2009 agustos anneleri nerdesiniz

kocanız hmileyken melek oldumu?

• evet yalancı melek:)

OY: 18 81,8%
  • hayır hala seytan kocam benim:)

OY: 4 18,2%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .
AYY BILMIOYORUM KI CNM SEN ILK GITTIGINDE ULTRSN HRCINDE NE YAPTILAR BIDE BIZMN SIGORTMZ YOK ISTE:S GERCI YINE ÖZELE GIDIYORUM BIRSEY FARKETMIYCEK AMA BILEMIOYORUM BEN COK PANIK YAPTIM HERLADE:uhm::çok üzgünüm:
canım ben ilk gittiğimde hemen kan ve idrar tahlili istediler. muayene ettiler elevite devam dedi. başka vitamni vermedi gerek duymadılar.Bende çok fazla ilacı tasvip etmiyorum en güzel vitamin doğal olan.bebişe baktık.incelediler.11 hafta da değilde 12 hafta da ikili test için gel dedi.şuan bekliyorum.ama şunu yapabilirsin her zaman pahalı olan testlerdir.ssk hastanesinde tanıdık varsa ssk da yaptır testlerini daha ucuza geliyor....

eşimle konuşucam bakalım su an bende medıcal park a gtmeye dusunuorum demek kı haklıymısım hıc bır test yapmadan ılac werdı tesskr ederm cnm sanada

eşimle konuşucam bakalım su an bende medıcal park a gtmeye dusunuorum demek kı haklıymısım hıc bır test yapmadan ılac werdı tesskr ederm cnm sanada
canım daha yolun başındasın her gittiğin dr iyi olmaz. deneyerek öğrenirsin benim daha 2.5 aylık 3.dr ilk gittiğim dr düşük tehlikem vardı ilaç verdi düşerse gelmene gerek yok dedi.mantıklı gelmedi 2.si senin gibi ultrason gir 150 tl öde güle güle.şimdiki iyi hem çok güler yüzlü bakalım.......

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar benimde tahmini ağustos ayı gibi görünüyor tabi Allah nasip ederse çok korkuyorum 2.5yıl önce bir düşüğüm oldu imdiye kadar tedavi görüyodum şimdi kendiliğinden hamileyim benide aranıza alın

canım ilk önce hoşgeldin.Gerçekten çok sevindim. İnşallah rahat bir hamilelik doğum geçirirsin.Hiç korkma Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz.Allah'a emanet ol....

selam arkadaşlar bende Allahım nasip ederse agustos da bebegimi kucagıma alacam Son adet tarıhım 10 Kasım suan 8+4 gunluk hamıleyım 1 tane oglum var 10 ysında 2 sene öncede düşük yapmıştım Allahım saglıklıca kucaklarımıza almayı nasip etsin Sevğiler...

buradaki 2009 ağustos hamişlerine meraba benide aranıza alın bende sat:11kasım sanırım bi aksilik olmazsa normal doğum olursa tabiii allahın izniyle bende ağustos 18 doğum tarihi görünüyo ama belli değil yani kazasız belasız tüm hamişler bende olmak üzere kucağımıza alalım bebişlerimizi.... benim ilk bebeğim ama çok nazlı....kalp atıları normalde 6 haftalık görünür benim ise daha yeni 8 haftalık iken belli allaha şükür sağlıklı yaaa amaaa nazlı işte...

aramiza hosgeldin canim!!!Allah hepimize bebegimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin. :CüvCüv:

herkeze hayırlı kolay doğumlar diliyorum bende allah nasip ederse 22 ağustos gözüküyo hepimiz işallah bebişlerimizi kucağımıza hayırlısıyla alırız

merhaba kızlar...benim de sat'ım 9 kasım...ağustos 16 görünüyo doğumum şimdilik...çok heyecanlıyım..ilk bebişim olcak...allah herkese kucağında göstersin inşallah...sağlıcakla kalın..

Aramıza yeni katılan tüm ağustos annelerii hoşgeldiniiiiz....hihoyyyt
Hepinizi tebrik ediyorum, sağlıklı bir hamilelik dönemi, kolay bir doğum ve hayırlı evlatlar diliyorum hepinizeee a.s.

irem 34 inşallah bebişinin kalp atışlarınıda bir an önce duyarsın bizede haber edersin canım sana allah kolay hamilelik verir inşallah.
Canııııım dün çok şükür duydum bebeğimin kalp atışlarını hihoyyyt Çok şükür herşey yolunda 8+2 olduk, muhtemel doğum tarihi de 26 ağustosmuş. Sen nasılsın hayatım, bebişimiz nasıl?

mrb bende ağustos annesi olucam inşallah şimdi 6 haftalık hamileyim düşük tehdidi var dedi ama allaha emanet inşallah ağustosda hep beraber annne oluruz
Canııııım nasılsın? Uzun zamandır girmedin, merak ettim seni fisfisfis İnşallah herşey yolundadır canım, güzel haberlerini bekliyorum :Saruboceq:

Aramıza yeni katılan tüm ağustos annelerii hoşgeldiniiiiz....hihoyyyt
Hepinizi tebrik ediyorum, sağlıklı bir hamilelik dönemi, kolay bir doğum ve hayırlı evlatlar diliyorum hepinizeee a.s.

teşekkür ediyorum iremcim...rabbim hepimize sağlıklı doğum nasip etsin...

agustos anneleri sizlerede zaman geçmiyormuş gibi geliyormu şahsen bana zaman sanki geçmek bilmiyor gibime geliyor 14 agustosu iple çekiyorum bebegimi kucagıma almak için bu benim 2 çocugum olacak ama ilkinden farkı yok inanın

teşekkür ediyorum iremcim...rabbim hepimize sağlıklı doğum nasip etsin...
AMİİİİİN canııım inşallah :Saruboceq: İkimizinde ilk bebeği, inşallah sağlıkla alırız kucağımıza benimde 26 ağustos muhtemel doğum tarihim, 10 gün var gibi gözüküyor şimdilik aramızda.. İnşallah hep beraber o günleri görürüz :1hug:

Hepsi ayrı bir heyecan ayrı bir tat tabii.. ama en azından benden tecrübelisin başakcım sen.. bu da bir avantaj yani yerimseniben
Gerçi her gebelik ayrı oluyor ama sen ara ara bilgilerini paylaş gene de bizlerle :CüvCüv: Zaman benim içinde geçmiyor Başak yaa, Allah nasip edeerse konuşa konuşa dertlerimizi mutluluklarımızı paylaşa paylaşa varıcaz artık hep beraber yolun sonuna :1hug:

iremcim kızımda kendimi bukadar dinlememiştim canım birde cahildim heralde şimdi diyeceksinki kızın çokmu büyük hayır teyzesi 6 yaşında maviş bir kızım var ama ne biliyeyim bu kadar hamileligi incelememiştim 2 ci bebek için 2 sene bekleyip son 1 senesinide tedavi olunca dr oldum resmen
ilk hamileligimde 9 ay boyunca migde bulantısı çektim çok kötü oluyordum resmen hiç aş ermedim ama 2 ci bebkte aşda eriyorum kiloda verdim tansiyon sorunum çıktı anlayacagın ilkinden çok farklı şeyler yaşıyorum birde kilolu hamile kaldım 7 ay mümkün oldugu kadar kilo almamaya dikkat edicem yani zararlı yiyiceklerden uzak kalmak istiyorum

canııım gelmiş geçmiş olsun öncelikle, şimdi daha iyi olmana çok sevindim aman nolur dikkat et kendine :1hug: Her anımız yürek çarpıntısı yaa, hayırlısıyla bir kucağımıza alsak bebişlerimizi :Saruboceq: Gelişimide çok güzelmiş maşallah, sımsıkı tutunur inşallah annesine bende 9 şubatta yaptırıcam ikili testleri, güzel sonuçlar alırız inşallah :Saruboceq: Alabildin mi hamiş pantolonu? Aldıysan iyi günlerde giy inşallah tatlım. Benim pantolonlarımda sıkmaya başlıyor yavaş yavaş beni, sanırım 1-2 haftaya kadar benimde ihtiyacım olacak Sende kendine ve bebişe çok ii bak canım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…