2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ne zordur dimi.son aylarda kilo alimi artiyor canim hem anne icin hemde bebek icin.

bende seker yuklemesini 2 hafta sonra yapicam bakalim nasil cikicak ..

26.haftadan beri yerimde sayıyorum, bebek alıyor kilo şükür.
Umarım çıkmaz. Hamileyken insanın istediğini yiyememesi çok zor

Nissam o dönem sadece bulantı mı yaşadın? Kusma var mıydı?
Ben su içsem kusuyordum. O kavurucu yaz günlerinde bile günde 1 bardak su ancak içebiliyordum.
Ecem'le nasıl ilgilendin o zamanlar?

sadece bulanti yasadim kusma yoktu bende..ama cok halsizdim kendimi bitkin hissediyordum,basim yerden hic kalkmiyordu.ben eceme hamileyken kusma oluyordu afedersiniz ama sari suydu hep kustugum....
turkiyeye geldik annemler ilgileniyordu Ecemle.. buraya geldikten sonrada bir sure esim ilglendi.neyseki geride kaldi o gunler..

Şükür uzun sürmemiş canım ya.
Açlıktan kendimi uykuya veriyordum ben artık.

ben oyle kotuydumki ilac alamiyordum...cok sukur bu halimize...

migde yanmasi cok oluyor bende...doktor ilac felan verdi bakalim kullanicam ise yarar ins..

Ay sorma.
Ben bir de haftalarca mutfağa adım atamadım. Allah'ım nasıl kokuyordu o mutfak bana. Millete soruyordum size kokuyor mu diye yoo diyorlardı.
Yıkanmış çamaşırlar bile kokuyordu o kadar tuhaf bir dönem geçirdim.
Allah'a şükür geçti gitti.

İlaç işe yarar canım. Hangi ilaç bilmiyorum ama rennie çok iyi geliyor.

nissamcım ben de kaçıyorum.
Çorba yapacağım :)
Öpüyorum seni ve kızlarını
Arada gel böyle zaman buldukça :)

merhabalar bende geldim çok uzak kaldık buralardan ama bereketli bi şekilde geri döndük bizim cinsiyetimiz belli değil canım 18 nde kontorülümüz var belki drumuz söyler seninki erkekmiş ,incininki kız,nissamınki kız çok sevindim inş bi kızda bizden gelir diye ümit ediyorum

ben 5 kilo verdim halada alamıyorum
Canim ben 6 kg verdim 2 kg aldim 34 haftada dogum yaptim ama hicbirsey yiyemiyordum sudan bile migdem bulaniyordu.
Amin :)
Bu seneyi rafa kaldırdık artık. Önceliğimiz bebekti çok şükür Allah nasip etti.
Kızım 9-10 aylık olunca inşaallah çalışmaya başlayacağım nasip olursa.

Canim benim uyisun anladigim kadariyla minik kizimiz geliyirmus saglikla gelsin insallah.bende ikinciyi dusunuyorum ama nirmal olmadi tekrar tedaviye basliycam insallah bu seferde ilk denememde olur bana dua edin hamilelerin duasi kabul olurmus bol hamisli bir topik burasi masallah...

Çok şükür Tuğçecim bugünlere geldik.
Evet inşaallah prensesim geliyor
Allah yardımcın olsun, inşaallah iyi olur herşey senin için.

selam kızlar nasılsınız?

çook uzun zaman oldu giremeyeli. benim ikizlerim oldu hatta 19 aylık oldular bu arada zaman nasıl geçti anlamadım yorgunluktan. 5. aylarından beridirde çalışıyorum işe döndüm. çok zor oldu gerçekten ayrılmak halada zor aranızda çocuklarına kendisini bakanlar ne şanslı

ikiz çok zormuş gerçekten çok deneyim kazandım şimdi bir tane daha olsa çok güzel bakarım valla:)
ama çalışmak istemiyorum ya evimi çocuklarımı özlüyorum ben

görüşmek üzere...

Selam kizlar,
Herkes iyidir umarim.
18 Aralik Carsamba gunu saat 9.30'da spinal anestezi ile biricik kizimi saglikla kucagima aldim Allah'a sukurler olsun. Hayal gibiydi ama simdi kollarimda ne kadar sukretsem az. Allah isteyen herkese nasip etsin. Cok zorluklar cektim cok gozyasi doktum hastanelerde perisan oldum maddi manevi coktum ama simdi diyorumki hepsine degermis. Icim titriyor yavruma bakarken. Hep dua ederdim ama bundan sonra insaallah daha cok edecegim evlat ozlemi ceken herkes icin.

İncim hayırlı olsun. Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün.

Darısı isteyen, hamile olan herkesin başına inşallah.

canim hayirli olsun,Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin ins..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…