam ben çünki bizimkiler pek sevmez öyle şeyleri daha doğrusu hediyeden saymazlar.
Şöyle hesaplı uygun bişey alayım diyorum, anneme kıyafet alıcam ama kayınvalideme kararsızım kıyafet alamam ourmu olmazmı bilmiyorum.

öyle hediye bekleyenler şanşlı adam yeniaparaaldık yok diyo nasıl bekleyem şimdik boşver canı sagolsun

bizde çıktık demin dışarıda rüzgar hiç bitmiyo burda rüzgarlı biyer az gezdik evin önünde yogurt yediuyudu

Kızlar balık yağı hakkında ne düşünüyorsunuz, tv de bir doktor çok faydalı demişti sonra geçen misafirlerim çocuklarına hergün içirmişler çok faydasını gördük özellikle diş çıkarıırken dedi, kızıda maşallah çok zeki. Doktoruna soran varmı bu konuyu. Tv deki doktor balık yedirseniz dahi bu vitamini alamaz çünki balıkda yağ çok az vardır dedi, balık yağı yedirin dedi.

Diş ağrıları için karanfil yağı çok iyi geliyormuş kızlar havanda dövülmiş karanfilde olabilirmiş diş etine sürüyormuşsun ve ö bölgeyi uyuşturduğu için çocuk sızı hissetmiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…