2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ben çocukluğumdan beri bu hastaneye gidiyorum ama bunca senelik tecrübemi sorarsan doktorlar çok iyi fakat alt kadro ve personel bazen çok sinir bozucu olabiliyo.benim doktorum aylin hanım.nilgün hanımıda çok iyi tanırım.oda süper bi doktor bende önceden ona gidiyodum ama bi bebeğim 1.5 aylıkken karnımda öldü kürtajımı nilgün hanım yaptı.kötü hatıralarım var onunla ilgili o yüzden ona gitmiyorum artık bana çok donuk ve soğuk geliyo.annemin ve yengeminde doktoru aynı zamanda.benim doktorum güler yüzlü konuşkan çok sevimli bi kadın.personelle yaşaycağın sorunların dışında doktorunla ilgili bi sıkıntın olmasın.ben epidural sezeryan oldum ameliyathane personeli gayet iyi fakat kaldığım 3 gün boyunca bikaç hemşireden ve çömez nöbetçi doktorlardan pek haz etmedim.ama doğma büyüme ankaralıyım burdaki biçak hastaneyi iyi biliyorum.benim dikkat ettiğim konularda alternatifi yok ve doktorumu sevdiğim ve ona güvendiğim için tercih ettim.doktorun dışında muhattap olacağın kişilere fazla takılmazsan sende memnun kalırsın.şimdiden hayırlı doğumlar:)

sağol canım, aylin hanımı çok duydum, çok tatlı bi insanmış.... nilgün hocaya ısındım artık, benimki normal doğum olarak gözüküyo şimdilik, inşallah o şekilde de ilerler... teşekkürler iyi dileklerin için.... hastane konusunda yazdığım olumlu şeyler içimi rahatlattı... sen de bebişini sağlıkla büyüt....

ohhh be herkesin gözü aydın Allah hepimizin bebeklerine sağlıklı hayırlı ömürler versin...kızlar listenin enlerini yapalımmı...mesela ben başlayım.baktımda en tombiş benimki 4220:))) benden sonrakilerde pinky maviş yada burkonunki daha kilolu değilse tabi...

oh sonunda bitirdik doğumları herkese hayırlı uğurlu olsun.kimsecikler yok başka topikmi var ben bilmiyorum.

Çok şükür hepimiz sağlıkla aldık yavrularımızı kucaklarımıza..:nazar:
Allahım isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin inşallah :Saruboceq:

herkese hepimize geçmiş olsun, dünya tatlısı yavrularımıza sağlıklı mutlu başarılı uzuuuunn ömürler diliyorum... opuyorumnanaktan

beni tebrik eden arkadaşlarımın hepsine binlerce teşekkürler artık bende ağustos anneleri topiğine geçiş yapıyorum detayları ordan aktarırım

Doğumların kapanışını ben yaptım, topiği de ben kapatayımkaydirigubbakcemile3

EN NAZLI ÜÇÜ DAHİL BÜTÜN AĞUSTOS KUZULARI SAĞ SALİM DOĞDU ÇOK ŞÜKÜR. ARTIK YENİ TOPİĞİMİZDEYİZ:lepi:

2009 Ağustos Anneleri - Sayfa 153 - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

listew.png

X