2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Neslihancım nasılsın,
çok kafana takmışsın süt olayını canım, güvendiğin sütçü varsa ordan al derim ben,
yoksa günlük sütler var hani şişede yada pakette oluyor
uht işleminden geçmemiş
ben sütüm kesilince onlardan vericem
herşey hormonlu canım şimdi ne kadar koruyabilcez ki :KK43:

kızlar günaydınn sabah sabah kaynatmışsınız walla bizde bugün doktora gidicez önce kulak burun boğaza kontrolümüz var sonra kendi doktorumuza aylık kontrol için bakalım balgamı hala atamadı 10 gğndğr burnuda hala tıkalı nolcak bilemiyom artık çarşambada inegöle gidicem

kızlar günaydınn sabah sabah kaynatmışsınız walla bizde bugün doktora gidicez önce kulak burun boğaza kontrolümüz var sonra kendi doktorumuza aylık kontrol için bakalım balgamı hala atamadı 10 gğndğr burnuda hala tıkalı nolcak bilemiyom artık çarşambada inegöle gidicem

ah canım geçmez biz kaçgün süründük balgam çok kötü vegeçmedigiiçin nerdeyse zatüreye dönüyomuş çok zor çok allah hepimize kolaylık versin

Neslihancım nasılsın,
çok kafana takmışsın süt olayını canım, güvendiğin sütçü varsa ordan al derim ben,
yoksa günlük sütler var hani şişede yada pakette oluyor
uht işleminden geçmemiş
ben sütüm kesilince onlardan vericem
herşey hormonlu canım şimdi ne kadar koruyabilcez ki :KK43:

canım benim süt gitti.Valla ne yapacağımı şaşırdım.İlk adım sütünüde 70-80 ml felan içiyor.Pınara yolladım yazdığın linki bizde üretimimizi devam sütü tebliğine göre yapıyoruz içiniz rahat olsun dediler.Mama veriyorsam onuda verebilirim diye düşünüyorum.Birazda tevekkel olmak lazım sanırım.Ama olamıyorum.Abim doktor benim karısıda hemşire haftasonu birlikte idik.Çocuğa ne hazır varsa hepsini yediriyorlar.Bu kadar takılma dediler bana.Allah a emanet yavrularımız ne diyeyim

kıslar bizde doktora gidiyoz inşallah iyi haberlerle geliriz bakalım görüşürüz

Arkadaşlar, benim eşim holiday inn aırport otelinde(ikitelli) müdür.9 mayıs pazar günü otelde anneler günü organizasyonu olacak.11.00-15.00 arası açık büfe brunch, palyaço ve canlı müzik ve çeşitli hediyeler(konaklama vs.) bu organizasyona dahil olacak.kişi başı fiyat 45 tl, 12 yaş altı çocuklara ücret alınmayacak.(isterlerse eşlerinizde gelebilir)
biz oğlumla orada olacağız, şayet sizde katılmak isterseniz bana bildirinki(özelden mesaj atabilirsiniz) rezervasyonları yapabilelim.

Neslihancım inegöle geliyormuşsun, bursaya da çıkarsan eğer görüşelim bir gün
Neslihancım, düşün düşün işin içinden çıkamıyoruz artık Allaha emanet kuzularımız
neslihanlar karıştı :)

slm kızlar
hasta bebişlere çok geçmiş olsun poyrazında üstten 2dişi çıktı şimdide
alttan çıkacak iyice kabarmış ama çıkaramadı ayy ne zormuş
çok mızmız oldu hiç susmuyo
sürekli kucağımda
kübracım başka eczaneye götürsen
bide sen kulaklarıyla oynuyo dediydin heralde
küpeyi çekerse kötü olur
poyraz benim kulaklarımlada oynuyo ben küpelerimi takmıyorum yoksa acıtıyo
aman dikkat et :kedi:

evet canım demiştim kulaklarıyla oynuyor diye
ama şimdilerde maşallah eskisi kadar oynamıyor birde çok heves ettim çevremdeki bütün arkadaşlar deldirdiler kızlarının kulaklarını hepside bizden küçükler
bende başka eczaneye götürecem orası sürekli gittigim eczaneydi ve orda delinsim istedim ama yapmadılar
inşallah küpesinide çekmez başka bişiylere dikkatini yönlerdirecem inşallah
sagol canım dikkat ederim
sizin incilerinizde hayırlı olsun saglıkla çıkarsın bütün dişlerini

kızlar bugün çok gezdik walla güzel bi pazardı çarşamba inegöle gidiyorum inşallah çk özledim kaç ay oldu gidemedimm

ah canım allah annecine acil şifalar versin her hastalık kötü tatlım tez zamanda iyileşsin inşallah:Saruboceq: eylülcüme kıyamam ben yaa ay ne zordur çok ağrı yapıyodur inşallah çıkar dişleride operasyona gerek kalmaz çok geçmiş olsun canım

teşekkür ederim kıslarrr romanti kocacim iştee:1hug:

canım başka yere deldir ne saçma istediğin zaman delinir yaşı ayımı var bu işin hiç hevesini kaçırma tatlım :teselli:

kız kıyamam sana bennn :teselli:

bende öyle yapıcam canım başka yere deldirecem hayırlısıylan inşallah gerçekten çok hevesettim
bugün temizlik yapıyorum yarın felan gidecem Allahtan bir mani çokmazsa

kızlar ben iki aydır regli olmuyorum
kormaya başladım
acilen test yaptıracam
Allah hakkımızda herşeyin hayırlısını versin
dua edin

aaaaaa yeni bir bebiş mi geliyo yoksa?
Kübracım, ben doğumdan 8 ay sonra adet gördüm sonrasında birkaç ay böyle 2 ayda bir olmuştu yeni yeni düzene giriyor
birde yoğun emzirenlerde düzensizlik olması normalmiş
yinede test yap için rahat olsun
sonucu mutlaka yaz olurmu ben çok merak ederim :)

benimki daha doğru düzgün ayakta duramıyor bisikleti doğum gününden sonra almayı düşünüyorum ben

korkmadan alabilirsin canım.benim oğlum 2 aydır biniyo.ayaklarını basması için ayrı yeri var.önünde de koruması var.bırakıp gitmediğin sürece sorun yok.ama yaramaz benimki gibi uzanıp çekmeceleri açıcam diye parmağını sıkıştırabilir.sırnaşık şeyalacaksan, bisikleti hiçbirşeye uzanamayacak şekilde koy.yoksa uzanıcam diye düşebilir.

aaaaaa yeni bir bebiş mi geliyo yoksa?
Kübracım, ben doğumdan 8 ay sonra adet gördüm sonrasında birkaç ay böyle 2 ayda bir olmuştu yeni yeni düzene giriyor
birde yoğun emzirenlerde düzensizlik olması normalmiş
yinede test yap için rahat olsun
sonucu mutlaka yaz olurmu ben çok merak ederim :)

valla bilemiyorum canım yeni bir bebişmi yoksa sadece tedirginlikmi bilemeyorum
bende dogumdan 6-7 ay sonra regli olmuştum canım ondan sonrada dedigin gibi düzenli degildi
ama ben normal yolla korunuyorum oyüzden tedirginim
test yapayım yazarım

X