2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gittim hemen yatağımı naylonladım..nolmaz nolmaz..tırstım valla...bi de 2 gündür şu meşhur enerji geldi bana..evi yıkıp yeniden yapasım var..bugünkü şoklarla doğurmazsam iyidir..

Nazan'dan bakalım ne haberler gelcek...Evrim hayırlı haberlerle gel tatlım sende..

nazan aradı simdi benii hastanede imis nst ye girmis sancı falan yokmuss dr u bekliyrodu bakalım ne zamana ne yapcak falan dedi esranın mesajını o da almıs heyecanla aradı ben kazandım diyor serseri bunlar yaaa kim sona kalcak iddiası yapıyorlardı ya hehe ben kazandım diyro)))

belki yarın sezo olur o da..

Ayyy, hadi bakalım hayırlısı Pervincim =) sonunda kavuşuyorsun Ece'ne =)

Hmmm, onun da sancıları vardı diye hatırlıyorum ben. Allah kurtarsın, en kısa zamnda anne olur inşallah...

E canım sen zaten kıpır kıpırsın =) Gözün aydın, her şeyin yolunda gitmesine sevindim.

Ona bi dürüm koklatsınlar, hemen kendine gelir valla kaydirigubbakcemile3 Çok şükür sağ salim kavuşmuş demek Yahya'ya =) Ne mutlu...

Yatağı naylonlamak??? :1shok:

ay birde nazankopardı beni
diyorki yahya kemal dogmus haaa
ay dedim yahya kemal degil yahyacelil :))))))))))

ay fasulyem alemsin yaa durum koklatsınlar habak super fikirrr
imkan olsa hastaneye gitmek isterdim paket paktdurumlerle :))))

hayirlisi olsun babyim, gozun aydin...
pinky sende guzel haberler almissin, gozun aydin...

hadi gozu aydin tombul kusumun, dun icine dogmus tum hazirliklarini bitirmis, biran once resim koysa yahyamizin....

doktorumu aradım. nişanmış kızlar o. bebek yokluo seni dedi doktor. sancıların 20 dk.da bir düzenli gelirse ara hemen dedi. şu an beklemedeyiz
hayirlisi olsun lal..insallah babayi bekler senin ufaklik..

esrakoo

ayyh nazanın dediğine bende koptum hee
yahya kemal.:)ayyh bunlar bide yarışa girmişti dimeeeeeeee.hee esra kaybetti. nazan kazandı

meltemden haber vaaaaaaaarr

5 saattir beklemelerine ragmen normla dogum olmadıgı için yarım saat içinde sezeryana alıcaklarmış beklemedeler. dua edin dedi. eşiyle konuştum. inşallah sagsalım kavuşur bebişine. dua edelim .

vee Agustos bebişimiz belli oldu.YAHYA CELıL..

En kötüsü bu işte..sancı çekip çekip sonra sezeryana alınmak... Allah kurtarsın Meltemciği..

ayy meltemin kaderine bak sancı çekipte sonradan sezeryana girmek nasıl bi duygudur acaba bana çok zor geliyor allahım ya sadece sezeryan yada sadece normal doğum yaşatsın ikisini kaldırabilirmiyim bilmiyorum ben biraz tırsakım gerçi allaah onun kolaylığını veriyor ama

Ayyy, hadi bakalım hayırlısı Pervincim =) sonunda

Yatağı naylonlamak??? :1shok:

hımm alezin altına çok ince bir naylon serdim suyum felan gelir diye..yatağa geçmesin şimdi..bi de onla uğraşmayayım..

sağ salim kucağına alır inşallah yavrusunu..allah yardımcısı olsun..

ya kızlar unutuyorsunuzama listede angeleyes var bgun planlı sezaryan olcakdi
hiç sesçıkmad ondan gunlerdir erken falan yaptı habermi vermedi bilmiyorum ama bugun sabah saatinde o da sezaryan olmus olabilir

ya kızlar unutuyorsunuzama listede angeleyes var bgun planlı sezaryan olcakdi
hiç sesçıkmad ondan gunlerdir erken falan yaptı habermi vermedi bilmiyorum ama bugun sabah saatinde o da sezaryan olmus olabilir

en son ben sizi haberdar ederim demişti..sizlerde nosu felan varmı

kızlar kayrayla görüştüm hepinize selamı var onun bebeğide hiç uyumuyormuş genel olarak iyilermiş

Ay Allahııım çok heyecanlı bir başlangış oldu bu hafta.. delikafadulden Darısı geri kalan bizlerin başına, ben de istiyorum artık oğluma bir an önce kavuşmayı.. Allah yardımcımız olsun kızlar...:Saruboceq:

BURKOcum, zahmet olmazsa beni de eklermisin listeye..
Tahmini doğum tarihimiz 20 ağustos, normal doğum, oğlumun ismi de CAN...
Şimdiden teşekkür ederim..opuyorumnanaktan

zor oluyor vede şok ama en sonunda doğumuş oluyorsun canım
dualarımız onunla ve bebeğiyle :Saruboceq::Saruboceq:
şuna bakya kazandı onun durumuda belli olsaydı hayırlısıyla
Pinky.. bı mail adresını kontrol edıver kuzu.. sana mail atttım.. eger gelmemısse benı muhakkak uyar sana tekrar gondereyım..

Ben sımdı doktora gıdıyorum.. gelınce gorusmek dılegıyle.. :)

hayırlı haberlerle gel canım

BETÜL yani ANGELEYES ile konuştum..
dun doktordaymış. bebeğin akciğer gelişiminde ufak bi sorun oldugu için beklemedeymiş.henuz almamışlar bebeği EVıNDEYMıŞ. yarın tekrar gidecekmiş doktora yarın belli olcak dogum tarihimiz dedi. herkese selamı varrrrrr...ben mutlaka haber veririm dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…