2009 agustos anneleri nerdesiniz

kocanız hmileyken melek oldumu?

• evet yalancı melek:)

OY: 18 81,8%
  • hayır hala seytan kocam benim:)

OY: 4 18,2%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .

merhaba canım dediğin doktoruda hastaneyide tanıyorum isviçre hastanesinde ameliyat olmuşdum çok güzel bir hastane çokda ilgililer personeli ve hemşireleri bende kartal araştırmanın diğer hocası orhan ünala gidiyorum benimde muhtemelen isviçre hastanesinde olur sezaryanım tavsiye ederim

ilk olarak yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar 2009 yılının neşe huzur sağlık mutluluk ve para getirmesi dileğimle.....

yağmurcum aslında şöyle bir durum var.dr benim doğumuma girip giremeyeceğinden endişeli tam yaz ayı tatil zamanına geldiği için ben giremesemde en iyi dr larımızdan birini yönlendiririm dedi. yani benim doğumuma giremeyecek birine de para ödemek hiç mantıklı gelmiyor. dr 1500 yapıyor hastane 1000 yapıyor.açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum. eşim hastaneye gitmeyi daha sağlıklı buluyor.ama bende adam gibi bir hastane bulamıyorum.:1no2:

canım yaa senin hocan çok pahalı yapıyor.benim 3 saat süren kist ameliyatımı bile doktorum 1 sene önce isviçre hastanesinde 1500 ytl ye yapmıştı 3 günyattım hastanede hepsini o karşıladı içersinde pataloji tahlili bile vardı. kartalda araştırmada yapsaydı 500 ytl alacakdı. ben özeli tercih ettim.ayrıca benim hocam hastasına göre plan yapıyor.ben hiç tatile bile çıkamadığını bilirim takip hastasını yarıda bırakmamak için ve şuan ben kontrollerimi hep kartalda araştırmada oluyorum hiç para ödemiyorum.ve hep kendisi inip bakıyor başka bir doktora baktırmıyor.ehh doğuma kadar hiç ücret ödemeden kontrollerim yapıldıktan sonra birazcık doğum parasıda ödemek lazım ben sezaryanlıyım zaten ama fazla birşey alacağını zannetmem.zaten o hastanede ssk geçiyor karnenide kullanıyorlar.ayrıca senin doğumuna girmiycek bir adama sen niye para ödeyesin bak isviçre hastanesinde ömer bey var çok iyi bir doktor benim kist ameliyatıma benim doktorumla beraber girmişdi tüp bebeğide onunla beraber yaptı benim doktorum. eğerki o hastanede yapmayı düşünürsen onunlada maddi yönünü anlaşabilirsin.

yeni yılınız kutlu olsun.sağlıklı mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmek dileğiyle arkadaşlar.

mrb kızlar. benim dünyalar tatlısı dişi bir köpeğim var.18 mart 2008 doğumlu. Fakat hamilelikte ve yeni doğanda malesef bakılması istenilmiyor.Kendisi tamamen oyun köpeğidir. İnsanları çok sever.Sadece istediği sevgidir.Gazete eğitimli bütün aşıları tamamlanmış nüfus kağıdına kadar hepsi mevcuttur.İntiko da resimi mevcuttur.400,00tl ye veriyorum fiyat isteme sebebim alacak olan ailenin kıymetini bilmesi ve ona iyi bakması kötü birine vermekten çok korkuyorum.Çünkü dişi olan köpekleri alıp yavrulatıp sonra sokağa atanlar olduğunu duymuştum. tanıdıklarınız varsa gerçekten hayvan sever olana vermek istiyorum bu konuda lütfen bana yardımcı olurmusunuz.linki
orjinal american cocker - İstanbul İntoko Türkiye

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Allah nasip ederse bende ağustos annesi olacağim yalnız benim bir sıkıntım var 8+1 günlük hamileyim ama belirtilerim gittikçe azaldı arada bir kasık ağrısı oluyor bir de çok fazla olmamakla birlikte halszilik ve yorgunluk. Mide bulantım hiç olmuyor tiksinme de yok. Bir sorun yoktur demi?

cesmisiyah canım inş hiç sıkıntın olmadan rahat bir hamilelik geçirirsin.korkma allah nasip ederse hiç korkma sadece allaha emanet et. sevgilerimle

canım umarım herşey yolundadır bazı hamilelerde hiç bir belirti olmayabiliyormuş. bu bizzat kendi annemden de doğruluğu tasdikli bir durum. hatta şöyle bişey de var bulantı fln olmayınca erkek olma ihtimali biraz daha yüksek bebeğin. tabii allahın bileceği bişey bu ama böyle derler. 6+3 oldum, benimde hiç bulantım tiksinmem fln yok neyse inşallah sorunsuz ama sağlıklı gebelikler yaşarız :Saruboceq:

İrem canım benim 5 ve 6. haftalarda şimdiye nazaran daha fazla belirtim vardı ama giderek kayboldu giderek kendimi daha iyiy hissetmeye başladım neden bilmiyorum. Vitamin içmeye başladım megadyn isimli. Ona bağlıyorum inşallah yledir. Neyse umarım dediğin gibidir inşallah şanslı annelerdeniz. :)

kızlar benim ilk evladımda ne mide bulantısı ne aşerme ne yanma ne ekşime hiç bişey yoktu.Ve toplamda doğuma dek 8 kilo alabilmiştim. 50 kilo da hamile kaldım 58 de doğuma girdim.doğumumda allah çok şükür 10 dakika sürmüştü.Ama bu ikincisi beni inanınki yatağa düşürüyor.Ama yine hamilelik değil kış aylarını ben normalde de zor atlatırım. buna hamilelikte eklenince sürekli serum yiyip geliyorum. Sıkıntısı olmayanlara tek tavsiyem hamileliğinizin tadını çıkarmanız. bir ömür ya 2 defa yada 3 defa hamilelik yaşama hakkımız oluyor...sevgilerimle

Ay inşallah canım.. benimde 15 ocak da dr. randevum var. Geçen sefer keseyi görmüştük bu seferde kalp atışlarını bir görsem içim öyle rahatlayacak ki anlatamam.. Allah hepimize sağlıklı gebelik ve doğum yaşatsın :Saruboceq:

canım yaa inşallah biran önce sıkıntıların geçer, sende ilk hamileliğindeki gibi keyifle yaşarsın bu hamileliğini de :1hug: İlk çocuğunun cinsiyeti ne canım? Allah bağışlasın bu arada :Saruboceq: erkek de fazla kusma aşerme fln olmuyor diyorlar da o yüzden sordum

merhaba arkadaşlar benimde bulantılarım baya azaldı bitmedi ama baya azaldı .ilk bebişim kızdı kusmadan hastanelerde yattım serum yemekten bi hal olmuştum.çok şükür bunda çok az sabah hemen hemen hiç yok öğleden sonra başlıyan bulantılarım oldu.bunun cinsiyeti henüz belli değil hayırlısı bakalım .

canım biran önce tamamen biter de rahat rahat hamileliğini geçirirsin umarım :teselli:

kimse yokmu ne zaman girsem kimseyi bulamıyorum.nasıl gidiyor hamişlik bebişler nasıl anneleri.

canım biran önce tamamen biter de rahat rahat hamileliğini geçirirsin umarım :teselli:

teşekkür ederim bugün kendim evimi süpürebildim bi ara 10 kadar çok bulantım olmuştu uykuda cabası şimdi daha iyiyim uyku hala aynıda kafamçokkarıştı

irem 34 inşallah bebişinin kalp atışlarınıda bir an önce duyarsın bizede haber edersin canım sana allah kolay hamilelik verir inşallah.

teşekkür ederim bugün kendim evimi süpürebildim bi ara 10 kadar çok bulantım olmuştu uykuda cabası şimdi daha iyiyim uyku hala aynıda kafamçokkarıştı

canım çok sevindim inşallah en yakın zamanda tamamen geçer bulantıların :teselli: ama öyle evi süpürcem fln diye çok yorma kendini ilk 3 ay en azından çok dikkat et kendine yerimseniben uyku bende de var yaa, akşam eve gider gitmez zor atıyorum kendimi yatağa sırnaşık şey sabahlarıda o yataktan kalkmak tam bi işkence :çok üzgünüm: bi de kış ya sıcacık yatak daha da bi zor oluyor

çok sağol canım ilk evladım erkek bu kız sanırım çünkü çok halsizim bünyemde zayıf artık hayırlısı yaramaz şimdiden uslu durmuyor artık allahım hayırlısını diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…