2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eminecim tekrargeçmiş olsun seni geziyodur deyince herladedim geziyo ama beya meraketmiştim geçmiş olsun tekrar

herkese selam..
kızlar dün yağmura muz yedirdim .dolaptan çıkarıp ezdim verdim.
herzaman bekletirdm ısınsın die.unuttum((
bugün kusuyo.ne yese.. sanırım midesini üşüttük..
doktorumuza sorduk.eğer yarına kdr geçmezse götürcem..
umarım geçer...:sinifsinif:

geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun. İnşaallah bi şeyi kalmaz yarına.
Ben de bazen yoğurdu dolaptan çıkardıktan hemen sonra yediriyorum. Bugün de benim dondurmamdan baya yedi, vermek istemedim ama kıyamadım da:)

aman haftasonlarıda burası bisıkıcı oluyoyaaaaaaa filizim eminem neslim nerlerdesiniz

Geçmiş olsun. İnşaallah bi şeyi kalmaz yarına.
Ben de bazen yoğurdu dolaptan çıkardıktan hemen sonra yediriyorum. Bugün de benim dondurmamdan baya yedi, vermek istemedim ama kıyamadım da:)

canım hasta olasın dikkatet kolay iyleşmiyolar

canım hasta olasın dikkatet kolay iyleşmiyolar
Bilmez miyim, bir kez ciddi hastalandık çok zordu. Bana bulaştırdı falan baya süründük. Kontrolü elden bırakmamaya çalışıyorum. Ama dondurmayı çokça yedirmek istiyorum artık 1 ay daha geçsin.

sağolun kızlar inşallah önemli bişeyi yoktur..nane limon kaynattım uyansın içircem biraz.

of ben de çok kötü hastayım.dünden beri ant.içiyorum.derının zaten salıdan beri burnu tıkalı.2 gundur maskeyle yaşıyorum evde boğaz" iltihabı ona gecmesin dye.beynım burnumdan aktı resmen 2 gündür.eşim 1 haftadır evde izinliydi.yarına toparlanmam lazım p.tesi yanarım yoksa.

canım çok teşekkür ederim geç olsunda güç olmasınzemuszemus

canım geçmiş olsun allah şifalar versin ya çok zor
canım ne sen hastalan nede o ya uzak dursun hastalıklar artık yaa

elacım Allah kolaylık versin gerçekten kolay degil diş çıkması
kıs nerdesin sen de bakimalsanaalsanasmile

Herkese selamalr.. GÜzel bİr hafta sonu olması dİleĞİmle:)
teşekkürler canım umarım güzel olur

ah canım kıyamam ya çok geçmiş olsun ben genelde dolaptan çıkarıp direk veriyorum tatlım ama yağmur alışkın deilse olabilir allah şifa versin tatlım
aman haftasonlarıda burası bisıkıcı oluyoyaaaaaaa filizim eminem neslim nerlerdesiniz
canım liseden arkadaşım baskın yaptı face e eklicem foto birazdan güzel bigün geçirdik bolbol dedikodu yaptık hehelaelaelaelaelae
çok geçmiş olsun tez zamanda toparlanın inşallah

gülincm cnmm çok geçmiş olsun..dikkat et derine geçmesin bari..
havalar bi iyi bi kötü derken tam hastalık havası..
yağmur bugün başladı kusmaya.ne verdiysem kustuu ..
kustu dediysem ne yese onu çıkardı midesi kabul etmio sanırım.umarım geçer.

neslihacım sağol cnm.ewt alışkın deil çünkü ben mutlaka dışarda bekletipde veriordum.
dün misafiirim vardı dalgınlığıma geldi(
neyse inşallah geçicek...

kızlarrrrrrrrrrrr malum dün doğum günümdüüüüü eşim beni o akdar mutlu ettiki anlatamam
batuhanı kayınwalideye bıraktık ben sadece herhangi bi yerde yemek yicez sanıyodum meğer planlar çoktan yapılmış kocişim çok şık bi restorana rezervasyon yaptırmış neyse yemek yedik alt katta canlı müzik varmış oraya aldı garson bizi süperdi neyse saat 10buçuk falan oldu bide baktım müzik grubu iyiki doğdun neslihaaaaaaannnn demeye başladılarrr o esnada garson bi paket getirdi hemen ardından pastam geldii dilek tuttum üfledimm bu arada hala doğum günü şarkısı sölüyolar tabi keman da ayarlamış ay süperdiii mumlar çiçeklerr sonra 1 gibi kalktık kayınwalideden aldık batuhanı geldik eve allahımm kapıda kocaman bi bukeettt nice yıllara annecim oğlun batuhan yazıyoo çok mutlu oldum hediyeside çok güzel bi saat hiç beklemiyodum walla tam süpriz oldu bu doğumgünü yaa süperdi

oh oh neslihancım allah mutluluunuzu daim etsin bizimkiler uyukluyo resmen ne güzel geçmiş

merhaba kızlar aranıza fazla katılamıyorum 15gündür annemdeyim,
annem hastanede yatıyor 13gündür ve bi 5gün daha yatacak kansızlıktan ,ay kansızlık ne kadar önemliymiş kansızlık deyip geçmeyin sürekli düşük olan kansızlık yorgunluk stres ve iyi beslenememekle birden en alt seviyeye düşebiliyor,

bide eylülün üst dişleri morardı çıkmıyor 10güne kadar çıkmazsa orayı neşterle yarark çıkmasına yardımcı olacak

of herşey üstüste geldi çok moralim bozuk

hasta olan bebişlerimize geçmiş olsun geçmişe bakamıyorum

sedacım büyük geçmiş olsun inşlah hepsi geçer kısa zmanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…