2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

maşallah canım ne cabuk buyutmussun benımmde kızım yasına gırıcek.ıncıyı bekliyorum sımdı dogurdugu gıbı yanındayım onun

slm kizlar ben geldim

hulyacigim nasilsin,hamileligin nasil geciyor canimm

Hoş geldin :)
Haberini aldım hayırlı olsun Maşallah 23 olmuşsunuz bile
Anlat hele nasılsın? Prensesin nasıl? Hamilelik nasıl geçiyor? Sıradaki kız mı erkek mi :)

Ben iyiyim çok şükür. Sıkıntılı ve korkulu günler geçirdim ama hamd olsun bugünlere geldik. Sonuna kadar gideriz inşaallah.

tesekkur ederim canim evet 23 olduk..
bu hamileleigimi de cok iyi geciriyorum diyemem,birsey yiyip icemiyorum kendimi cok yorgun ve bitkin hissediyorum..
neyseki yavas yavas atlatmaya basladim biran once bebegimi kucagima almak doyasiya sevmek koklamak istiyorummm bir kizim daha geliyor

senin nasil geciyor canim,simdi nasilsin..

Kızlar nasılsınız?

İncim nasılsın? Maşallah sonuna gelmiş sayılırsın.

Nissam nasılsın? Hayırlı olsun. Ecem nasıl?

tesekkur ederim bgacigim.. seninde hayirli olsun

iyiyiz cok sukur,Ecem de iyi artik abla oluyor yavrum...
sen nasilsin,nasil geciyor hamileleigin...

Teşekkür ederim teyzesi. Sadece ben değil Derfat'ta hamile. Biz 15+4 olduk çok şükür. Oğlumuz oluyor. Talibiz kızlarınıza.

Teşekkür ederim teyzesi. Sadece ben değil Derfat'ta hamile. Biz 15+4 olduk çok şükür. Oğlumuz oluyor. Talibiz kızlarınıza.

bende deryadan ogrendim hamile oldugunu.desene topik bebekle dolup tasicak ins..

bir zamanlar burda nasil hamile kalacagimizi konusurken simdi hepimizin yavrulari geliyorrr

cok sevindim...Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip eder ins...

Kızlar nasılsınız?

İncim nasılsın? Maşallah sonuna gelmiş sayılırsın.

Nissam nasılsın? Hayırlı olsun. Ecem nasıl?

Evet canım çoğu gitti azı kaldı şükürler olsun.

Ay maşallah bir prenses daha
Sen de Sumak gibi kızçeleri ikiledin

Ben de 6-16 hafta arası bulantılardan ve kusmalardan önümü göremiyordum ama uzun sürmedi çok şükür.
23.haftada erken doğum tehlikesiyle karşı karşıya kaldım. Doktorum dikiş attı hemen.
Korkulardan hamileliğimi yaşayamadım anlayacağın ama olsun yeter ki o sağlıkla büyüsün vaktinde sağlıkla gelsin.

Ay ben yeni görüyorum hayırlı olsun canım. Maşallah kocaman olmuşsunuz bile
Sağlıkla gelsin inşaallah...

Geçmiş olsun tatlım. Olsun çok şükür bu günlere gelmişsin. İnşallah sağlıkla kucağına da alırsın.

Teşekkür ederiz İnci Teyzesi sürpriz yaptı bize. Bizde hiç beklemiyorduk.

Geçmiş olsun tatlım. Olsun çok şükür bu günlere gelmişsin. İnşallah sağlıkla kucağına da alırsın.

Teşekkür ederiz İnci Teyzesi sürpriz yaptı bize. Bizde hiç beklemiyorduk.

Sağolasın. Evet bugünüme şükürler olsun. İnşaallah hepimiz kavuşuruz sağlıkla.

Ne güzel bir sürpriz olmuş ama maşallah

evet aynen ikiledim valla.
cok sukur simdi iyisin bebeginde iyi
cok cok gecmis olsun canim.Rabbim hayirlisiyla zamaninda saglikla dogmayi nasip eder ins..

evet aynen ikiledim valla.
cok sukur simdi iyisin bebeginde iyi
cok cok gecmis olsun canim.Rabbim hayirlisiyla zamaninda saglikla dogmayi nasip eder ins..

Evet çok şükür nissamım. Allah razı olsun.

Ne güzel iki kız annesi olacaksın. Onlar da arkadaş gibi olacaklar.
Ecem de kocaman olmuştur yavrum

evet minik kizlarim Ecemde 1 hafta sonra 2 yasina giriyor.ins.kiskanmaz bebegi:26:

Senin cinciyeti nee

Başlarda kıskançlık olsa da zamanla alışır ama inşaallah hiç olmaz. Tüm ilgi ondayken eve yeni bir bireyin gelmesiyle bocalayabilir. Eşin de sen de dikkatli olmalısınız bu konuda canım.

Benim de bir prensesim olacak inşaallah

Sağolasın. Evet bugünüme şükürler olsun. İnşaallah hepimiz kavuşuruz sağlıkla.

Ne güzel bir sürpriz olmuş ama maşallah

İnşallah İncim inşallah.
evet minik kizlarim Ecemde 1 hafta sonra 2 yasina giriyor.ins.kiskanmaz bebegi:26:

Senin cinciyeti nee

Ya dün gibi hamilelik haberini verişiniz Sumak'la cimcime 2 yaşına gelmiş bile.

Kızlarımız çoğalıyor. Derya'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu acaba?

Tecrübeli anne çok olacak inşallah. Hepiniz benden tecrübeli olacaksınız. Sizden akıl alırım bolbol.

Son düzenleme:

bakalim ne yapacagiz..Annemin gelmesi isimi biraz daha kolaylastiracagini dusunuyorum.bana yardimci olur Ecemin alismasini da kolaylastirir...

ayy ayyy desene topigimiz prenseslerle doluyor
Prenslerimize prensesler geliyorrr

Derya'nınki belli olmamış daha bugün face'te denk geldik onunla da. Evet kızlara danışırız :)

bakalim ne yapacagiz..Annemin gelmesi isimi biraz daha kolaylastiracagini dusunuyorum.bana yardimci olur Ecemin alismasini da kolaylastirir...

ayy ayyy desene topigimiz prenseslerle doluyor
Prenslerimize prensesler geliyorrr

Evet kızçeler çoğaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…