2009 agustos anneleri nerdesiniz

kocanız hmileyken melek oldumu?

• evet yalancı melek:)

OY: 18 81,8%
  • hayır hala seytan kocam benim:)

OY: 4 18,2%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .
mrb canım inş seninle ve diğer hamişlerle beraber Allah bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin cnm senide şimdiden tbr ederim aramıza hoş geldin canımma.s.
teşekkür ederim canım hoşbulduk. hepimizin bebişleri hayırlı olsun. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin. bebişinin kalp atışını duyan varmı. kilolarımız nasıl. mide bulantısı hala yaşayan varsa size tavsiyem ıhlamur denemeniz.bende gerçekten faydasını gördüm.çay yerine ıhlamur içiyorum...çokta faydalı...

merhaba kizlar!Bende Allahin izniyle agustosta ikinci kez anne olacagim.Ama bu hamileligimde digeri gibi yine migde bulantilariyla ve pek cok rahatsizliklarla geciyor.Insallah hepimiz saglikli bir hamilelik dönemi geciririz.

bende hep ıhlamur içiyorum canım bebeğim kalp atışınıda yarın duyacağım inş yarın konturolü var hemde doktor ikili tarama testimiz var güzel dualrın için saol cnm:Saruboceq::ecrin_bebek:

merhaba kizlar!Bende Allahin izniyle agustosta ikinci kez anne olacagim.Ama bu hamileligimde digeri gibi yine migde bulantilariyla ve pek cok rahatsizliklarla geciyor.Insallah hepimiz saglikli bir hamilelik dönemi geciririz.
aminn canım inşlh sende allahın izniyle sağlıkla alırsın inşlh bebeğini kucağınaa:Saruboceq:

bende hep ıhlamur içiyorum canım bebeğim kalp atışınıda yarın duyacağım inş yarın konturolü var hemde doktor ikili tarama testimiz var güzel dualrın için saol cnm:Saruboceq::ecrin_bebek:
eftelyacım dr dan döner dönmez haberlerini bekliyorum.benimde yarın saat 18.00 de randevum var. benim 2. evladım ama sanki ilkmiş gibi çok heyecanlıyım. ayy yarın çok güzel bir gün olacak Allahın izniyle inş...yarın güzel haberlerini bekliyorum...hihoyyyt

Kızlaar iyi haftalar hepinizee a.s. Eftelya ve aabbcc dualarım sizlerle, inş görürüz hepimizde bebişlerimizin kalp atışlarını :Saruboceq: kızlar sizin bulantılarınız ne zaman başladı? 5+4üm ve de bende hala bişey yok, hem seviniyorum hem de endişeleniyorum midem bulanmadı diye ne garip yaa

teşekkür ederim canım. İnşallah hiç mide bulantısı yaşamazsın. benim allaha çok şükür hafifledi.ama bir ara komalık olmuştum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

teşekkür ederim canım. İnşallah hiç mide bulantısı yaşamazsın. benim allaha çok şükür hafifledi.ama bir ara komalık olmuştum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Sağol cnm iyi dileklerin için :1hug: İnşallah yaşamam ama ne biliim bulanmayınca da acaba bi aksilik mi var diye düşünüyorum bu seferde Neyse seninde bulantılarının hafiflemesine çok sevindim. Dediğin gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçektende :Saruboceq:

benimde bulantılar baya hafifledi.inşallah sende fazla yaşamazsın.benim doktorumunda çok etkisi oldu bana suyu sıvı şeyleri pipetle iç dedi çok etkisi oldu.çünkü su bile içemiyordum.

birde moral kızlar stres tetikliyor rahat oldukça hafifliyor:teytey:.yanlız ikizler kocaman oldular:roflol::roflol:.zaten dolgun gögüslüydüm şimdi doğal silikonlu oldum:roflol::lepi:

birde moral kızlar stres tetikliyor rahat oldukça hafifliyor:teytey:.yanlız ikizler kocaman oldular:roflol::roflol:.zaten dolgun gögüslüydüm şimdi doğal silikonlu oldum:roflol::lepi:

arkadasim gögüs dedinde derdimi destin.Geceleri gögüs sizlamasindan uyuyamiyorum.arkadaslar sizdede varmi bilmiyorum ama migde bulantilarimin üzerine birde bu geldi ve tam oldu.Ayrica ilk hamileligimde karnim neredeyse yedinci aya kadar belli olmamisti bundaysa daha dokuz haftalik ama karnim alti aylik gibi.Bilmiyorum ama belki sisliktir.:CüvCüv:

kızlar benim merak ettiğim ne zaman başkladı bulantılarınız?
canım benim daha başlamadı ara sıra oluyor çok hafif bu arada biz bugün doktora gittik teyzesi küçüçk kalp sesini dinledik bebeğiminn ay çok mutlu oldummhihoyyythihoyyyt:CüvCüv:

canım benim daha başlamadı ara sıra oluyor çok hafif bu arada biz bugün doktora gittik teyzesi küçüçk kalp sesini dinledik bebeğiminn ay çok mutlu oldummhihoyyythihoyyyt:CüvCüv:
Oyyyyyyyyy kıyamaz teyzesi ona yaaa..: Allahııım bu mutluluğunu daim etsin canım arkadaşım :1hug: Çok sevindim bitanem yaa..hihoyyyt darısı başıma inş :Saruboceq:

eftelyacım şimdi dr dan geldim 9*2 günlük 17 mm olmuş. gitmişken doktorumla doğumu konuştum. dr kartal araştırmanın dr M.Cem Turan bana doğumumu isviçre yada delta hastanesinde yaptırabileceğini söyledi.hastaneler hakkında bilgisi olan varmı. yardımcı olurmusunuz

mrb bende ağustos annesi olucam inşallah şimdi 6 haftalık hamileyim düşük tehdidi var dedi ama allaha emanet inşallah ağustosda hep beraber annne oluruz

mrb bende ağustos annesi olucam inşallah şimdi 6 haftalık hamileyim düşük tehdidi var dedi ama allaha emanet inşallah ağustosda hep beraber annne oluruz
Moralini yüksek tut canım, sonuçta hepimiz için düşük tehdidi olabilir her an :çok üzgünüm: Bizim yapmamız gereken kendimize dikkat edip moralimizi yüksek tutmak :CüvCüv: Geri kalan tamamen Allahın bileceği iş :Saruboceq: Hepimiz ve bebişlerimiz Allaha emanet olalım :Saruboceq::Saruboceq: Hoşgeldin aramıza :1hug:

Kızlaaar, 2009 da herşey gönlümüzce olsun inşallah.. :Saruboceq: İyi ki varsınız, hepberaber süper bi sene geçirmek dileğimle
MUTLU YILLARR hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…