2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

En kötüsü bu işte..sancı çekip çekip sonra sezeryana alınmak... Allah kurtarsın Meltemciği..

Değil mi yaaa... Ben de en çok bu gibi durumlardan tırstığım için seçiyorum sezaryeni. Ne gerek var yaa CADIARZU Yazık, eziyet değil mi şimdi bu? Sabhın 4 ünden beri sancı çek, sonra hoop yarım saatte halletsinler...

ya kızlar unutuyorsunuzama listede angeleyes var bgun planlı sezaryan olcakdi
hiç sesçıkmad ondan gunlerdir erken falan yaptı habermi vermedi bilmiyorum ama bugun sabah saatinde o da sezaryan olmus olabilir

Yaaa evet, aklımdaydı sabahtan. Ne bileyim, kim var onunla irtibat kurabilecek?

hımm alezin altına çok ince bir naylon serdim suyum felan gelir diye..yatağa geçmesin şimdi..bi de onla uğraşmayayım..

Hmmm, ok =)

allah yardımcısı olsun bebeğin..sağ salim gelsin yavrusu..

doktorumu aradım. nişanmış kızlar o. bebek yokluo seni dedi doktor. sancıların 20 dk.da bir düzenli gelirse ara hemen dedi. şu an beklemedeyiz

canım inşallah eşini bekler oğlun, kilo kaybı, kan, sancılar tetikte ol mutlaka heran sıklaşabilir sancıların, yanlız kalma sakın... Allah yardımcın olsun, kolayca oluversin inşallah.

allah allah ciger gelisiminde sorun oldugun nasıl anlıyolarmıs ki dogmadann

Teşekkürler gülistanım. a.s.

kızlar 2006 agustos annesi olarak sizleri merak ettim.artık zamanınız geliyor allah hepinize yardım etsin zorlanmadan kolayca dogumlaryapıp bebeginizi kucagınıza alırsınız inşallah.benim kızım 12 agustos dogumlu normal dogum tarihi 18 agustos epidural sezeryan olunca 12 aguztos oldu.aranızda bu tarihlere denk gelen varmı

Tekrar merhaba kızlar,

Meltemden hayırlı haberlerim var.. Ece'miz çok şükür hayırlısıyla sağ salim sağlıklı sıhatli doğdu.. Normal doğum olarak başlayan serüvenimiz sezeryanla noktalandı ama çok şükür ki hem Meltem hemde Ece bebek çok iyi.. 3500gr. ve 50 cm boyunda... Dualarınız için hepinize teşekkürler... Allahım hayırlısıyla sizleride yavrularınıza kavuştursun inşallah...

maşallah maşallah çok güzel bi haber...allah razı olsun canım..

oyy oyy ilk ece miz dunyaya gozlerini actı demekk
gozu aydın olsun meltemin

selamlarımızı iletirsin kendine gelince

ne guzel boyle sizin sayenizde an be an haber almaksagolun

gulizcim makyaj yapmıycam yok canım zaten ameliyata ojeli alanda girilmiyor makyaj da olmazyani belki gigderken bir ruj surerim o da zaten zamanla çıkıyor kendi kendine o kadar

sağol gülizcim.makina amedanındı hastanenindi ve çok güzeldi.elektrikliydi çok işe yaradı.sütün gelmesi ve uçların çıkması için iyi oldu.şimdi birtane de ben alacağım.
lohusa şerbet takımımızzz
sürahiyi çekmeyi unutmuşum kızlar idare ediverinn
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
çok güssel bir çalışma olmuş..şerbet çok güzel ya.gelenlere ikram ettim ama kendimiz de çok içiyoz..tarçınlı aranfilli mis gibi.
bunlarda kurabişlerimizzzz
gülmeyinnn sakınnnn :))))))
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
demiştim çaki gibi olacak diye.yahya'ya göstertme yazık kuzuma benim ya
o kekeme hasta bakıcı sürekli bahşiş için salihi arayıp durmuş bulmuş sonunda.biz kime bahşiş verilecek diye merak ediyorduk.hemirelere çikolata yaptırmıştık.doktoruma da ki kendisini çok seviyoruk.lost tşörtü yaptıracağız da lostçu.bize biz artık dostuz arkadaşız.herzaman arayabilirsiniz beni dedi ya çok duygulandım..neyse sonda çıkarırken hiç acımıyor desem yeridir.biraz değişik bir his.ama takmaktan daha kısa sürüyor.kaç kere boşaldı benim sonda sayamadım.zaten hep çok çişli olmuşumdur.en son akşam 6'da yemek yemiştim düşün artık.sonda çıktıktan sonra tuvalete gitmek işkenceydi resmen.oyyy hatırlamak istemiyorum.bir de o pişikler.sırtımda bile kocaman pişik var.
o hüzünü yaşadığım için kızıyorum şimdi kendime.hamilelik de yaşanan duygular hiçmiş sıfırmış diyorum.sonrası daha harika.
nazan hayırlısı olsun.bekliyorum hikayeni de bu kızın adı ne zaman CEREN oldu..ben alışmıştım Naz'a
Didocum bebişine kavuşmuşsun. Allah analı babalı, sağlıkla büyütsün.
sağol canım

aman lansinohu ihmal etme.ben de hep sürdüm yine de çatlama ve ufak yaralar oldu.hep sürüyorum hala.olmasa ne yapardım bilmem.Hastaneye de götürmeyi unutma.
teşekkür ederim petrikim de vazgeç şu kurabiye sevdasından sen bence:))
kesinlikle gerekli.ben kantinden aldırdım mesala.
kapı süsümüz..

şeker sepetimiz..

şekerlerimizi arkadaşım üstlendi saolsun..doğum hediyesi olarak..gelince eklerim onları da..
maşallah..arkadaşın da çok sağolsun.ne tatı arkadaşlar var.
bak sen gadına hazır toruna yumulacak..cık cık
nas yani ya??? niye hala haber yok
İnşallah iyidir ikisi de.
ülen tikişlerim ağrıdı gülemiyom da...Salifo çıldırıyor kızı için.o da annem de ağlayıp onda susuyor.annem bozuluyor tabii
çok şükür rabbime.bana da mesajı geldi..maum mesaj şok oldum harika bir mesajdı.cevap da yazdım yahyama adını yerim ınun.bayılıyorum adına
katılıyorum
hemen eşimi aradım.teşekkürler.
Pinky.. bı mail adresını kontrol edıver kuzu.. sana mail atttım.. eger gelmemısse benı muhakkak uyar sana tekrar gondereyım..

Ben sımdı doktora gıdıyorum.. gelınce gorusmek dılegıyle.. :)
güzelliklerle gel inşallah fıstığım
ülen tikişlerim yine ağrıdı yav dürüm koklatma beni kafadan bitirdikaydirigubbakcemile3
dide gelmisss hosgeldinnn nasılsınnnn

iyiyim canım gün begün daha iyi oluyorum.dğn gece yn yatabilme becerisini gösterdim.hatta nevanın poposunu bile yıkadım.sildim.emzirme işini de kıvırıyoruz yavaş yavaş.neva uyuyor şimdi.

EVRİM bu döt matik varya çağın buluşu.çok işe yarıyor.bir sürü dua aldın canım habarın ola.benim gibi ıslak mendil vesaire kullanmak istemeyenlere duyrulur..

ha bir de arkadaşlar hastanede neyi kullanıp neyi kullanmadığımı yazayım kısaca belki faydası olur.iyi ki bi doğurdum de mikaydirigubbakcemile3

2 adet hastane takımının ikisi de kullanıldı
10 adet yeni doğan bezinin 5 adeti kulanıldı.
ağız mendilleri kullanıldı tabi 2 tanesi.
iki takım picamamdan birini giyebildim.aslında süt falan batırdı,kan oldu ama çok ağrım olduğundan değiştiremedim.üstüne sabahlığı çekip kaldırıyorlardı beni yürütmek için.
2 adet emzirme atletinden birini giydim ikinci de giyilebilirdi ama üstteki nedenden ötürü onu da giyemedim.
kozmetik malzemelerinden hiç birini kullanamadım.halim yoktu.
peçete kağıt havlu elzem zaten.
kayısı hoşafını iyiki götürmüşüm.bir şey yiyip içemedim.hoşaf( blendırdan geçirilmiş),bisküvi kek ve incir yedim hastanede sadece.
çorap da giydim çok üşüdüm ameliyathanede.titremekten yüzüm ağrımış.
terlikleri ayarlanabilir almam çok iyi oldu hamilelik de bile bu kadar şişmemişti patilerim ve hala ayaklarım ve bacaklarım şiş.
göğüs pedini az da olsa kullandım.
göğüsucu kremi olmazsa olamazdı.
hastabezi almamıştım onların bağladığına çok bir şey gememişti boşuna pişik olduğumla kaldım.nasıl bir pişik ama.normal pedler işimi gördü.esrako bu konuda çooook haklıymış.
tabii normal doğuranlarda durum ne olur bilemem.
aklıma gelenler bunlar şimdilik..

çok güzel haber.hemen zuzu topiğine ekliyorum

gypsym esramla konuşmak için aradımama sancıları varmış dikiş yerleri agrıyor dedi. bende ablasıyla konuştum saglıkları yerinde çok şükür ve ayrıntılaaaaaaaarrr

yahyamız 55 cm ve 3500 kilonun üstünde ablası tam net kilo söylemedi. beyaz tenli siyah saçlı çooook datlu bir bebekmiş.
emerken problem olmuş biraz sanırım. hemşire verdiği zaman hemen emiyor ama biz deneyince biraz zor oluyor dedi. alışcaklar yavaş yavaş dedi. çok şükür işte haberler bööööööööyleee

valla dido çok iyi oldu bunları paylaştığın..sıcaklarla aranız nasıl...neva nasıl yatıyo..?...gerçi allahın hikmeti ramazan yaklaşıyo havalar serinledi biraz..yine de klimasız durulmuyo buralarda

ayy canlarim benim, yerim ben onlariii, demek beyazmis ha:))emisirken besiktas olurlar artikin:)))

pinky yavrum cebini bana ozelden atarmisin, bende sana mesaj atarim sezo cikisi, evrm sana yolladiysa listeyi orda belcika numaram var benim zaten...

maşallah.. 55cm mi.. çok uzunmuş yaaa...maşallah tekrar

pinky yavrum cebini bana ozelden atarmisin, bende sana mesaj atarim sezo cikisi, evrm sana yolladiysa listeyi orda belcika numaram var benim zaten...
demam kuzu evrim bana listeyi yolladı zaten bende sana özelden atarım ..

alayım ben bu Yahyay'ı damatlığa.esra istedi kızımı zaten.he he
valla dido çok iyi oldu bunları paylaştığın..sıcaklarla aranız nasıl...neva nasıl yatıyo..?...gerçi allahın hikmeti ramazan yaklaşıyo havalar serinledi biraz..yine de klimasız durulmuyo buralarda
odayı 26 derecede tutuyoruz.çıcuk doktoru 25-27 arası olsun dedi. nem makinası çalışıyor.bir sorun yok elhamdüillh.sorunu annem çıkarıyor sıcak diye balkonda yatıyor kadın.bende de böyle talih.salifo ben neva aynı odadayız daha iyi.
maşallah.. 55cm mi.. çok uzunmuş yaaa...maşallah tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…