2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım valla ben hiç bilmiyorum hamileyken bolbol hapı nı yuttum ama bnedaha yenitaşındıgımdan doktorda yokdaharamadım siz sorunda bakam iymiymiş

selam kızlar ben geldim
biraz işlerimi ayarladım birazda gezme yaptım
şimdi kkdeyim
anneler gününden bahsetmişsiniz benim kocadan pek beklemiyorum hediye felan
yazık başı çok kalabalık çok meşgul
o yüzden de düşünecegini düşünmüyorum

balık yagını canım ben doktora sormadım
ama bu aylarda kullanılması gerekli olsaydı doktorlarımız söylemezmiydi diye düşünüyorum
birde kullandıgımız kandamlasındamı yoksa d vitaminindemi ne balık yagı varmış diye duydum
ama tam emin degi,lim

iyi akşamlar kızlar
valla bizim bu hafta seminer var ondan giremiyom inş iyisinizdir
hülişimde hediyesini göndemiş
şimdiden teşekkür ettik teyzesi beğenmeyiz mi hiç hediye bu zaten

Son düzenleme:
Balık yağını çocuklar kullanmak zorunda değilki zaten canım, yani kan damlası yada devit gibi çok önemli değil, sadece takviye, doktora sormadan kendi yazmıyor zaten.

Ben hamileyken doktoruma yazdırmak istedim yazmadı, haftada 2 kere hamsi ye dedi.

slm kızlar poyrazın resimlerini yükledim biraz silik çıkmış poyraz rahat durmadığı için idare eder ama:))

Herkese günayydııınn ..
Nasılsınız bugün?
dün Neslihanın hediyeleri geldi çok güzel hepsi çok duygulandım
akşama resimlerini çekip koyarım
Çok teşekkür ederim canım çok güzel hepsi

Kızlar galiba ben bugün işten ayrılıyorum
anlatırım sonra neler olduğunu
bir yanım sevinçli bir yanım üzüntülü
bugün nete pek giremeyebilirim
öptüm sizi ve kuzularınızı

slm kızlar güle güle kullan emelcim hayırlısı neyse senin için o olsuncanım

beğenmene çok sevindim emelcim umarım işten tazminatla ayrılıyorsundur.Hayırlısıyla beni de bir atsalar şu tazminatımı alsam hep kızımla zaman geçirsem ne var yani

Kızlar nabersiniz?
Bu aralar biraz sıkıntılık bi dönem geçiriyorum.Fazla giremiyorum o yüzden.
Elif HAnımın da dişler yolda pek fenayız.Gece uykusu filan hak getire :)
Benim koçiş direk sordu anneler gününde ne istiyorsun diye bende direk söyledim :)
Rowentanın dikey pratik süpürgesinden istedim.Büyüğü çıkartmak zor oluyor her zaman.Günlük temizlik için ideal diye düşündüm. Anneme düdüklü tencere alıcam.Kayınvalideme de görümcemle birleşip bulaşık makinası alıcaz.
Emelcim hayırlısı olsun canım. Bende de aynı durumlar var sanırım bende bırakıyorum çok karmakarışık duygular içindeyim. Allahım hayırlısını versin hakkımızda.

beğenmene çok sevindim emelcim umarım işten tazminatla ayrılıyorsundur.Hayırlısıyla beni de bir atsalar şu tazminatımı alsam hep kızımla zaman geçirsem ne var yani

Canımcım bende öyle diyoduım hep, bi ayrılsam, şu cesareti bi bulsam kendimde. Hep kızımla beraber olsam filan filan. Ama iş ciddiye binince bi acayip oldum. Bi de bizim işte bi ara verdinmi silinir gidersin.Aynı şey benim içinde olacak. Neyse hayırlısı...

işten ayrılanlar varmış...hayırlısı olsun...benim öyle bi seçeneğim yok ...malesef çalışmak zorundayım...vitamin ve balık yağına karşı bizim dr...herşeyin doğalından yana...çocuk doğalını yemiyor diyorum yinede vermiyor..

işten ayrılanlar var niyeayrıylıyosunuz kızlar pişman olmayın ben biev hanımı olarak çalışmayı düşünüyorum hayta çok zor para yertişmiyo çocuklar büyüyecekdahada artacak masraf ilerde herşeyi isteyecekler ii okumalarıda için para lazım bide sizokadar okumuşunuz ve bi mesleginiz var ben niye okumadım diye kafamı vuruyorum çalışsam orda buradişlerde çok yorulucan azlacam am yinede istiyorum sonra para yok diyeeşimle huzurumuzda kalmıyoooo

Kimse yok ama yine de bir merhaba diyeyim dedim. Hastalara geçmiş olsun. İşten ayrılacak olanlar da hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. Cuma günü evde tadilat var, eşyaları toplamaya başlıcaz bugün, nasıl altından kalkıcam bilmiyorum. Allah bana kolaylık versin:)

Anneler günü için de ben eşlerin hatırlaması gerektiğini düşünüyorum. Tabi kutlanacak çok gün var ama o günler de olmasa monotonluktan kurtulamayız. İllaki büyük bir hediye olması şart değil. Dışarı çıkılabilir, ya da kişiye özel küçük hediyeler olabilir, fotoğraf, baskılı tshirt, kupa gibi. Bilgisayar da müzikli bir sunu hazırlanabilir. Biz de babalar gününde bi şeyler düşünürüz ona göre:)

Emel hakkında hayırlısı olsun, her işde bir hayır vardır. Gelişmelerden haberdar et.
Çalışma konusunda bende istiyorum ama şuan evdeyim diye böyle düşünüyorum sanırım, çalışsam gözüm arkada kalır, ev işleri, uykusuzluk vs... derken hepten huzur kaçar. Zaten eşim araya ihtiyacımız yok diye izin vermiyor piyasa kurtlarla dolu diyor. Ben en çok emekliliğimi doldurmak için istiyorum, 1000 küsür günüm var, evden yatırsam uzun yıllar alıcak.

Siz ne alacaksınız kızlar annenize kayınvalidenize, ben öbür hafta sanıyordum meğer bu haftaymış.

işten ayrılanlar var niyeayrıylıyosunuz kızlar pişman olmayın ben biev hanımı olarak çalışmayı düşünüyorum hayta çok zor para yertişmiyo çocuklar büyüyecekdahada artacak masraf ilerde herşeyi isteyecekler ii okumalarıda için para lazım bide sizokadar okumuşunuz ve bi mesleginiz var ben niye okumadım diye kafamı vuruyorum çalışsam orda buradişlerde çok yorulucan azlacam am yinede istiyorum sonra para yok diyeeşimle huzurumuzda kalmıyoooo

canım paranın az olması sorun ama bu kadar sorun değildir.Çocuğunun heranında yanında olmak gibisi yok.Eminim oda birçok imkana sahip olmaktansa annesiyle olmayı yeğler

Çalışan annelerin moralini bozmak istemem ama çalışan annenin çocukları bu duruma hep isyan etmiştir, çevremde hep duyuyorum, kuzenlerim var, küçücük yaşda evi çekip çevirme derdinde, derslerine yetişemiyor, kardeşine ve eve bakmaktan. Yani hülyacım para az olsun ama çocuğunun ruhu doymuş olsun yetiyor.

X