2009 agustos anneleri nerdesiniz

kocanız hmileyken melek oldumu?

• evet yalancı melek:)

OY: 18 81,8%
  • hayır hala seytan kocam benim:)

OY: 4 18,2%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .
evet 3 nisanda ultrason yapilacak.en son ocak ayinda gordum kuzucugumu çok merak ediyorum bende.dedigin gibi kiz erkek farketmez ama insan merak ediyor iste.

Merhaba hamişler,bende 2009 ağustos anne adayıyım,19 haftalık hamileyim,cinsiyeti erkek:ecrin_bebek:,12 ağustos 20 arası doğacak inşallah...ALLAH bütün hamişleri kurtarsın,sağlıcakla bebeşlerimizi kucaklarımıza verir inşallah...:emir_bebek:

selam arkadaşlar bende agostos annesi olacagım allah nasip ederse yarın doktora gidiyorum akşam üstü kısmet olursa cinsiyetini ögrenirim inşallah allahım hepimizi kurtarsın sagsalim inşallah...

arkadaşlar ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inşallahhhhhhh.çocuklarımıza sağlıkla kavuşmayı nasip etsin rabbim.bende ağustos annesiyim kısmetse şuan 17 haftalık hamileyim bebişim oğlan doktor öyle dedi :emir_bebek: bütün anne adaylarının sevinçlerini tüm kalbimle paylaşıyrum arkadaşlar

kızlar vitamin olarak ne kullanıyorsunuz?ben 19+3 günlük hamileyim megadyn kullanıyorum. bu haftadan itibaren santafen forta da başlıcam aranızda kullanan varmı siz kaçıncı haftada başladınız?

selam
bende ağustos annesi olacağım inşallah 27 ağustos dedi doktor. ikinci bebeğim olacak inş. ilkide ağustos 10 doğumlu. ona da 25 ağustos demişti. aynı güne denk gelirse hiç şaşırmayacağım.

kızlar vitamin olarak ne kullanıyorsunuz?ben 19+3 günlük hamileyim megadyn kullanıyorum. bu haftadan itibaren santafen forta da başlıcam aranızda kullanan varmı siz kaçıncı haftada başladınız?

17+2 günlük hamieyim bende megadyn kullanıyorum. ilk başlarda çok bulantım var diye 12 haftada başladım. halen devam ediyorum 30 martta kontrole gideceğim ama devam edeceğim gibi geliyor başka hiç bir ilaç kullanmıyorum

arkadaşlar aranızda hala bebeğinin cinsiyetini öğrenemeyen varmı? Biriciğimi, kuzumu çok merak ediorum:ecrin_bebek:

selam bende yeni katıldım aranıza ve bende cinsiyetini öğrenemedim en son geçen hafta gittim ama malesef bebişim ayakları üzerinde duruyor göstermedi kısmet bir dahaki sefere

selam arkadaşlar dün doktorum kız oldugunu söyledi allahım hepimizin gönlüne göre versin...

merhaba arkadaşlar bende 20+3 anne adayıyım. Bir değişiklik olmazsa bir erkek bebek bekliyoruz. Şuan için yağız ismin düşünüyoruz..58 kg ile hamile kaldım şuanda 66 kg ım. haraketlerini 1 haftadır daha net hissetmeye başladım henüz babamız hissedemiyor.. Bazen gün içinde sık sık hissediyorum bazen çok az. Herkesde aynı mı oluyor acaba?

Arkadaşlar ben 20+5 günlük hamileyim. Kızım 13 Ağustos gibi aramıza katılacak inş. ısmini Karmen düşünüyoruz.
ılk 3 ay folik plus 3. aydan sonrada elevit'e başladım.
1 haftadırda kızımın hareketlerini hissetmeye başladım genelde yemek yiyince veya rahat oturunca hissediyorum darısı başınıza :)
61 kg la hamile kaldım suan 66 kg oldum.
Hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza :)

Son düzenleme:
slm arkadaslar bende 19+2 gunluk hamıleyım 63 kılo hamıle kaldım hala aynı kılodayım ılk uc ay vermıstım benım sıkıntım kan oranım dusuyor elevıt ve demır solusyonu kullanıyorum sız ne yapıyorsunuz tetenoz asısı oldunuz mu ası cok berbat agrı yapıyor

slm 18 haftalık ikiz kızlarıma hamileyim. 67 kilo ile başladım şu an 81 kiloyum. henüz hiçbir ilaç kullanmıyorum. bebeklerim hafif hafif hareket ediyorlar. Allah nasip ederde normal doğarlarsa ağustos sonunda bekliyorum kızlarımı herkese hayırlı ve sağlıklı hamileliklerrr

merhaba arkadaşlar bütün hamişleri öpüyorum cinsiyeti öğrenenleri bebişinden sağlıklı haber alanların hepsinin mutluluğunu tüm kalbimle paylaşıyorum.bebeşlerin hareketleri ne alemde ben çok hissediorum.ama babamız duyamıyor daha :jeyyar: bende ağustos annesiyim kısmetse şuan 18 hafta 4 günlük hamileyim :CüvCüv:

slm kızlar ağustos annelerin toplandığı topik burası
http://www.kadinlarkulubu.com/agust...9-agustos-ayinda-dogum-yapacaklar-buraya.html
burada çok az kişi var sanırım asıl orada toplanıyoruz hepimiz hatta bu topiği açan arkadaşımız eftelya bile artık orada...
valla gypsyesra hakklı ben bu topiği görmeden önce açmıştım şimdi bende bu topikteyişmz sizde oraya gelinhttp://www.kadinlarkulubu.com/agusto...ar-buraya.html (2009 Ağustos ayında doğum yapacaklar buraya.)

slm kızlar bende ağustos annesi olucam inş.bende ağustos doğumluyum ve en sevdiğim aydır ağustos evlilik yıldönümümüz 9 ağustos çocukta tahminen 8 ağustosta gelicekmiş inş.herşey yolunda gider .minik bi kızım olucakkkk

X