2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

İnşallah İncim inşallah.

Ya dün gibi hamilelik haberini verişiniz Sumak'la cimcime 2 yaşına gelmiş bile.

Kızlarımız çoğalıyor.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Derya'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu acaba?

Tecrübeli anne çok olacak inşallah. Hepiniz benden tecrübeli olacaksınız.:KK16::KK16::KK16::KK16: Sizden akıl alırım bolbol.

zaman nasilda cabuk geciyor dimi bana da daha dun gibi geliyor.nasil buyutucez diye dusunurken 2 yasina girmisler:KK16:

gecende konusmustuk deryayla daha cinsiyeti belli degil demisti simdi bilmiyorum:emir_bebek:

hepimizin birbirinden ogrenecegi cok sey olacak.:KK16:

Kızlar ne güzel oldu buluşmamız. Canlandıralım topiğimizi yeniden. Zaten daha kaç ay yazabileceğiz ki şurada.

Ben de bunu yazacaktım şimdi gerçekten çok güzel oldu. Ben hep evde olduğum için genelde giriyorum foruma ama kimse olmuyor.
Şenlensin eskisi gibi :KK31:

nasil da ozlemisim bu ortami..
kizlar prens ve prenseslerimizden:emir_bebek::KK16: artik bizleri konusmaya zamanimiz olmayacak gibime geliyorrr:KK55:

Derya'nınki belli olmamış daha bugün face'te denk geldik onunla da. Evet kızlara danışırız :)

Evet kızçeler çoğaldı :KK1:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben de bunu yazacaktım şimdi gerçekten çok güzel oldu. Ben hep evde olduğum için genelde giriyorum foruma ama kimse olmuyor.
Şenlensin eskisi gibi :KK31:

Bende hep buradayım.

zaman nasilda cabuk geciyor dimi bana da daha dun gibi geliyor.nasil buyutucez diye dusunurken 2 yasina girmisler:KK16:

gecende konusmustuk deryayla daha cinsiyeti belli degil demisti simdi bilmiyorum:emir_bebek:

hepimizin birbirinden ogrenecegi cok sey olacak.:KK16:

Evet daha dün gibi. İlk hamilelik haberlerinizi verdiğinizde hayal gibiydi bu günler benim için. Ama şimdi İnci hamile, ben, Sumak ikinciyi doğurdu, sen ve Derya ikinciye hamilesiniz. Ne güzel bir tablo. Allah'ım nazarlardan sakla.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bgacım takvim yapsana sen de :KK31:
Bu arada her şey yolunda değil mi? İlk soracağımı en son soruyorum kafa bir ton :KK14:

Yok istemiyorum yapmak İncim. Çok şükür herşey yolunda. İlkine göre daha sakin bir 3 ay geçirdim.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Şimdi de herşey yolunda.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Ufak tefek gebelik şikayetlerim oluyor. Baş ağrısı, karın ağrısı gibi. İnşallah böyle de gider. Yok önemli değil. Benden yana sorun yok. İstediğin zaman istediğini sor. Zor günlerdi ama geçti. Bu günleri de gördüm ya daha ne isterim.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Yok istemiyorum yapmak İncim. Çok şükür herşey yolunda. İlkine göre daha sakin bir 3 ay geçirdi.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Şimdi de herşey yolunda.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Ufak tefek gebelik şikayetlerim oluyor. Baş ağrısı, karın ağrısı gibi. İnşallah böyle de gider. Yok önemli değil. Benden yana sorun yok. İstediğin zaman istediğini sor. Zor günlerdi ama geçti. Bu günleri de gördüm ya daha ne isterim.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Maşallah hep böyle devam etsin inşaallah...
Allah sağlıkla tamamına erdirsin dilerim.

Detaylı yazayım kilo konumu :)
Tedaviye başlarken 48 kiloydum, hamile kaldığımda 50. Ardından 46 kiloya düştüm. Şimdi de 54 kiloyum.

Amin :)
Bu seneyi rafa kaldırdık artık. Önceliğimiz bebekti çok şükür Allah nasip etti.
Kızım 9-10 aylık olunca inşaallah çalışmaya başlayacağım nasip olursa.

Bende bu yıl iznimi seneye devrettirdim. Doğum izni, yıllık izinler felan. epey bir toplamış olacağım inşallah. Yoksa sadece doğum izni çok az.
Detaylı yazayım kilo konumu :)
Tedaviye başlarken 48 kiloydum, hamile kaldığımda 50. Ardından 46 kiloya düştüm. Şimdi de 54 kiloyum.

Hiç almamış gibisin neredeyse. Ama zayıflarda hep böyle oluyor ne güzel ya.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bende bu yıl iznimi seneye devrettirdim. Doğum izni, yıllık izinler felan. epey bir toplamış olacağım inşallah. Yoksa sadece doğum izni çok az.

Hiç almamış gibisin neredeyse. Ama zayıflarda hep böyle oluyor ne güzel ya.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Evet doğum izni gerçekten çok az. İyi yapmışsın.

16.haftaya kadar çok kötüydüm açlıktan ağlıyordum artık, yediğim an lavaboda alıyordum soluğu, o ara bayağı zayıfladım. Sonrasında aldım kiloları ama 26.haftada şeker çıkınca yediklerimi kesmek zorunda kaldım. Şeker olmasaydı alırdım yine.

55 ile hamile kadlim birsey yiyip icemiyordum kotu gecirdigimden 51 dusutum.simdi ise 57,5 oldum...

Nissam o dönem sadece bulantı mı yaşadın? Kusma var mıydı?
Ben su içsem kusuyordum. O kavurucu yaz günlerinde bile günde 1 bardak su ancak içebiliyordum.
Ecem'le nasıl ilgilendin o zamanlar?

16.haftaya kadar çok kötüydüm açlıktan ağlıyordum artık, yediğim an lavaboda alıyordum soluğu, o ara bayağı zayıfladım. Sonrasında aldım kiloları ama 26.haftada şeker çıkınca yediklerimi kesmek zorunda kaldım. Şeker olmasaydı alırdım yine.

ne zordur dimi.son aylarda kilo alimi artiyor canim hem anne icin hemde bebek icin.

bende seker yuklemesini 2 hafta sonra yapicam bakalim nasil cikicak ..

55 ile hamile kadlim birsey yiyip icemiyordum kotu gecirdigimden 51 dusutum.simdi ise 57,5 oldum...

İlki benim öyleydi. Şimdi sakin geçti. 4. ayım bitiyor. Henüz kilo almadım çok şükür. Ama size göre çok kiloluyum.

X