2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ıyi dileklerinizi eksık etmemıssınız yıne.. hepınızden Allah razı olsun.. cok cok tesekkur ederım.

Nazan benı de aradı.. hatta şarjım bıttı,telefon konusmamız yarım kaldı. Esrakom da yazmıs gerekenı,tekrar aynı seylerı yazmayacagım.. ama Esra dan once dogurmadıgı ıcın mutlulugu sesıne yansıyordu :)) alem bu bızdekı kadınlar yaf :))

Çarsamba ya kadar sızlere dogum haberlerını aktarmaya devam edecegım,sonra gorevı Pınkyme devredıyorum.. bu arada bana da gelen haber olursa,ya yazarım,yazamazsam Pınkyme iletirim.. ama habersız bırakmam.. o yuzden bırılerıne ulasacagım dıye sıkılmayın.. ya da Pınky nın numarası yok dıye dert etmeyın.. hersekılde annelerımızın sevınclerını tum dostlarımızla paylasırız.

petrik canım istediğin ece olsun al yavrum sen yabancı değilsin sana gelin olsun farketmez.bu arada odanız bi harika bayıldım ben mavi hastasıyım zaten mavi renk görünce dayanamıyorum bayıldım valla
evriş h.geldin canım inş. hayırlısıyla sende kurtuluyorsun demek çarşamba günü

senin hakkın ödenmez valla evrişim hakkını helal eta.s.

opuyorumnanaktan tamam anlaştık : )

yemek yapayım çaya kayınvalidemle eltim geliyor ailecek bişiler hazırlamam lazım
anneme hoşgeldine geliyorlar sonra görüşürüz

opuyorumnanaktan tamam anlaştık : )

yemek yapayım çaya kayınvalidemle eltim geliyor ailecek bişiler hazırlamam lazım
anneme hoşgeldine geliyorlar sonra görüşürüz

hadi sana kolay gelsin

Bende eve gidip uyucam biraz - yarın sabah zaten yine nst var offfff yine sabahın köründe kalk git orada sıra bekle of ki ne of

Akaşm görüşürüz kızlar

Geldim kuzularr... Carsamba tarıhımız kesınlestı.. saat 11 de hastanedeyim.. :))
çarşamba büyük gün efrim hadi hayırlı olsun kuzey beyimizde geliyor artıkın
galiba öyle olacak bizim kız.bugün daha iyi göğüsler.uzmanlaşıyoruz emzirme sektöründe.pompam da geliyor bu gün.

derya nasıl oldun ? tüm işlerini kendin yapabiliyor musun artık?

evet artık rahat rahat dolaşbiliyorum sağa solada yatabiliyorum bi süt sorunumuz bitmedi yetmiyor yusuf ağaya
sen nasıl oldun bizm yaramaz çok gazman hiç durmuyor öyle ağlıyor sizde durumlar nasıl

Herkese merhaba..

Neler olmuş gene topikte...

Yahya Celil de Ece de hoşgelmişler... Esra o şekerler ne yafrum öyle, korkar çocuk görmesin... eline sağlık :)

nazan, babym, esrako, evriş
, Allah yardımcınız olsun...

Didom
, hikayeni okudum, ne güzel yazmışsın, elbette ki duygular kısmını anlatmak mümkün olmayacaktır...

Şimdi bebişiyle keyif yapan tüm anneler, inşallah süt sorunu vs. yaşamazsınız...

Dido, ayrıca Neva'yı biz istemedik mi kuzum senden, ne öyle Yahya'ya vereyim felan, olmazzz cık cık cık
neyse lohusalığına veriyorum bu lafını :)

esra meltem çok sevindim opuyorumnanaktan bebişlerinize allah uzun sağlıklı ömürler versin başka gelişmeler var mı bilmiyorum CADIARZU ev kalabalık takip etmeye çalışıyorum ama mümkün değil umarım herkes iyidir yerimseniben

nesrincim odanızı pek begendim. saglıklıgunlerde kullanın inşallah.:)

yarın 4 bebek haberimi alcas.

esrako
babym
nazan ve belkide Lalece

ayyh sonra çarşamba evrimden haber alcas inş. sonrasında sanırım angeleyes Betül ..maşallah ya bu hafta çooook bereketli geçecek...
dogurmayan çok az kişi kalacak.

bu hafta seçilden de umutluyum ben..kızseçil sen hani hatıraynın bebkine gidecektinde resm çekcekdin. peeeehh sende dogurcan bu hafta kalır o iş...

önumuzdeki hafta
tazem burcum
minik tubaa
keops nevin
eftelya nur.
irem
nurdan
denizyldzı özlem
mucizemde dogurur

sonra zaten 17-19 kasım SAT lılar kalıyor.
nesrin
maviş
ben
tuana melek
jenny canan
çaça ça ayça
burkom burcum

ayy çok az kişi kalmışızzzzzzzdelikafadulden

defnem damlam gelmiş. hoşgeldin canım nasılsın
bebeiş nasıl resmini gördük maşallah ya çok şririiiiin.. annelik nasıl gidiyor?sen nasılsın uyku uz nasıl geceleri. emmede problem varmı?tavsiyelerin neler ahhh birde dogum hikayenizi bekliyoruzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…