2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayy ayyy çok şükür meltemde kavuştu ece sine.ilk Ecemiz geldi. hadi bakalım yarında diğer ECElerde sıra. kız jenny Canan senn kızda özenipyarın gelmesin.:)

didom ya senn kızın gözumun önunden gitmiyor ohh pammık gibi çok datlu ya annesi hele senin anlatımlarınla. böle şirin ama cazgır bişi geliyor gözumun önune..:)nasıl geçiyor günler. emmesi düzeldimi .göğüslerin ne alemde

LAAAAAAAAL Nasılsın hala topikdesin kuzum. sancılar ne durumda. birde bebeişinin hareketlerini kontrol et bakalım

yazdıklarınızı okuorum canım geçmiş gelecek. meltemin de esranın da bebelerinin maşallahı var. darısı başımıza inşallah.benim bebe oynak baya zıplıo hopluo çıkası yok gibi ama ortalığı karıştırıo. anlamadım bakalım bekliorum.

maşallah yahyaya

ecemizde hoş geldi maşallah ecemizede
ALLAH İKİSİNİNDE ÖMRÜNÜ UZUN ETSİN ANALI BABALI BÜYTSÜN İNŞALLAH :Saruboceq:
MELTEM VE ESRA GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN TAZE ANNELER opuyorumnanaktan

pinky im bana da telini mesaj atarsan sevinirim..sağım solum belli olmaz heran herşey olabilii..haberdar ederim sizleri..

galiba öyle olacak bizim kız.bugün daha iyi göğüsler.uzmanlaşıyoruz emzirme sektöründe.pompam da geliyor bu gün.

derya nasıl oldun ? tüm işlerini kendin yapabiliyor musun artık?

ay canım tombiğim kavuştu kuzusuna nasıl sevindim anlatamam
maşallah Yahya 'ya

delikız çok sefiyorum ben onu, Hoşgeldin Yahya Celil

ilk Ece'mizde geldi gözümüz aydın

Maşallah kilosuda çok iyimiş Hoşgeldin Ece

Dido demek rüyam doğru : ) ama çok komikti sen gülme kaydirigubbakcemile3
Neva sana benziyor annesi

Gülistanım güzel haberlerle gelmişsin maşallah Mehmet Akif'e
sabah akşam yarım saat yürüyüşmü önerdi demek, bende başliyayım
normal doğsunlar çok istiyorum hakkımızda hayırlısı

Selam kızlar - siteye anca girebildim hata verip duruyo sinir oldum
Nesriiin güzel haberler var mı bugün özet geçsene pls - geriyi okuyamayabilirim aptal hatalar yüzünden

kızlar o kadar alıntı yaptım cevapladım hepsi boşa gitti
esram çok şükür kavuşmuş yahaya helinde kavuşmuş bebeğine allah uzun ömür versin maşallah ikisinede
evriş doktora gitmiş hayırlı haberlerle döner inşallah

evet jenyy çok heyecanlı bugün : ))

sabaha karşı Fasulyeko Meltemin suyu gelmiş sancı olamadıgı için suni sancı verişmiş sonunda sezeryanla Sağlıklı doğmuş Ece'miz

Tombiğim Esramda sezeryanla kavuştu Yahya'ya o da sağlıklı

Nazan'da galiba bugün sezeryan olcak tam bilmiyorum

Baby yarın sezeryan oluyor

şimdilik haberler bu kadar : ))

anaaaaaa uykuda nekadar da şey kaçırmışım delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Meltem dün akşam topikteydi hiç bişey yoktu - işte bu işler sormuyo
Ecemiz hoşgelmiş aramıza -bugün yarın da iki Ece daha geliyo aman allahım yusuf yusuf olmaya başladım şimdi bizim Ece de yolu tutmasın bende çıkacam diye -tatlicadiarzu-

Esraya çok sevindim ya - oh be büyük yük düştü üstümüzden - onun iki misli :) Hoşgelmiş Yahhya bebek - ay esrayı hayal bile edemiyorum kurtuldu bizim çatlak opuyorumnanaktan

Nazan bugün gidecekti evet - ne oldu acaba haber yok mu - bende az önce dergiyi aldım okuyacaktım Nazanın fotoları olduğu yazıyı :)

Tüm yeni doğan bebişlerimize kocaman bir MAŞALLAH Allah uzun uzun ömürler versin analı babalı büyütsün

Babyim sen nasılsın canım moraller nasıl - heycan var mı heycan :CüvCüv: soruya bak tabiki var :)))

Evrişim gittin mi doktora - (geçmişi okuyamıyorum kusura bakma - sayfayı kurcalarsam açamam tekrar diye korkuyorum) herşey yolunda mı - çarşamba büyük gün dimi?

Nesrincim çok saol özet için -sen nasılsın yoktun kaç gündür nerelerde geziyosun bakiim?

iyiyim Canan sağol cuma akşamından düne kadar sancım vardı hep yattım
biraz kendi hatamdan kaynaklandı galiba işyaptım eğilip kalktım bol bol feci kasık ağrısı çektim yürüyemiyordum.. şimdi geçti çok şükür hatta sabah gezindim : )

aa çok geçmiş olsun - işte duramıyoruz ki rahat illa bişeyler yapacaz bu halimzle - bende biraz iş yapsam belimin ağırısına yatamıyorum bile
aman dikkat et senin daha çok zamanın var - dinlenmene bak bırak işleri başkası yapsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…