2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

doktorumu aradım. nişanmış kızlar o. bebek yokluo seni dedi doktor. sancıların 20 dk.da bir düzenli gelirse ara hemen dedi. şu an beklemedeyiz

doktorumu aradım. nişanmış kızlar o. bebek yokluo seni dedi doktor. sancıların 20 dk.da bir düzenli gelirse ara hemen dedi. şu an beklemedeyiz

lalcim canım sende inş. hayırlısıyla kurtulursun ne güzel herkes bebişlerine kavuşmaya başladı bende istiyom artık:gitme:ama benim doğum çantamda bikaç eksik var onları tamamlamadan bebişim gelmesin

Amanınn:1shok:Bugüne kalbimiz dayanmayacak. Bebişler sıraya girdi maşallah

şu an düzensiz kasılmalar var. yarın sabah eşim gelior. 9 da yanımda. beklesin bebeğim bari onu.
babymom ve esra siz de yarın kavuşuormuşsunuz bebeklerinize. pervin senin süpriz oldu.nazan da şu an doğumda olabilir mi. herkes için hayırlısı olsun. meltemden de inşallah hemen alırıs güsel haberlerini.

esrako canım şu senin kızın yanaklarını ısırasım geliyor o ne tatlı şey öyleŞeniz akşam eşim gördü arkadaşıın doğumu ne zaman diyor dedim salı günü bebişin gerçek fotosunu bende görmek istiyorum diyor bakalım bu resimle benziyormuymuş bu arada senin kıza pinkyden sonra bende talibim ona göre:jeyyar: benim bebişte 4 kilodan az doğmayacak sanırım boylu poslu olcak duyduğuma göre sen öyle damat istiyormuşsun:jeyyar:

hadi hayırlısı olsun. senn oglun babasına sürpriz yapıcak. :):teytey:

kızlar dün manikür pedikür yaptırdım. ağda bacaklarımı aldım. gece 4 buçukta sancılar gelior hemen hastane çantama makyaj çantamı koydum ve fönsüz olmama üzüldüm. bu şoktandı tabi. daha zamanı var die bebetomun aklıma bile getirmiordum. bakalım nolcak. artık 36 dayıs ya içim rahat. sağlıklı bir şekilde doğarmış meleğim.

nazanı aradım fekaaaat açan olmadı. bakalım ne zaman haber gelicek.

ay bekler artık yarın sabahı heralde yada beklemese kolayca dgurcak olursan da dogurursun nolcak yaniii o da ayrı bir guzellik olur babasını karsılar

ay hemen resimlernii koyarım bende çokmerak ediyorum yuzunu gormedne resimlerini gorduk bakalım cidden benziyormu ten rengi falan nasıl sacı varmı acayip meraktayım

valla boylu poslu damat isteriztabi biz ailecek iri insanlarız kuçuk olmaz bize:) esine selamlar resimlerini memnuniyetle yollarım gosterirsin:))

dr telde mi anladın nisan oldugunu nasıl yaniii

evet . akıntım gelmiş sonra duru kan gelmiş dedim. ama kanın etrafı hareli. kavuniçiye doğru.sonra sancıularımdan bahsettim. 1 saat kadar 5 dk da bir geldi hatta anneme dedim. nerden bilio vücut bu kadar dakik mi olur saat gibi die. doktoru arıcaktım 2-3 tane daha olsun dedim ki düzeni bozuldu. yoklamış benim minik ama dün gece benim orasıyla çok oynadı . acaba dedim zorlandı bi damar filan mı çatladı. ama deilmiş.

kızlar migroslarda prima yeni bebek 3- 6 kg dogumdan sonra uzun zaman kullanacağımız 98 li bez normal fiyatı 25 ile 27 arası değişen bez migros kartı olanlara 19.75tl bilginize yeni doğan hemsiresi bi arkadasım var günde ortalama 8 desek 240 bir ayda biter dedi bizde arabanın bagajını doldurduk geldik bilginizeeekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Tesekkur ederım canım cıgerım.. yakısıklı oglumun annesı..

Tamam canım.. muhakkak yazarım tabıkı.. ben hastaneye bıle laptopla gıdecegım.. sis hıc merak etmeyın.. sırra kadem basmayacagım hıc bır sekılde.. :))

Hadı hakkınızda hayırlısı.. Allaha emanet olsun evladın..

Çok tesekkur ederım sahsen.. dusunup yazmısın..

bugünlük bu kadar şok yetmez mi yaa..allam pcyi açarken ellerim titriyodu zaten..demek varmış bişiler..

canım hayırlısı buymuş..yarın güzel kızına kavuşuyosun..ne güzel..allah yardımcın olsun kalbim seninle bitanem..

lütfen bizi de haberdar et..allah yardımcısı olsun..daha dün gece sormuştum satlarımız aynı senle var mı bi durum diye...neyse..inşallah ben bunları yazarken yavrusunu almıştır kucağına..

saol tatlım benim..

şükürler olsun sağ salim kavuştu esra'mız..allah analı babalı büyütmek sanib etsin...büyük şok yaşadım o ayrı tabii...ben yarına kalır diye tahmin ediyodum..

kilo kaybı oluyomuş son zamanlarda canım..normal yanii..allah sana da hayırlı bi doğum nasib etsin..bu saatten sonra bebeğin kendini kurtarmış durumda...sağ salim gelsin evladın..korkma tatlım..

delüü bu kız.:))..çok hoşuma gittii benim..çok güzel bi düşünce..

süper ya şu halde bile muzurluğu elden bırakmıyor tosunum esarm
TEKRAR HOŞ GELDİN YAHYA CELİL
AMANIN VALLAHİ AHFTA SONU TIK YOKTU BU GÜN SIRAYA GİRDİ BİZM BEBEKLER
bebeği uyutur uyutmaz burya koştum bu gün elimiz yüreğimizde heyecandan bi tuhaf oldum şimdide gözlerim doldu ya kızlar

saol canım..

Pinky.. bı mail adresını kontrol edıver kuzu.. sana mail atttım.. eger gelmemısse benı muhakkak uyar sana tekrar gondereyım..

Ben sımdı doktora gıdıyorum.. gelınce gorusmek dılegıyle.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…