2009 agustos anneleri nerdesiniz

kocanız hmileyken melek oldumu?

• evet yalancı melek:)

OY: 18 81,8%
  • hayır hala seytan kocam benim:)

OY: 4 18,2%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .
Haklısın canım, ilkler hep acemiliğe geliyor dediğin doğru. Benimde şu an yaşadığım işte o, istediğim kadar okuyayım öğreneyim gene de bi acemilik var üzerimde Mesela kasık ağrısı uzun süreli olmadığı sürece normal yazıyor her yerde, dr.umda öyle söylüyor fakat bi ağrısın kasığım anında panik oluyorum delikafadulden Neyse beraber atlatıcaz inşallah bu günleri :1hug: Allah bağışlasın kızını Başakcım, benim için kocamaan öp :asigim: Bende zayıf değilim maalesef :çok üzgünüm: normal kilolardayım o yüzden benimde çok kilo almamam lazım aslında ama iştahımın maşallahı var cokacimcoook 2 ayda 2 kilo, NASILIIM :jeyyar: İflah olmam biliyoruuuum:roflol:

Kızlar ayara göre paylaşım başlığı altında bir tane daha var "2009 AĞUSTOS ANNELERİ" diye orası çok daha hareketli oraya bekleriz.. Burayı ben tesadüfen gördüm..

iremcim kilo alman için bence erken ilk 3 ay bebek anneden besleniyor daha sonra kilo alımı olacak kızımda ilk 4 ay kilo almamıştım şimdi ise 3 kilo vermişim ebeler heray 1 kilo alınmasını öneriyor bu şekilde alınması gereken idal kilo alınıyor fazlasının bebege faydası olacagına inanmıyorum ben çünki bebek yine normal kilosunda doguyor alınan kilolarda basende ve göbekte hatıra olarak kalıyor şahsen ben o hatıraları halen taşıyorum ammman olsun bebişler gelsinde veririz nasıl olsa
bugün dr gittim bebegim ultrasonda 9+6 olarak çıktı sat göre 11 haftaya girmiş olmam gerek ama geriden geliyoruz bebiş henüz şekillenmemiş ama kalp atımı çok güzel dedi dr herşey yolundaymış şubatın 5 tekrar bakıcak

Biliyorum canım erken olduğunu, aslında çok abartıya kaçmıyorum beslenme konusunda fakat eskiden baya düzensiz olan beslenmem şu an baya bi düzene girdi. Sigara içiyordum bırakktım. sanırım bunlarda biraz etkili oldu, düzen değişti nede olsa. Umarım bundan sonra daha yavaş ilerlerim kilo konusunda sen 3 kiloyu nasıl verdin hayatım ya? herşeyin yolunda olmasına çok sevindim cnm sata göre değişiklik gösterebiliyor kimi zaman. Önemli olan sağlıklı gelişmesi yerimseniben benimde şubatın 9 unda randevum. dört gözle bekliyorum o günü hihoyyythihoyyyt

canım bende ilk başlarda çok iştahsızlık oldu hiçbirşey yiyemiyordum akşama kadar aç geziyordum bu şekilde vermişim sigarayı bırakdıgına inanki çok sevindim içmiyorum ama bebegin senin için daha önemli degilmi sende durum nasıl acaba benim kasıklarımda şişlik oluyor galiba bebiş büyüyor ya göbekde çıkıcak gibi gerçi kiloluyum ama bebk oldugu yakında fark edilir egilirken karnımın alt kısımının dolu oldugun hissediyorum artık bahara göbüş resimleri koyarız heralde
şubatın 5 de benimde saglık ocagında randevum var allahtan uzman kadın dogumcu var ultrasonla o bakıyor bakalım neler diyecek

İştahsızlık olunca normal kilo vermen canım, iyi de olmuş walla :jeyyar: Keşke bende alacağıma verebilseydim bikaç kilo benneyaptımki
Hamile olduğumu duyduğum an bıraktım sigarayı canım. Hiç düşünmedim bile, elbette bebeğim daha önemli Umarım bundan sonra da ölünceye kadar ağzıma almam sigarayı :Saruboceq:
Kasıklarımda benimde şişlik var canım, yavaş yavaş hafif belli olmaya başladı sanki.. Dediğin gibi bahara koyarız inşallah göbüşlerimizin resmini :CüvCüv:
Benim 9 şubatta 2li testim fln yapılacak, sen yaptırdın mı Başakcım?

bende 14 ağustosta 2. kuzumu dünyaya getiricem allahın izniyle...çok heyecanlıyım.ilk gözağrım kızım...onun yeri bambaşka...ama bu da farklı,14 haftalıkkken erkeğe benziyor dedi doktorum ama henüz erken dedi.önce sağlık ama erkek olsa fena olmaz.1 kız 1 erkek sezonu kapatırdım..:CüvCüv: kızıma hamileyken 1 ay kadar sabah bulantım kusmam oldu.bunda sabah bulantım,tiksinmem pek olmadı,hayırlısı..bugün 15 haftam bitiyor.haftaya cuma usg ye gircem inşallah belli olur.çok merak ediyorum.

biz topiğimizden memnunuz orda hiç bi sorulara cevap alamayanlar bu topiği açtık

Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza 13 agustosta bekliyoruz kızımı
Detaylı ultrasona giden varmı aranızda benim 3lü tarama 433 de 1 cıkınca korktuk ve detaylı ultrasona gittik Eyüp Ekinci muhteşem bir doktor. Amniosentezden vazgecirdi bizi. Sizlerede sorayım dedim :)

HeraSine selam bende agus tos annesıyım 10 Agustos ta bekliyoruz bizde doktorum %90 kız dedi . Eyüp Ekici ye bende ilk hamileliğimde gitmiştim gercekten mükemmel bir doktor sende Ankaradansın herhalde. Amniosentezi benim doktorumda hiç önermedi .Sen içini rahat tut 3 lü test sonuçları kötü çıkıp sağlıklı bebek dünyaya getiren bir çok insan var.Allahın izniyle hepimiz bebeklerimizi saglıklıca kucagımıza alırız inşallah.

biz topiğimizden memnunuz orda hiç bi sorulara cevap alamayanlar bu topiği açtık

canim sana katiliyorum bende o topikte kendimi çok yalniz hissediyorum.herkes o kadar iyi kaynasmis ki ben yabanci kaliyorum aralarinda.bazen cvp bile yazmiyor kimse.ben sata gore 30 temmuzda doktora gore 6 agustosta dogum yapicam.bir ara temmuz annelerine mi katilsam diye dusundum hatta.

Slm Kızlaaarrr .. Bende Ağustos annesi olcaammmm.. benimkine dr. 10 ağustos en geç dedi bakalım kim önce doğuracak:teytey:

arkadaşlar aranızda hala bebeğinin cinsiyetini öğrenemeyen varmı? Biriciğimi, kuzumu çok merak ediorum:ecrin_bebek:

canim bende henuz ogrenmedim cinsiyetini ve çok merak ediyorum.insallah 3 nisanda ki randevumda ogrenicem.

canim bende henuz ogrenmedim cinsiyetini ve çok merak ediyorum.insallah 3 nisanda ki randevumda ogrenicem.

Valla bilsen bende nasıl merak ediorum.Hayırlısı olsunda kıs erkek hiç önemli değil..Ama geçen gece rüyamda kızım olacağını sölediler bana. Kısmet bakalım ne çıkacak.
3 nisanda ayrıntılı ultrason randevunmu var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…