2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

mrb kızlar...
neslicim inş. iyi haberlerle dönersiniz
tşk kübracım
hülya tatlım perşembe günü bende aldım o bisikletten poyraz çok heveslenmişti görünce
ama şimdi hayatta binmiyo bi kaçkere zorla oturttum çığlık çığlığa bağırıyo
müzikliydi ondanmı korktu bilmiyorum müziğini çıkarttım ama yinede binmiyo
aslında çok iyi dışarda felan güzel olur ama binmiyo benimki mbakalım inş.
bi kaç ay sonra alışır binmesi çok rahat ayaklarını koyabileceği yer var yanları zaten emniyetliboshayallersmile

mrb kızlar...
neslicin inş. iyi haberlerle dönersiniz
tşk kübracım
hülya tatlım perşembe günü bende aldım o bisikletten poyraz çok heveslenmişti görünce
ama şimdi hayatta binmiyo bi kaçkere zorla oturttum çığlık çığlığa bağırıyo
müzikliydi ondanmı korktu bilmiyorum müziğini çıkarttım ama yinede binmiyo
aslında çok iyi dışarda felan güzel olur ama binmiyo benimki mbakalım inş.
bi kaç ay sonra alışır binmesi çok rahat ayaklarını koyabileceği yer var yanları zaten emniyetliboshayallersmile

evet semracım bizde baktım çok iyi korunaklı allahya korktu demekki inşlah biner bizimkide kalkmak istemedi

canlarım bana müsade bugün biraz da oşlsa temizlik yapmaya kalktım tamamlıyım sonra görüşürük

filizcimilksen elirsin ban soyadınıyazarmısın bide bilecik olacak demi

günaydın kızlar:teytey:
kimler var bakimCADIARZU
burda olanlar el kaldırsın:lepi:

günaydın kızlarr
nerdesinizzzz huu
dün dr gittik boğazları kızarmışş hafif pedudus içir dedi öksürüyo yavrum sabah karsı içim parcalanıyoo öksürdükce buğünde mız mız öbür dişler beyazlamışş ve çıkan diş öbür dişe yaklaştı çok çabuk büyüdü 2 günde sanırım oda zorladıı ay azılarda napcaz bakalımm

Arkadaşlar, benim eşim holiday inn aırport otelinde(ikitelli) müdür.9 mayıs pazar günü otelde anneler günü organizasyonu olacak.11.00-15.00 arası açık büfe brunch, palyaço ve canlı müzik ve çeşitli hediyeler(konaklama vs.) bu organizasyona dahil olacak.kişi başı fiyat 45 tl, 12 yaş altı çocuklara ücret alınmayacak.(isterlerse eşlerinizde gelebilir)
biz oğlumla orada olacağız, şayet sizde katılmak isterseniz bana bildirinki(özelden mesaj atabilirsiniz) rezervasyonları yapabilelim.
istanbulda olsaydım gelirdim güzel organizasyon ama bu hafta yokum maalesef canım

Neslihancım inegöle geliyormuşsun, bursaya da çıkarsan eğer görüşelim bir gün
Neslihancım, düşün düşün işin içinden çıkamıyoruz artık Allaha emanet kuzularımız
neslihanlar karıştı :)
inşallah tatlım gelebilcek gibi olursam sölerim tanışmak isterim yani
bakalım bir test yapayımda
akmı karamı çıkar ortaya
hayırlısı
bende düzensiz oluyorum ama yinede şüphe işte
herşyin hayırlısı olsun canım

aman kimse yok doktora gittiherkez gelemdiler gexzioymusunuz kızlar
ee doktordan sonra azcık gezdik

günaydın kızlarr
nerdesinizzzz huu
dün dr gittik boğazları kızarmışş hafif pedudus içir dedi öksürüyo yavrum sabah karsı içim parcalanıyoo öksürdükce buğünde mız mız öbür dişler beyazlamışş ve çıkan diş öbür dişe yaklaştı çok çabuk büyüdü 2 günde sanırım oda zorladıı ay azılarda napcaz bakalımm

bu kadarla geçmiş olsun canım

günaydın kızlarr
nerdesinizzzz huu

canım geçmiş olsun çocuklar büyürken oluyor maalesef keşke hasta olmasalar ama oluyorlarr
ben daha yeni iki şişe antibiyotik bir şişe mukotik bir şişede pedutus bitirdik hala hasta hala öksürüyor

canım birazda bahar havası dokunuyo alerjik öksürük oluyo çiçek tozlarından

X