2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sağol canım, aylin hanımı çok duydum, çok tatlı bi insanmış.... nilgün hocaya ısındım artık, benimki normal doğum olarak gözüküyo şimdilik, inşallah o şekilde de ilerler... teşekkürler iyi dileklerin için.... hastane konusunda yazdığım olumlu şeyler içimi rahatlattı... sen de bebişini sağlıkla büyüt....

ohhh be herkesin gözü aydın Allah hepimizin bebeklerine sağlıklı hayırlı ömürler versin...kızlar listenin enlerini yapalımmı...mesela ben başlayım.baktımda en tombiş benimki 4220:))) benden sonrakilerde pinky maviş yada burkonunki daha kilolu değilse tabi...

oh sonunda bitirdik doğumları herkese hayırlı uğurlu olsun.kimsecikler yok başka topikmi var ben bilmiyorum.

Çok şükür hepimiz sağlıkla aldık yavrularımızı kucaklarımıza..
Allahım isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin inşallah :Saruboceq:

herkese hepimize geçmiş olsun, dünya tatlısı yavrularımıza sağlıklı mutlu başarılı uzuuuunn ömürler diliyorum... opuyorumnanaktan

beni tebrik eden arkadaşlarımın hepsine binlerce teşekkürler artık bende ağustos anneleri topiğine geçiş yapıyorum detayları ordan aktarırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…