2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hasta bebeklere geçmiş olsun....annelik ne zor..onlar hasta oluncaa hayat duruyo

Canım burdayım dün eşim bütün gün evdeydi akşamda anne annesine gittik eşimin malum adamlar evde olunca çocuktan beter oluyorlar
bugünde anneme kahvaltıya gittiim anca geldim bu seferde ne sen nede kızlar kimseler yok maalesef

kızlar geçmişi okumadım
bütün bebişlerimze çok geçmiş olsun
tam diş ayları merak ayları agızlarına bir girmmeyen yok malum havalar bir iyi bir kötü
bu sebeplerdende hastalıklardan kurtulunmuyor
çok dikkat etmemiz lazım

kızlar ya eczaneye sinir oldum kaçtır kızımın kulaklarını deldireyim diyorum delmiyorlar en son yine götürdüm 1o aylık delin artık dedim hayır bir yaşından önce delmiyoruz dediler
ya annesiyim ve istiyorum dedim hayır sen bebegine acımıyormusun dediler deldirenlere bişiy olmuyor onlarAllah kulu degilmi dedim olmaz dediler
yine hevsim kursagımda kaldı

slm kızlar
hasta bebişlere çok geçmiş olsun poyrazında üstten 2dişi çıktı şimdide
alttan çıkacak iyice kabarmış ama çıkaramadı ayy ne zormuş
çok mızmız oldu hiç susmuyo
sürekli kucağımda
kübracım başka eczaneye götürsen
bide sen kulaklarıyla oynuyo dediydin heralde
küpeyi çekerse kötü olur
poyraz benim kulaklarımlada oynuyo ben küpelerimi takmıyorum yoksa acıtıyo
aman dikkat et :kedi:

emine hasta
fliz kocasına kavuştu pikniklerde oh mangalıda yediiii
bende gedşmdeşimdi canım sıkılıyooooo

kızlar bugün çok gezdik walla güzel bi pazardı çarşamba inegöle gidiyorum inşallah çk özledim kaç ay oldu gidemedimm

ah canım allah annecine acil şifalar versin her hastalık kötü tatlım tez zamanda iyileşsin inşallah:Saruboceq: eylülcüme kıyamam ben yaa ay ne zordur çok ağrı yapıyodur inşallah çıkar dişleride operasyona gerek kalmaz çok geçmiş olsun canım

oh oh neslihancım allah mutluluunuzu daim etsin bizimkiler uyukluyo resmen ne güzel geçmiş

neslihancım doğum günün kutlu olsunnnnn ,
ay ne kadar güzel bir plan bu süper ..
teşekkür ederim kıslarrr romanti kocacim iştee:1hug:

canım başka yere deldir ne saçma istediğin zaman delinir yaşı ayımı var bu işin hiç hevesini kaçırma tatlım :teselli:
emine hasta
fliz kocasına kavuştu pikniklerde oh mangalıda yediiii
bende gedşmdeşimdi canım sıkılıyooooo
kız kıyamam sana bennn :teselli:

1000 . sayfa hayırlı olsun.Hasta bebiş ve annelere çok geçmiş olsun.

Neslihancım geçmiş doğum günün kutlu olsun.

ıyi haftalar diliyorum herkese

aman kimsede yok filiz nerdesin kız ben kaçayım kahvaltı edeyim

günaydın kızlarr
biz hastayız elanın burnu akıyoo balgam var sanırım öksürürken kusuyoo balgamı attı baya
dr gitcez buğünn

Kızlar günaydın,
geçmişi okudum ama pek anlamadım bilgisayara bişeyler olmuş karakterler bozuk çıkıyor
Anlayabildiğim kadarıyla
tüm haziran bebişleri diş çıkartıyor galiba , çabucak çıkarsınlar inşallah ağrısız sızısız
Neslihangım, çok güzel geçmiş doğum günün aferin enişteye alkisalkisalkis
Yeni arkadaşımız hoşgeldin sende
Pınarım bisiklet çok güzelmiş güle güle kullansın Batuşum
ben korkuyorum daha düşer diye
ılkecim geçmiş olsun yağmura nane limon iyi gelir
Gülincim sanada geçmiş olsun dinlenmeye çalış yoksa geçmez
Eminecim Ela kuzusunada geçmiş olsun
ya yazdıklarımda garip çıkıyor noldu bu bilgisayara

o bisikletlere dün bende baktım sen kontrol ediyosunya melis içine tam oldu düşmez tutnyerleri var çoksevdi kalkmak istemedi ama ben daha düşünüyom alyımmı diye düşecek gibidegilllllll

benimki daha doğru düzgün ayakta duramıyor bisikleti doğum gününden sonra almayı düşünüyorum ben

canım duramıyo olabilir am onlar çok korunaklı benimki çok tembel oldugun halde çoksaglam duruyo üstünde

herkese günaydın iyi haftalarr...
emelcim şükür iyi oldu yağmur...
kahvaltımızı yaptık uyuyor şimdi..
dün pikniğe gittik,inanılmaz yorulmuşum.
bugünde hava süper.kızım uyanınca çıkıcaz biraz..
hepinizi öpüyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…