2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

hayırlı geceler kızlar... çok uzun zaman önce takılıyordum bu konuda. şimdi tekrar döndüm.. iyisinizdir inşallah.. evlenenli tam 4,5 yıl olmuş.. çok çabuk geçmiş zaman.. aynı zamnda evlenenlerin çocukları oldu bile.. ben hala beklemedeyim..:97: sizler nasılsınız
kısmet canım bende ıncı yle aynı merkezde tedavı gordum bunca yıl sonra bır kıım oldu...
Merhaba 1989 :)
Hoş geldin tekrardan.
Evet topikte bebeği olmayan kalmadı gibi :) Bir ben kaldım sen de geldiğine göre iki kişi kaldık :)
Allah bize de nasip eder inş.
senınde olur kız ınsallah bu tedavınde..

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız?Biz çok şükür iyiyiz ama keyfim kaçtı bugün bga beni aradı bebeğini kaybetmiş kalbi durmuş çarşamba yada perşembe alacaklarmış çok kötü oldum
cok cok uzuldum.allah sabrını versın..

Söylenecek bir şey yok. Hiç bir teselli de fayda etmiyor zaten.

İkinci kez denemeyi hem çok istiyorum hem çok korkuyorum. Benim gibi olan o kadar çok kişi varmış ki.Allah beterinden saklasın.
allah sana sabır versın canım arkadasım cok uzuldum ama herseyde vardır bır hayır....ben ne desem senı tesellı etmez ama:KK16:

slm hanimlar nasilsiniz,nasil gidiyor görüsmeyeli...

sumakcigim nasilsin,hamileligin nasil gidiyor.

incicigim sen nasilsin canim,tedavin nasil gidiyor.

deryacigim sen nasilsin,cagan nasil...

slm hanimlar nasilsiniz,nasil gidiyor görüsmeyeli...

sumakcigim nasilsin,hamileligin nasil gidiyor.

incicigim sen nasilsin canim,tedavin nasil gidiyor.

deryacigim sen nasilsin,cagan nasil...

A.s. canım biz ailecek hastayız işk önce benim bademciğim şişti 3 gün 38,5 un altına düşüremedik ateşimi aynı gün regl oldum onun ağrısı şimdide grip oldum ve ailecek gribiz.
Sen nasılsın canım?Ecem nasıl?

ben ıkı cocoukla napıcam ya masal oyle huysuz kı gecelerı uyku yok resmen bu aralar depresyondayım resmeeeeeeeeeen

merhaba kızlar nasılsınız ben iyice işe güce kaptırdım kendimi hepininz iyinsz umarım bende işimde yükseldim müdür yardımcısı oldum sevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum ki şuanki halime evime biraz uzaklıştım vs.hepinizi çok öpüyorumm.

kısmet canım bende ıncı yle aynı merkezde tedavı gordum bunca yıl sonra bır kıım oldu...

Rabbım hayırlı evlat eylesin inşallah..hangı merkeze gittiniz acaba.. memnun kaldınız mı?

sıslı memorıalde ben gebelık tkıbımı felanda orda yaptırdım cok cok memnunum hrkese tavsıye ederım(tabıı ınsallah ıhtıyacı olmaz kımsenın):KK16:

uzuzun uzun zaman sonra merhaba

ıncım hamıleymıssın oyle sevındım kı ,,

zaman bulup nete gıremıyorum zten evde de net yok telden de buraya gırmıyorum,,

bız annemın yanına geldık

öykü 3 gun sonra 2 aylık olucak bıle,,

masal 21 aylık oldu,,

ne yazacagımı bılmıyorum oyle cok sey var kı ,,

gıren olursa hepınızı cok ozledım

uzuzun uzun zaman sonra merhaba

ıncım hamıleymıssın oyle sevındım kı ,,

zaman bulup nete gıremıyorum zten evde de net yok telden de buraya gırmıyorum,,

bız annemın yanına geldık