2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

sağolun kızlar arkadasımla hallettik darısı eşime inş onunlada hallederiz sorunlarımızı.

evet bend eduymustum bunu uzerıne adet gormem mı ne denılıyormus

nerelerdesın sen bı kac kere ozelden mesaj attık kayboldun :) gel gel ozletme kendını

azı dıslerı cıkıyor bı de ben memeden kesmeye clasııyorum olmuyor bı gorsenız halını n e zormus ya

uzun zamandır nete ayıracak pek vaktim yoktu :KK50: şimdi şimdi bira rahatladım oğlum hasta onunla uğraşıyorum hep:KK50:

uzun zamandır nete ayıracak pek vaktim yoktu :KK50: şimdi şimdi bira rahatladım oğlum hasta onunla uğraşıyorum hep:KK50:

gecmıs olsun neyı var kuzucugun

masal da cok hasta oldu yavrum yenı yenı duzeldı

onlar hasta olmasın bız hasta olalım ya

yok vazgectım bız hasta olursak bakamayız babaları hasta olsun :KK53:

gecmıs olsun neyı var kuzucugun

masal da cok hasta oldu yavrum yenı yenı duzeldı

onlar hasta olmasın bız hasta olalım ya

yok vazgectım bız hasta olursak bakamayız babaları hasta olsun :KK53:

önce astım teşhisi kondu sonra bunun nedeni araştırılınca midesinde reflü olduğu anlaşıdı yıkıldım resmen:KK43:
kışın başında iyice nüksetti her gece 4 te kalkıp kusuyodu anlayamadım bi sürü doktor araştırdım derken ilaçlar biraz biraz fayda etti
yeni bi beslanme programı uyguluyorum derken çok yorucu ve stresli bi dönem yaşadım sumakcım inanırmısın psikolojim o kadar bozulduki her gece 4 te kalkar oldum acaba kusacakmı diye:KK25:
senin ufaklığın nesi var canım

Son düzenleme:
slmm 2008 yılının güzel gelinlerii,,,,
sumakçım,derfatçımmmm nasılsınızzz???,bebişleriniz nasılll,ayy kk ya girmeyeli bayaa oldu,özlemişim valla buraları,,sizleriii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK54:....

maveracım benim kızımda da reflü var ama sanırım sizin ileri derecede rahatsızlık..
Bizde kusma yok.. Sadece ses sürekli kısılıyor ve ağız kokusu gibi basit şikayetler..
Rabbim bol bol şifa versin inşallah...

maveracım benim kızımda da reflü var ama sanırım sizin ileri derecede rahatsızlık..
Bizde kusma yok.. Sadece ses sürekli kısılıyor ve ağız kokusu gibi basit şikayetler..

sağol canım bizim geçen seneye kadar hiç bi sorunumuz yoktu bi anda patlak verdi..
babamızda ağır bi reflü hastası galiba genetik.. hapını kullanınca kusmamız yok ama bırakınca başlar yine ...
sana tavsiyem beslenme programına dikkat et en başındayken beslenmeyle kontrol altına alına biliyor bu hastalık

Son düzenleme:
önce astım teşhisi kondu sonra bunun nedeni araştırılınca midesinde reflü olduğu anlaşıdı yıkıldım resmen:KK43:
kışın başında iyice nüksetti her gece 4 te kalkıp kusuyodu anlayamadım bi sürü doktor araştırdım derken ilaçlar biraz biraz fayda etti
yeni bi beslanme programı uyguluyorum derken çok yorucu ve stresli bi dönem yaşadım sumakcım inanırmısın psikolojim o kadar bozulduki her gece 4 te kalkar oldum acaba kusacakmı diye:KK25:
senin ufaklığın nesi var canım

bızım bronsıolıt oldu canım sınra bronsıte cevırdı neredeyse sımdı gece koruyu fılan kullanıyoruz bu onun 3ü olusu bı daha olursa arasıtracagız dedı doktor
nasıl korkuyorum bı gorsen ..

slmm 2008 yılının güzel gelinlerii,,,,
sumakçım,derfatçımmmm nasılsınızzz???,bebişleriniz nasılll,ayy kk ya girmeyeli bayaa oldu,özlemişim valla buraları,,sizleriii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK54:....

nerelerdesın sen :)

tüm bebeklere ınsallah

bilmezmiyim o koruma duygusunu :KK50:
çok zor yaaa onların o çaresizce hastalık halleri insanı yiyip bitiriyo...
rabbim hepsini korusun inş....

sağol canım bizim geçen seneye kadar hiç bi sorunumuz yoktu bi anda patlak verdi..
babamızda ağır bi reflü hastası galiba genetik.. hapını kullanınca kusmamız yok ama bırakınca başlar yine ...
sana tavsiyem beslenme programına dikkat et en başındayken beslenmeyle kontrol altına alına biliyor bu hastalık

Reyyan'ın ilk zamanlarından beri sesi çok kısılıyordu ve sık sık boğaz enfeksiyonu..
Her seferinde 39,9 ateşle ya duşa ya acile gitmişizdir..
Antibiyotik yüzünden ön dişi sapsarı :KK50:
Geniz eti zannediyorduk, kusma falan yoktu ki reflüden şüphelenelim..
Konuşmaya başladı, "acı geliyo anne" diyor böyle suratı buruşuyordu çocuğun..
En son geçtiğimiz yaz, annem umreye gitti, yengem bakmaya başladı kızıma..
O stres Reyyan'ın 15 gün boyunca sesi kısık kalmasına ve ağzının kokmasına sebep oldu..
Apar topar gittik pediatrik gastroenteroloji uzmanına, tedaviye başladık..
Endoskopiye bile gerek kalmadı şu an iyi gidiyor tedavi, ilaçlarımız minimuma indirildi..
Dikkat etmeye çalışıyoruz ama öyle bir çocuk ki..
Sürekli yiyecek, sürekli tıkınacak..
Çikolatayı azalttık ama yemeden durmuyor (emzirirken asla şeker çikolata yemezdi herkes hayret ederdi :) )
Yüksek yastığa geçtik, dişlere özen gösteriyoruz, diyetine dikkat ediyoruz..
Ama diyorum ya hep yiyecek, 8 - 9 gibi uyku saati, 6'dan sonra yemese diyorum ama mümkün değil..
Yine de çok çok iyi gidiyor hamdolsu, inşallah atlatırlar bu yaşta da ileri yaşlara sarkmaz...
Çok uzun anlattım ama antibiyotik kullanmak ve dişinin sarı olması, hastalığı farkedememek çok üzdü beni o zamanlar :KK43:

gecmıs olsun ya hastalık bıtırıyor resmen cabuk ıyılesseler keske hıc hasta olmasalar

gunaydın bu arada oglen oldu ama :)

Reyyan'ın ilk zamanlarından beri sesi çok kısılıyordu ve sık sık boğaz enfeksiyonu..
Her seferinde 39,9 ateşle ya duşa ya acile gitmişizdir..
Antibiyotik yüzünden ön dişi sapsarı :KK50:
Geniz eti zannediyorduk, kusma falan yoktu ki reflüden şüphelenelim..
Konuşmaya başladı, "acı geliyo anne" diyor böyle suratı buruşuyordu çocuğun..
En son geçtiğimiz yaz, annem umreye gitti, yengem bakmaya başladı kızıma..
O stres Reyyan'ın 15 gün boyunca sesi kısık kalmasına ve ağzının kokmasına sebep oldu..
Apar topar gittik pediatrik gastroenteroloji uzmanına, tedaviye başladık..
Endoskopiye bile gerek kalmadı şu an iyi gidiyor tedavi, ilaçlarımız minimuma indirildi..
Dikkat etmeye çalışıyoruz ama öyle bir çocuk ki..
Sürekli yiyecek, sürekli tıkınacak..
Çikolatayı azalttık ama yemeden durmuyor (emzirirken asla şeker çikolata yemezdi herkes hayret ederdi :) )
Yüksek yastığa geçtik, dişlere özen gösteriyoruz, diyetine dikkat ediyoruz..
Ama diyorum ya hep yiyecek, 8 - 9 gibi uyku saati, 6'dan sonra yemese diyorum ama mümkün değil..
Yine de çok çok iyi gidiyor hamdolsu, inşallah atlatırlar bu yaşta da ileri yaşlara sarkmaz...
Çok uzun anlattım ama antibiyotik kullanmak ve dişinin sarı olması, hastalığı farkedememek çok üzdü beni o zamanlar :KK43:

aynen benimkide öyle habire tıkınsa bide o kadar hızlı yiyorki anlatamam sanki arkasından atlı kovalıyo:44:
çocuk işte ne kadar laf anlatacaksınki..
ben hala iyibir çocuk gastroentroloji uzmanı bulamadım arayıştayım:KK50:
ama bu aralara daha iyi...

gecmıs olsun ya hastalık bıtırıyor resmen cabuk ıyılesseler keske hıc hasta olmasalar

gunaydın bu arada oglen oldu ama :)

evet resmen bitiriyor çocukları benim oğluşum 20 kiloydu şimdi 16 ya düştü o kadar yemesine rağmen... eeee bide hareketli olunca yapacak bişey kalmıyo

X